Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nőknek nem számit az intim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nőknek nem számit az intim méret, miért nem értik meg vagy segitik a kispênisz komplexusos férfiaknak?

Figyelt kérdés
Ha ők hisztinek vagy hülyeségnek tartkák, de valőjában nem probléma nekik, akkor miért rúgnak bele direkt abba a fêrfiba? Miért nem értik meg hogy ez egy betegség amit egyetlen dolog, a női pozitiv visszajelzés hozhat helyre. Az hogy az ilyen komplexusba szenvedőt a "hisztije" miatt elutasitják az nagyon súlyos sérülést okoz, és tovább erösiti a tévhitet...

2020. szept. 4. 18:40
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/111 A kérdező kommentje:

#98 de átlagos mérettel teljesen abszurd..


Tudom , hogy ez a betegség, bár annyira nem tartom abszúrdnak...

Bár ugye a betegség, hogy nem hiszem el 😂

2020. szept. 12. 13:09
 102/111 A kérdező kommentje:
#100 mindjárt 40 vagyok egy tönkrement élettel nulla tapasztalattal és mentalisan betegen. Milyen tartós kapcsolatot keressek? Kivel? Egy másik elhagyott sérült 50+os nővel aki már azt se érzi ha két kézzel nyúlnak fel neki? Egyetlen normalis nő nem adja hanem elvárja azokat amiket irtál, önbizalom megerösités. Mert az is csak nekik jár, a férfinak legyen alapból. Tartós kapcsolat meg tapasztalat minek, ha már utána senki mással nem tudom hasznositani. 20-25 évesen előny a tapasztalat de egy 40 éves pasi már nem tudja hasznositani...
2020. szept. 12. 13:18
 103/111 anonim ***** válasza:
67%
#100+ Én 40 elmúltam, és nőként az a tapasztalatom, hogy teljesen mindegy a farok méret! A szex akkor jó, ha nincs botladozás, elengedhetem magam, a másik nekem akar örömet okozni, és én neki; ez összecsiszolódás nélkül nem megy. Az, hogy kinek mi jó egy random fél órából sosem derülhet ki. Igen, mindenki más, de ha el sem jutsz addig, hogy meg akard ismerni, akkor a következő alkalommal is csak egy biorobot leszel, aki a ki-be mechanikus ingertől kielégül, egyáltalán nem szempont a másik, márpedig szerinted neked fontos a másik visszajelzése, de így csak egy rossz benyomás lehetsz.
2020. szept. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/111 A kérdező kommentje:

#103 igen fontos sőt igazából az szerintem a szex lényege hogy a nő élvezze, hisz a férfinek semmi erőfeszitésébe nem kerül hogy elmenjen.

De sajnos ebbe a korba a nők már kicsit se türelmesek, ahogy te is irtad nem akarsz botladozást. Tehát van egy esély és vagy mester a pasi vagy kuka. Ez teljesen jogos csak ellentétben van a nem számit a méret dologgal. Akinek kicsi az önbizalomhiányos , nem szexel, nincs gyakorlata és főleg a megalázás miatt egyre frusztráltabb igy nem lehet jó az ágyba vagyis nem lesz következő lehetőség nem tud jobb lenni azaz nem lesz esélye nőhöz jutni... Védhetetlen csapda

2020. szept. 12. 13:55
 105/111 anonim ***** válasza:
78%
#104 Éppen a lényegnél tévedsz! A méreted tökéletes minden nőt kielégíteni. Ha nincs igazi vonzalom, akkor senki sem fog törekedni megismerni, te sem kérdezed, hogy ő mit élvez, csak sablonok mellett vagytok együtt. És visszakerültünk oda, hogy te reszelsz, ő meg rohadtul nem élvezi, de azzal, ha megismernétek egymást, érdekelne, hogy ő mit szeret, mernétek beszélni, akkor ez fel sem merülne. Ezt meg párkapcsolatnak hívják..
2020. szept. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/111 A kérdező kommentje:

#105 ezt soha egy nő se mondta, marmint hogy tökéletes. A legjobb amit hallottam hogy elmegy. És ezt is olyan nőktől akik lelkileg le voltak épülve, mindegy volt kivel voltak,

Én nagyon szivesen csinálnék bármit amit a nő szeret, megkérdezném.

Szerintem ezt lehet párkapcsolat nélkül is csinálni. Lehet ez egyszerű szükséglet, egy közös jó programm , kölcsönös élvezet.

2020. szept. 12. 14:30
 107/111 Calvin123 válasza:
0%

Nos hát itt mindenki azzal jon hogy nem a meret szamit.. Mar pedig igen is szamit! A jo szex nagyon fontos egy kapcsolatban de viszont hiaba hosszu ha vekony es hiaba vastag ha kicsi.. 🤔 En no vagyok es fontos dolog eleg elszomorito dolog mikor a szeretkezni szeretnel a parodal es varod azt hogy elmerulj a habokban es kiteljesuljon a vagyad, de kicsi a farka es megsem erzed (nem volt sok partnerem) de ami kicsi az valjuk meg hogy kicsi.. De viszont van erre is egy megoldas ha kicsinek talalod a farkad akkor szuz lanyt keress magadnak o ugy sem tudja mi szamit nagynak vagy mi szamit kicsinek 😉

Szamit sok minden az ido a teljesitmeny a vastagság es a hoszusag is egyarant de neked atlag azt mondom de csunya lehetsz ha nem akar kurni veled senki bocsi a bunkosagert de ez van 20L

2020. okt. 30. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/111 anonim ***** válasza:
95%

Utolsó, nem tudom hogy vagy vele de szüzként nem voltam sem vak sem hülye... azért szemmértékre lehet látni a különbséget 10 és 20 cm között,meg ugye a szemen kívül van egy másik síkos, beepített mérőműsszer is ;)

Arról meg nem is beszélve, hogy alig lehet 20 éves kor fölött szűz lányt találni, legalábbis nőként az a tapasztalatom, hogy a legtöbben elveszítjük legkésőbb az egyetem 1. pár eve alatt (de 16-ot mondanék átlagnak).

Abban egyetértek, hogy a farokméretnek az ismerkedéshez semmi köze, bár nem biztos, hogy csúnya a kerdező: inkább ketyósnak tűnik a megnyilvánulásaiból és ezt jóindulattal írom.

Ha meg nőként akarnék írni azt a Calvin nevet nem írattam volna ki (akkor se ha a márkára utal).

2020. okt. 30. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/111 A kérdező kommentje:

#108 egyértelmű a neve nélkül is, az irásából hogy kamu, nem lány...


Amúgy köszi a bizalmat miszerint lehetek nem csúnya is. Sajnos csúnya is vagyok, ketyós és kicsi a farkam. Előbbi az utóbbiból ered.

Kisfarokkal nem lehet egêszséges normális életet élni, igy elkerülhetetlen az elme megbomlása .

2020. okt. 31. 00:32
 110/111 anonim ***** válasza:
85%
A farkad még mindig nem kicsi, hanem átlagos. Keress egy szexuálpszichológust, és dolgozz a kettyósságon, akkor a 3-ból 2 dolgot kipipálhatnál. A csúnya pasiknak meg mint az utcán is látod van csaja.
2020. okt. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!