Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya nőként hol tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya nőként hol tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés
A társkereső oldalakból is elegem van már. Nem jutok el senkivel a találkozóig, hiába mondják, hogy kedves aranyos lány vagyok, valamiért mégis mindig lekoptatnak, és nem írnak vissza.

2020. jún. 27. 22:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 anonim ***** válasza:
100%

Sportolj, hogy az alakoddal kompenzalj.


En is ezt tettem es bejott.

2020. jún. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/81 anonim ***** válasza:
66%

Én is ronda nő vagyok. Ráadásul az a fajta, amilyennek egy másik hozzászóló is leírta magát: szimmetrikus, mégis átlag alatti. Még csak műteni sem nagyon lehet - kivájassam pl. a szememet, és rakassak be előnyös formájút/vágásút? 😃 Látatlanban persze apróságnak tűnik, valójában meg már ez is nagyon el tudja csúfítani az arcot. Az arcformával sem nagyon lehet mit kezdeni, a frizurával trükközéshez pedig megfelelő szerkezetű haj kell + kézügyesség, hogy ne csak addig nézzen ki jól, amíg a fodrász megcsinálja. Smink? Az én arcomat professzionális szintű makeuppal kellene újrarajzolni, elmaszkírozni, és akkor talán(!) vállalható lenne. Na most ez megint nem opció 24/7, ráadásul az én bőröm el sem viseli magán a vakolatot. Mellet, feneket, combot még lehetne implantáltatni, de egy kisebb vagyon, kockázatos, és ahogy említették, utána a műség lenne a baj...

Na mindegy, igazából az a kérdés merült fel bennem, hogy így egyáltalán minek ismerkednél? Mármint értem, sz*r egyedül, én is elég rosszul viselem. De látod, hogy mennyire esélytelen... Ha véletlenül össze is jönne valami, abban sem lenne köszönet. Egy ronda nő nagyon más bánásmódot kap kapcsolaton belül is. És kompenzálandó a rondaságod mindent, de mindent el kellene tűrnöd + kb. beleszakadhatnál a melóba, hogy megfelelj minden elvárásnak, igénynek. Semmire sem mondhatsz nemet, nincs olyan, hogy nem teljesíted, nem csinálod meg, nem megy, nem tudod... Ilyet csak a jó nők engedhetnek meg maguknak anélkül, hogy azonnal repülnének. Ja, megcsalás alap, ez is egy az eltűrendő dolgok közül. A jelenlétedben más nőkre nyálcsorgatás, a kinézeted miatti alázgatás, a bántás azért, mert ő jobb nőre vágyott, de csak te jöttél össze neki szintén alap. Biztos, hogy kell ez neked?

2020. jún. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/81 anonim ***** válasza:
0%
A szépség relatív. Mindenkinek mást jelent. Attól, hogy én a határozott arcvonásokkal rendelkező, kékszemű szőkeket látom szépnek, az előttem vagy utánam hozzászóló egy lágy arcvonású barnát, vagy egy szeplős vöröset láthat annak. Azt kell megtalálnod kérdező akinek te vagy a "zsánere"
2020. jún. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/81 anonim ***** válasza:
33%

62 és a többi negatív hozzászóló:


Gyerekek, itt egyértelmű, hogy fejben van probléma. Komolyan mondom a soraidat olvasva hozzávizionáltam a gesztikulációt és egy ilyen fintorgó, savanyú fejet. Mai fejjel ez valami eszméletlen, hogy tud valaki odáig eljutni, hogy ennyire árad belőle a keserűség. :O


Kezdjük ott, hogy ezeket a szavakat, mint: megfelelés, elvárások, teljesítés stb... Előre determinált kapcsolati minták (meg fognak csalni, más nőre nyálcsorgatás és az ilyen hülyeségek) Megalázás, bántás, mi van? EL KELL FELEJTENI! Miért mosod össze azokat az érzelmi unintelligens valamiket (férfi definíciót nálam ezek nem ütik meg), azokkal a férfiakkal akiknek ilyen meg sem fordul a fejében? :O Miért kell masszívan általánosítani és behúzni egy kalap alá, mert neked volt pár rossz tapasztalatod? Kiráz a hideg ettől a fekete-fehér, általánosító gondolkozástól. Szerintem egy normális férfi nem azért menekül tőled, mert rondának hiszed magadat, hanem mert akkora negatív aurád van, hogy még a szomszéd kerületben is kerülgetik. :(


Másik kedvencem ez a más mit mond... KI A K**** ANYJÁT érdekel, most őszintén. :D Előző barinőmet gyakorlatilag a kertek alatt lerondázták. (Úgy finoman, tudod). Engem ez érdekelt? Nem. Engem anno a bájos kis mosolyával már megfogott és ahogy ismertem meg a belső értékeit, annál jobban szerettem bele. Neki is volt az elején egy kis testképzavar, de szépen "kimotiváltam" belőle. :)


Én is átmentem olyan fázisokon, amiket nagyon szívesen kihagytam volna. Gyerekkoromban szemüveg miatt frusztráltam magamat egy ideig. Aztán folyamatosan barátzóna, mert lelki szemetesládának ideális voltam. (1-2 lánnyal többet is elképzeltem volna) Aztán bezárkózás, beintettem a társkeresésnek nagyon hosszú ideig. 30 elején kezdtem kinyílni megint, elkezdtem önfejleszteni magamat, pszichológiai anyagokat olvasni, stb. Későn kezdtem, de volt két barátnőm, már nagyobb önbizalommal és ha nem is sokat, de tapasztaltam ezáltal is. Mai nap már a pozitív hozzáállás autentikus része az énemnek, sosem játszottam meg magamat és nem is fogom!

Nem vagyok egy jóképű gyerök, a hires/hírhedt photofeeleren is 'asszem kaptam 4.4 pontot átlagban. Ugyanerre a képre egy régi accomon (jah, visszatérő vagyok, nem lehet innen "szabadulni" :D) itt átlagban 6-7-eseket kaptam, kirakott kérdés után. (Volt egy nyolcasom is! 😊) Ha ebből levonom az udvarias részét, akkor is max 6, hunyorítva. :) És még is számtalan randim volt, több levelet kaptam olyan csajoktól (mennyit számít egy jól lekommunikált adatlap!) akiket be sem mertem volna jelölni 10 évvel ezelőtt. :D Átlag 10 randiból, csak egy hölgy mondta azt, hogy barátként folytatná, többitől én köszöntem el vagy első után, vagy 2-3 alkalom után.

https://www.gyakorikerdesek.hu/ismerkedes__tarskereses__1055..

Itt leírtam miért.



Tényleg ne haragudj(atok), de ezeken úgy fel tudom magamat húzni. :|


Tessék már összeszedni magatokat! :P Rengeteg tök jó vidi van a YT-on már! Némethi Erika személyes kedvenc! 😊

(Tolle-t nem merem már írni, mert lehet csak én járom itt a spirituális utat, bár remélem nem! 😊)


PEACE, fel a fejjel és tessék fejlődni!!!

2020. jún. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 anonim ***** válasza:
0%
Igen aki mindig panaszkodik,az olyan gáz.Ha meg is ismerné valaki már előre eltiltja magától a negatív gondolkodasaval.Van ilyen barátnőm ,mindig a arosszat látja és szó szerint keresi a hibát a pasinak ,mert csak hibás lehet a férfi ha vele leállt.Melyim férfinek kell ez ,H folyton bizonygasson egy önbizalom hiányos embert..
2020. jún. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/81 A kérdező kommentje:
63-as, köszönöm, de már a sablon dumákból elegem van. 64-es, igen, egy bizonyos kor felett már elfogadóbbak az emberek, főleg a nők (én hamarabb értem el ezt a kort) és milyen már az, hogy te magad is tudtad, hogy nem szép nők, de azért egy kedves mosolyba bele tudtál szeretni, mert konkrétan nem tehettél mást. 62-es köszönöm, boldog vagyok így is, de még nem adtam fel, nem tudom, te hány éves vagy. De a remény hal meg utoljára. És továbbra sem küldök itt senkinek képet, és nem is fogok visszaírni a privát üzenetekre, mert van tapasztalatom már erről az oldalról, mint azt már korábban is mondtam.
2020. jún. 28. 10:42
 67/81 anonim ***** válasza:
Leírnád a súlyod és a magasságod?
2020. jún. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/81 A kérdező kommentje:
67, miért. Leírtam, hogy nem vagyok kövér. Rendszeresen sportolok, mindent megteszek annak érdekében, hogy javítsak magamon. 160cm, 50kg.
2020. jún. 28. 10:56
 69/81 anonim ***** válasza:
#64 szóval nem vagy egy Adonisz, DE egyáltalán nem nézel ki rosszul. Úgy könnyű.
2020. jún. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 anonim ***** válasza:

#63 "A szépség relatív. Mindenkinek mást jelent."


Nem egészen. Legfeljebb az olyanok esetében mint az itt már korábban említett Vincent Cassel. Alapvetően jóképű, a kérdés inkább az, hogy kinek mennyire tetszik. Ennyi.

2020. jún. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!