Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nőknek nem számit az intim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nőknek nem számit az intim méret, miért nem értik meg vagy segitik a kispênisz komplexusos férfiaknak?

Figyelt kérdés
Ha ők hisztinek vagy hülyeségnek tartkák, de valőjában nem probléma nekik, akkor miért rúgnak bele direkt abba a fêrfiba? Miért nem értik meg hogy ez egy betegség amit egyetlen dolog, a női pozitiv visszajelzés hozhat helyre. Az hogy az ilyen komplexusba szenvedőt a "hisztije" miatt elutasitják az nagyon súlyos sérülést okoz, és tovább erösiti a tévhitet...

2020. szept. 4. 18:40
 61/111 A kérdező kommentje:

#60 (#55) csak szexelni akart, azt mondta nem kell neki most más, de utána egyből összejött mással. Éd még olyan hülyesêget is kérdezett közvetlen aktus után, hogy kereshet e később ilyen ügyben aztán 3-4 nap múlva tiltott...


Szóval ez egyértelmű visszajelzés, ahogy az hogy csak lelkisérült nőkkel sikerült bármit összehozni, akiknek már mindegy volt hogy kivel csinálják...

2020. szept. 5. 23:24
 62/111 anonim ***** válasza:
92%

Számomra érthetetlen miért kért volna tőled még egy alkalmat ha rossz volt neki, hacsak nem más miatt akart kihasználni.

Bár adtam már tanácsot, szerintem a pszichológust keresd fel először, mert látszik hogy nyomaszt ez a "kicsi a szerszám" dolog, de itt a partnered most egy egyértelműen pozitív visszajelzést adott az esemény után, még ha utána szemét módon mást is választott. Még az is lehet, hogy ez egy olyan fickó volt akit felejteni akart veled, aztán mégis sikerült neki összejönni vele.

Fel a fejjel, akad majd más a horogra, úgyis csak egy alkalmi kapcsolat szakadt meg, nem úgy vágott bele a nő, hogy "ásó, kapa, nagyharang válasszon el titeket". (#55)

2020. szept. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/111 A kérdező kommentje:

#55 nem akart kihasználni, igy ez a kedveskedő kérdés utána csak kamu volt. Mindegy mit mondott a tett a lényeg. Ezért mondtam hogy jó lenne egy öszinte női vélemény amit el lehet hinni...


A női hazugságon mit segit a pszihologus?

2020. szept. 5. 23:49
 64/111 anonim ***** válasza:
96%

Nézd, én megértem hogy most rossz lelki és szellemi állapotban vagy a csalódás miatt, de nekem a történet alapján úgy tűnik, hogy ez a nőtől nem egy kegyes hazugság volt.

Ha azt írtad volna le, hogy a nőn szex közben látszott hogy frusztrált, vagy eljátszott egy orgazmust, és a te "milyen volt" kérdésedre rávágta volna, hogy "jó", akkor azt mondom, hogy ez most tényleg nem sikerült.

De ő rákérdezett egy következő alkalomra... hát előfordult a tág ismerettségi körömben 1-2 rossz egyestés kaland, de hogy a nők kérdezték volna utána a következő alkalmat még sosem történt. Lehet hogy mi "fiatalok" viselkedünk máshogy, de ilyen kegyes hazugságról én még sosem hallottam. Ez olyan mintha rossz randi után kezdeném el szervezni a következőt, majd mikor beleegyezik a másik fél akkor lemondom.

Sajnálom, ha én vagyok hülye, de ha eseteg van olyan NŐ aki BEVETETTE ezt a hazugságot, az írja már meg nekem, hogy ennek mégis mi értelme van... Konfliktushárítás helyett generál egy újat, vigasztalás helyett ez egy kés a hátba.

Még mindig az a legkézenfekvőbb magyarázat, hogy tényleg jó voltál, de a másik pasasba bele volt esve, és mikor adott volt a lehetőség összejött vele. Ilyet a gonosz nők és férfiak ezrei csinálnak: keresnek egy balekot akivel szexelhetnek, aztán lépnek amikor hagyja magát egy jobb személy.

A női hazugságon nem segít a pszichológus, azon segít, hogy az életedben történő negatív eseményeket ne a vélt vagy valós hibáidnak tulajdonítsd, és ad módszereket arra, hogy ezeket a negatív eseményeket feldolgozd. Ez után pedig jobban érzed magad, nem leszel annyira stresszes és jobb kapcsolatokat tudsz kialakítani, jobban fogod kezelni utána az embereket is. Persze egy rossz pszichológus szart se csinál, csak bólogat és elszedi a lóvét, azoknál egy prosti is jóval értékesebb.

Nem vagyok szakember, de szerintem ha mégegy alkalom után csinálja ezt vagy még 100 alkalom után az ugyanúgy fájt volna. Nem volt szép a nőtől, hogy egy szó nélkül otthagyott, még úgy sem ha alkalmi volt, szerintem olyan rossz szex nincs ami indokolja ezt a viselkedést. (#55)

2020. szept. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/111 anonim ***** válasza:
81%
#63 Őszinte női véleményt csak akkor fogsz kapni, ha elmész pszichológushoz, rendbe rakod a fejed és összejössz valakivel. Eddig 1 alkalmit emlegetsz, aki nem mondott semmit, csak összejött mással; illetve homályos többes szám, akikkel még csak nem is beszélgettél a szexről, nemhogy a méretedről, tehát minden amit gondolsz csak feltételezés. Egy normális párkapcsolatban nem tabu a szex, az emberek vágynak rá, beszélnek róla, elmondják, hogy mit szeretnek, megmutatják, hogy mi esik jól, neked nyilvánvalóan nem volt részed ilyesmiben. Ha idegeneknek nem hiszed el, hogy a méreted tökéletes, és minden nőt ki lehet vele elégíteni, akkor meg kell találnod azt, akinek ezt el fogod hinni, de ahhoz fejlődnöd kell fejben, és egyedül érezhetően nem fog menni, kérj segítséget.
2020. szept. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/111 A kérdező kommentje:

#65 sok nővel ismerkedtem sok nővel beszêltem és sok nő mondta hogy milyen igényei vannak, illetve az összes eltűnt miután elmondtam vagy kiderült hogy kicsi. Mindegyiknek tabu volt a szex velem, mert mással vigan alkalmiztak, vagy olyanokkal jöttek össze akik egyértelmű nem tartós kapcsolatot akartak...

Mit fejlödjek fejben? Mondogassam magamnak hogy nagy farkam van és a legjobb vagyok az ágyba? Ezt lehet csinálni csak semmit nem ér, mert attól a nők vêlemênye sőt a farkam mérete se a technikám nem javul...

2020. szept. 6. 00:40
 67/111 anonim ***** válasza:
84%
#66-os Te miféle nőkkel, és hol ismerkedsz, akikkel egyáltalán szóba kerül a méreted mielőtt az ágyba kerülsz? Hovatovább milyen célból, mert nyilván nem párkapcsolat. 43 éves vagyok, de még soha életemben nem volt ez téma. Ezen kellene elgondolkodnod..
2020. szept. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/111 A kérdező kommentje:

#55 mit nem êrtesz ezen? Ott érezte mennyire szar voltam és látta is rajtam hogy én is tudom ( bocsánatot is kértem többször ) és akkor és ott kedves próbált lenni személyes , mert pontosan tudta hogy többet nem találkozunk vagy hogy le fog tiltani...


A negativ dolgoknak nem lehet más oka mint a hibáim vagy a hiányosságaim. Mint mindenki másnál. Ezt nem is tagadom hogy az egêsz êletem a hibás döntések és a selejtes testem okozta negativ dolgokról szól. De még ha segitene is a pszihologus akkor is 40 êvesen már kivel vagy hova, milyen jó kapcsolatot tudok kialakitani? Egy elhagyott , lelki roncs, gyerekes kövêr csúnya nővel? Sajnos egy öreg fêrfinak, főleg ha ilyen selejtes mint én nem olyan lehetőségei vannak mint egy fiatal lánynak, mondjuk mint te...nem ugyanazon a rendezvênyen vagyunk. Az én lehetőségeim 10-15 véget êrtek, vagyis el se kezdődtek.

Nyilván te ezt nem értheted, fiatalon , bulizva, szexszel, pasikkal körülzsongva az anyaság, család alapitás előtt. Nálad valóban előtted a komoly élet, nekem már rêg vége.

2020. szept. 6. 00:55
 69/111 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom, nem egy olyan esetet hallottam amikor valaki 40 fölött talált volna párt, de abban igazad van, hogy a lehetőségeink nagyon nem azonosak (még ha kissé sarkítasz is). Mentségemre szóljon, hogy nem írtad le konkrétan mennyire kínos volt a szex, emiatt gondoltam azt hogy ott minden rendben ment és ok nélkül kamuzott a csaj (bár még ebben a kontextusban is feleslegesnek tartom a hazugságát).

Elhiszem hogy a 40esek közt sok nőnek van gyereke és ez nehézzé teszi az ismerkedést, de itt már kifoghatsz olyan nőket akik a 20as éveik elején szültek és a gyerekük már nem sok vizet zavar. Néhány férfi azt is mondja vannak szép 40-es nők bár én ezt nehezen tudom női szemmel megítélni így a 20-as éveim végén, de azért 1-2 akad aki jobb fizikumban van mint én fénykoromban. (Azt mondjuk ne felejtsd el, hogy visszásan hat esetedben az igényeid leírásának módja, mert a potenciális partnereidnek ez alapján úgy tűnhet, hogy nagyon válogatós és álságos vagy - hiszen téged is elhagytak és te sem vagy toppon lelkileg.)

Úgy gondolom nem 10 éve értek véget a lehetőségeid, hanem az elkövetkező 20 évben van esélyed, hogy párt keress/kiéld magad és a testiséget fizikailag nagyobb gond nélkül meg tudd élni. Azért 60 körül már egy macsónak is kellhet a kék bogyó...

Megértem milyen elkeserítő magányosnak lenni, hiszen én is az vagyok, az is maradok. De én ezt vállaltam, és nekem rendeben van így az életem, de rólad süt, hogy marhára frusztrál ez az egész, ezért kéne meg most megpróbálnod változtatni rajta.

Abszolút elkeserítő és lesúlytó amit a partnereid mondtak neked, nem is tudom elképzelni milyen körökben mozogsz, hogy a méret ennyire számít nekik... Igazán sajnálom hogy eddig a sors csak felszínes nőkkel hozott össze (már ha nem sarkítasz). Szerintem inkább egy olyan kérdést kéne feltenned amiben választ kapsz arra, hogyan tudsz korodbeli nőkkel (+-5-6 év) ismerkedni, meg hogy milyen is a csajozás ebben a korban, vagy hogyan találtak pár így 40 felett. Tudom hogy nem olyan gördülékeny az ismerkedés mint 18 évesen, de talán nem lehetetlen - a kérdezésen nem fogsz veszíteni semmit.

A világképed meg elég negatív, de ha ebbe belemennék az már egy baromira hosszú filozófiai monológ lenne, ha csajozni nem is sikerül a terápia alatt/után legalább arra jó lenne hogy ne érezd magad ilyen nyomorúságosan életed hátralévő perceiben, bár szerintem lesz olyan lelkes válaszoló aki kifejti, vagy leírom privátban ha vevő vagy rá. (#55)

2020. szept. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!