Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nőknek nem számit az intim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nőknek nem számit az intim méret, miért nem értik meg vagy segitik a kispênisz komplexusos férfiaknak?

Figyelt kérdés
Ha ők hisztinek vagy hülyeségnek tartkák, de valőjában nem probléma nekik, akkor miért rúgnak bele direkt abba a fêrfiba? Miért nem értik meg hogy ez egy betegség amit egyetlen dolog, a női pozitiv visszajelzés hozhat helyre. Az hogy az ilyen komplexusba szenvedőt a "hisztije" miatt elutasitják az nagyon súlyos sérülést okoz, és tovább erösiti a tévhitet...

2020. szept. 4. 18:40
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/111 anonim ***** válasza:
94%

Sosem bántottam valakit azért, mert zavarja a saját mérete. Viszont rengeteg olyannal találkoztam itt, aki a saját lelki problémái miatt a nőket hibáztatja borzasztó stílusban, általánosít, és nemcsak magát húzza még mélyebbre, hanem másokat is. Vannak ezen az oldalon olyan kommentelők, akik minden alkalommal lecsapnak, ha szóba kerül a méret vagy bármilyen szexuális probléma, és másokkal is megpróbálják elhitetni, hogy az összes nőt csak a méret érdekli, 18 centi alatt semmi esély. Ráadásul az ezzel ellentétes véleményekbe is belekötnek.


Nekem az a fontos, hogy a saját párom egészséges lelkű legyen. Neki segítenék túllendülni, ha bármilyen problémája lenne a testével, de mást nem pátyolgatok, akármilyen képzelt vagy valós testi hibája van. Szerintem ezzel semmi gond nincs. Viszont a fent említett típus kifejezetten káros másokra nézve is. Rájuk nem hat az itt kapott szép szó, mert a probléma sokkal mélyebben gyökerezik.

2020. szept. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/111 anonim ***** válasza:
15%

Te kisp*csű kérdező!!!

Csak szólok, hogy a 15-nél nagyobb, az nem nagy! El vagy tévedve!

Egyébként meg ne kergessetek illúziókat! Számtalan kispö*sű nője csalta meg velem a paliját, szóval nem gondolnám hogy nem számít. De attól még persze lehettek kedvesek :D

2020. szept. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/111 anonim ***** válasza:
90%

12. Szeretem az ilyen GyiK-es hencegő mesemondókat! :D Akkor most miért nem a álomszép nődet/feleséged dugod épp, vagy miért nem a gyerekeiddel játszol a boldog családban? Helyette itt vergődsz magányosan a gyik-en. :D

Ja hogy amúgy egy rusnya lelki nyomorék vagy, látod így sem kellesz senkinek, a nők csak baszásra tartanak, te szolga! :D

Látod látod a nagy fas.z se garancia a boldog életre! :D

2020. szept. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/111 anonim ***** válasza:
7%
Valamivel munkaidoben is el kell utni az idot kishaver ;)
2020. szept. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/111 anonim ***** válasza:
87%
Sosem kezdnék komolyabban komplexusos férfival, nem vagyok rehabilitációs központ. Szerintem mindenki megérdemel mentálisan ép párt. Dolgozz magadon, ne mástól várd a megváltást.
2020. szept. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/111 anonim ***** válasza:
86%
Személy szerint sz#rom le, hogy kinek mi miatt van komplexusa. Nem érzem feladatomnak, hogy idegenek lelkét ápolgassam, vannak erre külön szakemberek.
2020. szept. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/111 A kérdező kommentje:

#15 azt tudod hogy a pêniszt nem lehet megnöveszteni.

Ahogy irtam ezen a problémán csak egy nő tud segiteni...

2020. szept. 4. 20:29
 18/111 A kérdező kommentje:
#16 nem ismeretlenekre gondoltam, hanem adott esetben ismerkedêsnél, ha egy ilyen fickóba botlasz és ezen kivül szimpatikus vagy vonzó lenne...
2020. szept. 4. 20:37
 19/111 anonim ***** válasza:
80%
Ha szimpatikus és vonzó akkor összejönnék vele a mérete ellenére is....ha nem komplexusos miatta, tudja használni és jó sokáig bírja. Viszont gyorstüzelő és olyan aki béna, nem kell, mérettől függetlenül. Tehát nem a kis farok a baj, hanem a komplexus amit neki magának kell leküzdenie.
2020. szept. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/111 A kérdező kommentje:

#19 de tudod hogy aki komplexusos az nem igazán jut odáig hogy aktusra kerüljön sor, tehát nem lehet profi. És ez idővel mégrosszabb hisz pl egy 17-20 évesnek elnézik hogy nem profi de egy 35-40 évesnek már nem.

Pedig lehet sokkal jobb szerető lenne , figyelmesebb ha lett volna lehetősége "gyakorolni"...

2020. szept. 4. 20:52
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!