Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nőknek nem számit az intim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nőknek nem számit az intim méret, miért nem értik meg vagy segitik a kispênisz komplexusos férfiaknak?

Figyelt kérdés
Ha ők hisztinek vagy hülyeségnek tartkák, de valőjában nem probléma nekik, akkor miért rúgnak bele direkt abba a fêrfiba? Miért nem értik meg hogy ez egy betegség amit egyetlen dolog, a női pozitiv visszajelzés hozhat helyre. Az hogy az ilyen komplexusba szenvedőt a "hisztije" miatt elutasitják az nagyon súlyos sérülést okoz, és tovább erösiti a tévhitet...

2020. szept. 4. 18:40
 71/111 A kérdező kommentje:

#67 a neten, életben soha nem mernék megszólitani nőt, nem is lenne értelme az okádék külsöm miatt, meg a zaklatás törvénytelen...

A cél a jó együttlét, akar egy alkalomma akár sok évig, ami jön.

Nem tudom te mikyen méretettel rendelkezel, de mivel számtalanszor bebizonyosodott hogy mennyire fontos ez a nőknek , rögtön az elején tisztázom a helyzetet és elmondom. Ez az esetek 99%-ba helyesnek bizonyul mert rögtön ezután eltűnnek. Nagyon kevés az olyan akinek ez nem probléma, velük a egyéb rengeteg hibám vagy hiányoságaim miatt hiúsul meg a további ismerkedés.

2020. szept. 6. 02:20
 72/111 anonim ***** válasza:
89%
Ha egy férfi ismerkedéskor azzal kezdené, hogy kicsi a farka, én is otthagynám, mint a huzat. De nem a mérete miatt (hiszen a kicsi relatív) hanem mert ilyen témáról nem beszélünk előre, plusz ezzel totál megöl egy randit. Te azért nem kellesz senkinek, mert nem azért ismerkedsz egy nővel mert meg akarod őt ismerni. Te azért ismerkedsz vele mert dugni szeretnél valakivel aki elfogadja a farkadat és betanítgat. És ez így nem vonzó. Ha más valami miatt vonzódsz valakihez (Én vagyok a 43-as, az a pasi intelligens volt, szarkasztikus humorral és ezért ismerkedtem vele. Nem azzal kezdte, hogy kicsi a szerszám.) akkor az illető személyt akarod mélységeiben megismerni és mire sor kerül a szexre, az a vágy van benned, hogy te bizony senki mással, de vele akarsz intim viszonyba kerülni. RÁ vágysz és nem valakire, bárkire aki majd dicsérgeti a farkad.
2020. szept. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/111 A kérdező kommentje:

#72 hagyjuk már ezt a mesét habbal? El is hinném ha azok a nők akikkel ismerkedtem, nem alkalmiztak volna mind! Ha nem azzal kezdenék hogy jaj ennyi meg annyi pasi becsapott és csak dugni akartak. Illetve ha a sok nagyfarku nem dugná végig az életét. Hol akarják azok megismerni a nőt??? Sehol. És mégis szexelnek nem keveset, ahogy a nők is, amikor akarnak. Persze amikor megunják hogy bábuként kezelik őket akkor előjön ez az ismerd meg a lelkemet is duma... Akkor esetleg elfogadnak egy kisebb méretet...


És milyen sokra mentêl vele hogy humoros és inteligens volt, miközben hónapokig bénázott a szexbe? Akkor ennek mi értelme?

2020. szept. 6. 19:44
 74/111 anonim ***** válasza:
86%

Az, hogy ha nem lett volna béna, együtt is maradhattunk volna. Ugyanis én párkapcsolatot kerestem és ehhez való személyiséget. Első körben.

Ha alkalmizni akarnék, más lenne a helyzet, de ha komoly kapcsolatot keresek, nem akarok a farkáról beszélgetni a randin. Amúgy volt már szex kapcsolatom egyszer, de ott sem kérdeztem rá a méretére, talán mert intelligens nő vagyok és nem beszélgetek nemi szervekről, fene tudja. De ez így ahogy nyomod nagyon gáz, és hiába a nőket akarod érte hibáztatni, nem fog menni.

2020. szept. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/111 A kérdező kommentje:

#74 idéznélek: engem nem a mérete zavart, hanem hogy elvált férfiként egy analfabéta volt szexben, mintha szűz lett volna kb.


Ilyen egy igazi vonzó személyiség , a fêrfi aki több hónap esêlyt kap?

Tudom hogy ezt egy nő se fogja bevallani hogy teljesen logikátlanul gondolkodik...és hogy ên leszek a hibás és a hülye hogy öszinte vagyok. És a vêgére visszakanyarodtunk a kiirt kérdéshez : ha nem a méret számit, akkor miêrt nem lehet egy ilyen tipusú komplexust normálisan kezelni, miközben annak a férfinak aki magasról tesz rá hogy neked milyen a szex több hőnapnyi lehetőséget kap. Én meg semkit.

Honnan tudod hogy én nem vagyok jó ember a komplexusom mögött?

Ami egy aggodalom hogy vajon elég jó szexuális teljesitményt tudok e nyújtani annak aki hajlandó lefeküdni velem...

Aggódő komplexusos : nulla esély

Leszxrom béna szex : több hónap szex


Nos valóban nem êrtem a női logikát

2020. szept. 6. 21:26
 76/111 anonim ***** válasza:
67%
Te egy csics*a vagy kérdező azért nincs nőd. Fogadd el, férfiként mondom. Kapsz egy lapátot és ásd el magad inkább.
2020. szept. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/111 anonim ***** válasza:
93%

Teljesen ferdítve látod a dolgokat, kérdező. Szánalomból egy nő sem fog lefeküdni veled. Ezt ne is várd. Itt minden nő azt mondta, hogy HA más szempontból vonzó a férfi és megvan az összhang, akkor nem lényeges a méret. Szerintem ilyenkor a nők többsége a tapasztalatlanságot is jól tolerálná. Engem nem zavarna, ha a férfi tapasztalatlan az ágyban, mert mire oda eljutunk, kialakul a vonzalom.


Azzal, hogy már a kapcsolat alakulásának a kezdetén felhozod a nőknek a méret problémáidat, és tőlük várod, hogy tüntessék el a kompexusaidat, és adjanak önbizalmat. Ezzel pont azt a vonzalmat és szimpátiát ölöd meg, ami ahhoz kellene, hogy az ágyban túl tudjatok lépni a kezdeti nehézségeken. Nem fogsz olyan nőt találni, akit az önrágalmazás és az önbizalom hiánya vonz. Ha bemennél egy autószalonba, te sem vennél meg egy kocsit amiről azt mondják, hogy régi is, és komoly hibái vannak, ami miatt azonnal viheted a szervizbe, dehát valakinek ezt is meg kell vennie, különben ki fizetné ki a javítást?

Egy nő sem fogja rávetni magát, ha ezzel nyitsz.

2020. szept. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/111 A kérdező kommentje:

#77 értem amit írsz, megérteni sosem fogom. Egy a lényeg közvetve vagy közvetlenül a kis méretem miatt nem jutok szexig, és ahogy nézem ez nem is fog változni. Csak én így fogalmazok a nők pedig másképp.

És jobb egy hazug pasi aki azt mondja amit hallani akarnak, de azt magabiztosan mint az aki őszinte és felfedi a gyengeségeit... 👍

Tényleg nem tudok mit mondani rá, csak hogy nem értem a világ működését vagyis a női agy működését a

2020. szept. 7. 00:07
 79/111 anonim ***** válasza:
91%
Ha itt valaki agyműködésével baj van, az te vagy. Nem csak nők, férfiak is mondták neked szerintem hogy mi a baj, de ne hallgatsz rájuk. Pedig állítólag ti vagytok logikusak, de egy logikus, egyszerű választ nem tudsz felfogni. Nem a farkaddal van a baj, hanem az agyaddal.
2020. szept. 7. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/111 anonim ***** válasza:
91%

Sok kommentet olvastam már itt, amiben férfiak a méretük miatt panaszkodnak, és nagy részükben ugyanígy nem a méret volt az igazi probléma. De könnyebb erre fogni, mint változtatni. Könnyebb egy megváltoztathatatlan adottság mögé bújni, mint beismerni azokat a hibákat, amikről te tehetsz, és elkezdeni dolgozni rajtuk. Elmenni edzeni, önfejlesztésre pszichológushoz, vagy egyszerűen meghallgatni, hogy a nő mit próbál közölni veled, anélkül hogy a saját képedre torzítanád.


Jól megfogalmaztad kérdező: nem érted a női gondolkodást. Itt ez a baj, és az, hogy nem is próbálod megérteni, mert egyszerűbb azt gondolnod, hogy a nők gondolkodnak hülyén, mint elfogadni, hogy talán neked nincs igazad. Sajnos ettől kezdve az eredeti kérdésed teljesen értelmét veszti. Hiába ápolgatná a lelkedet a világ összes nője, ha te eldöntötted, hogy semmi mást nem vagy hajlandó elfogadni a saját véleményeden kívül. Ráadásul úgysem érted meg őket.

Pedig elég lenne egyetlen dolgot megértened: nem a nők hibája, hogy nem fekszenek le olyan férfivel, aki felé az egyetlen érzésük a szánalom.

2020. szept. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!