Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya nőként hol tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya nőként hol tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés
A társkereső oldalakból is elegem van már. Nem jutok el senkivel a találkozóig, hiába mondják, hogy kedves aranyos lány vagyok, valamiért mégis mindig lekoptatnak, és nem írnak vissza.

2020. jún. 27. 22:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 anonim ***** válasza:

62-es: "Egy ronda nő nagyon más bánásmódot kap kapcsolaton belül is. És kompenzálandó a rondaságod mindent, de mindent el kellene tűrnöd + kb. beleszakadhatnál a melóba, hogy megfelelj minden elvárásnak, igénynek."


Túl nagy elvárás, hogy

- Szexuálisan kívánjon ő is engem, ne kényszerként élje meg, ha valami baj van, beszéljük meg, mert nekem ez fontos. Ha aszexuális vagy frigid, nem egymást keressük.

- Tartsa el önmagát és ha együtt élünk száljon be ő is a közösbe. Nyilván nem dobom ki ha véletlenül nincs munkája, nem ilyesmire kell gondolni, hanem mikor "véletlenül" pont akkor lesz szemét a főnök a 3 éve stabil munkahelyén, amikor odaköltözik hozzám és utána "véletlenül" hónapokig nem talál munkát, mert az egyiknél túl korán kell kelni, a másiknál legalább 40 percet utazni kell és 2x átszállni, a harmadiknál a kolléganő nem szimpi a negyediknél meg olyan helyen kell ülni, ahol pont a szemébe süt a nap, a hatodiknál meg a klímától fázik meg. Az én hátam nem tollas.

- Legyen hűséges, ha talál mást vagy elhidegül tőlem, akkor idejében szóljon, beszéljük meg, legyen korrekt.


Ugyanezeket feltétel nélkül minden nőtől elvárnám, nem kell itt a hattyú halála, hogy a ronda nőknek mit kell eltűrniük...


Nem beteg állatokat kell találni, mert csakazértis jár az adonisz, aki 3-4 modellcsajt tart szeretőnek, persze, hogy az ilyen férfiaknak csak házi cselédnek meg csicskának meg ürítőzsáknak fog kelleni egy bármilyen olyan nő, akin egy apró hibát is talál...

2020. jún. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/81 anonim ***** válasza:
100%

lehet itt regényeket írni,de egy tényleg csúnya nő nem igazán fog magának soha párt találni. Lehet szerencséje ,hogy 3 évente 1 pasi ráfanyalodik,de az is dobja amint talál szebbet.

Én sem vagyok egy szép nő,de szerencsére nem is vagyok egetrengetően ronda. Viszont így is sokszor megkaptam már,hogy rondáznak,pedig én is mint a kérdező kb tökéletes alakot varázsoltam magamnak,sminkelek,használok szempillát is,mindig igényes vagyok,divatos ruhák,még egy diplomát is összekapartam,hogy ne eladóként kelljen dolgoznom stb. Mégis az arcomat képesek lerondázni egyes férfiak,gondolom a többiek meg csak gondolják. Pedig komolyan mondom nagyon enyhe az asszimetria az egyik felében az arcomnak...de hát már ez is ronda,mert nem olyan mint az instás csajoknak meg azoknak akik gyönyörű adottságokkal is járnak havi szinten a plsztikushoz töltögetni az arcukat. Szerencsére azért akadnak oylan férfiak is akik szépen látnak,és van is barátom,volt is. Ezért mondom,hogy egy nő akinek még erősebb az asszimetria arcában az tényleg pokoli nehezen találhat társat és emellett még folyton retteghet, a nem kért kritikáktól,csúfolódástól...

2020. jún. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/81 anonim ***** válasza:

72: "Én sem vagyok egy szép nő" "Viszont így is sokszor megkaptam már,hogy rondáznak,"


Nem szoktam ilyet kérni, és nem is megyek le sunyi privátok írogatásába (nevem így is látható, szerintem eddig nem zaklattam senkit sem!), de mivel van barátod ezért (hála az égnek) nem is fenyeget az a veszély, hogy azt feltételezd bármilyen ismerkedési célzattal írnék. Ha van kedved küldhetsz privátba képet az arcodról, mert már nagyon kivi vagyok erre. :)

Ha nem, nem. :)

2020. jún. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/81 anonim ***** válasza:
73, ugyan minek? :D igen van barátom! De ha képet küldenék úgyis az arcomnak a szimmetrikus feléről küldeném azon meg szép vagyok, plusz tükörből fotózva is sézp vagyok,valamiért a tükörképemen full szimmetrikus a fejem. Viszont ha a rossz,asszimterikus oldalamt fotózom,különösen ha közben mosolyok nyitott szájjal,vagy beszélek éppen akkor az tényleg nem egy szépség:))) de ha küldenék képet nyilvőán nem a rondákat küldném az alapján meg azt írnád,hogy jaj szép vagy. De ha csak a rondát küldöm akkor meg hú te tényleg ronda vagy :D szóval már ezért sincs semmi értelme! Amúgy mint mondtam van aki szépnek tart, a barátom "mesésen szépenk" ,de pon pár napja lerondáztak kisebbségiek :D meg párszor már rondáztak le. úgyhogy ez ilyen kinek milyen az ingerküszöbe,ha már nem tökéeltes ronda,vagy azt mondja ,hogy hm nekem ígyis tetszik.
2020. jún. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/81 anonim ***** válasza:

74: Köszönöm, hogy ezt feltételezed rólam: "De ha csak a rondát küldöm akkor meg hú te tényleg ronda vagy" 😔

Semmi gond, ad1: nem ismersz, ad2: tiszteletben tartom a válaszodat.


Egyébként fenntartom azt, hogy sokak túl nagy jelentőséget kerekítenek annak, hogy ki mit mond másokról. (Rám is mondták fiatalon, hogy ronda vagyok, sőőőt) Ma erre nem triggerelnék már érzelmileg, mert kigyomláltam a kapcsolót belőle(m). :)

2020. jún. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/81 anonim ***** válasza:
100%
72-es, ehhez még csak aszimmetria sem kell. Nekem az nincs, mint említettem (62-es vagyok), így is sikerül nagyon rondának lenni. És teljesen igazad van, az ilyen nőkre max. ráfanyalodik valaki néhány évente, az a valaki is olyan..., és azonnal lép is, ha feltűnik egy jobb a láthatáron. De olyan szinten lépnek, hogy 2 hét múlva már a nevünkre sem igazán emlékeznek, a jobb nőket szakítás után meg hónapokig, évekig "siratják". Na és az a rengeteg alázás, fikázás...
2020. jún. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/81 anonim válasza:

"És továbbra sem küldök itt senkinek képet, és nem is fogok visszaírni a privát üzenetekre, mert van tapasztalatom már erről az oldalról, mint azt már korábban is mondtam."


1) a képküldést megértem

2) gondolom más oldalakról és a való életből is van rossz tapasztalatod

3) nem értem miért nem kezdesz akár itt beszélgetni, nagyrészük gyökér aki írt igen, de azok hamar kiesnek úgy is és mi van ha írt olyan is aki tényleg szeretne megismerni? nem rosszabb az esélyed mint más oldalon.

4) nem, nem írtam és nem azért panaszkodok mert nem válaszoltál

2020. júl. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/81 anonim ***** válasza:
100%

Ez borzasztóan relatív szerintem, legalábbis esetemben. Nyugat-Magyarországon nőttem fel, ahol folyamatosan pozitív visszajelzést kaptam a külsőmre, ismerőstől, ismeretlentől, majd Kelet-Magyarországra mentem egyetemre, ahol döbbenetes volt a különbség, az emberek az arcomba bámultak az utcán, némelyek konkrétan ujjal mutogattak és kiröhögtek, de olyan is volt többször, hogy egyes "iskolázatlanabb", bandákban vonuló egyének közül ordított valaki oda, hogy "hú de ronda vagy!". Meg volt egy olyan, hogy jött mögöttem egy pasi, aki fütyülgetett meg hangosan méltatta az alakomat hátulról, aztán amikor elment mellettem és visszanézett az arcomba, csak eltorzult a feje és annyit mondott, hogy Fúúúj! és elnyargalt. Meg olyan is volt, hogy két csaj a buszon fennhangon tárgyalt arról, milyen ronda az arcom. Külön érdekes, hogy ebben a városban én úgy láttam, hogy sokkal több a torz arcú ember az én ízlésem szerint.

Nos, ehhez képest pedig otthon meg elalélnak tőlem, szóval amikor az egyetem után hazamentem, ugyanúgy folytatódtak a pozitív visszajelzések. De nagyon örülök neki, hogy nem abban a városban nőttem fel, ahol tanultam, szerintem romokban lenne az önbecsülésem.

2020. júl. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/81 anonim ***** válasza:
100%
78: Ez de érdekes... Én itt születtem és éltem is mindig, ugyanezek a megnyilvánulások a mindennapos tapasztalataim. Sosem jutott eszembe, hogy ha Ny-Mo-ra költöznék, ekkora lehetne a különbség...
2020. júl. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/81 anonim ***** válasza:
Én sem gondoltam, hogy létezik olyan hely, ahol ilyen tahókba botlok állandóan. Nálunk modortalan az utcán jobban megnézni is valakit, ott pedig simán nyíltan bámultak lépten-nyomon, nemcsak azok, akik még megjegyzést is tettek, hanem még idős nénikék is pl. De mondom, a legfurább az volt, hogy sokszor olyanok szóltak meg, akiket kb. cirkuszban mutogathatnának, néha komolyan sajnáltam őket, hogy na szegény, tizenharmadik gyereke lehet az anyjának, erre megszól, hogy én vagyok a ronda. :D
2020. júl. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!