Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya nőként hol tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya nőként hol tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés
A társkereső oldalakból is elegem van már. Nem jutok el senkivel a találkozóig, hiába mondják, hogy kedves aranyos lány vagyok, valamiért mégis mindig lekoptatnak, és nem írnak vissza.

2020. jún. 27. 22:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 A kérdező kommentje:
Igen, nem lehet tenni a genetika ellen. És most is csak röhögtök rajtam, mint korábban. Az ember kíváncsi, ezért egy embernek elküldtem a képemet, és megint milyen üzenetet kaptam? "Hehe, tényleg csúnya vagy. Azt hittem egy elfogadható nő tele önbizalomhiánnyal." Köszönöm ismét nektek a megerősítést. Azt hiszem veszek egy pár macskát. :)
2020. jún. 27. 23:19
 22/81 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ezt őt minősíti nem téged.🙂🙂
2020. jún. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/81 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, rossz embert fogtál ki. Most hiába mondom, hogy én nem vagyok szemét és küldhetsz képet, gondolom nem számít. :)
2020. jún. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/81 anonim ***** válasza:
Kérdező, nőként milyennek látod a "másik" Tom Cruise-t? :D
2020. jún. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/81 A kérdező kommentje:
26-os. Mindkét Tom Cruise tökéletesen jóképű. Privát üzenetekre még mindig nem válaszolok, adjátok fel. Békaembernek meg üzenem, hogy nem tudom, ki az a Niki.
2020. jún. 27. 23:30
 26/81 A kérdező kommentje:
édesmézes meg kíméljen meg a szexkapcsolatos felkérésétől, mert a végén még elfogadom, csak aztán le ne okádj :D
2020. jún. 27. 23:31
 27/81 anonim ***** válasza:
48%
Nekem nem küldesz képet? :))
2020. jún. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/81 anonim ***** válasza:
70%

Na várjál!


Én a bevezetőszövegben úgy értelmeztem, hogy a lekoptatnak szó azt jelenti, hogy már kontaktban voltatok, csak "valamiért"*** lekoptatott. Hidd el, hogy ha annyira csúnya lennél, akkor el sem jutnál addig, hogy beszéljetek online, vagy tévedek? :)


*** Nem inkább azért "koptatnak le", mert valamiért a beszélgetés alapján átjön a negatív kisugárzásod? (Attól még lehetsz kedves/aranyos amúgy, nem zárja ki a kettő egymást)

tl;dr: Nem inkább személyiségbeli hiba?

2020. jún. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/81 anonim ***** válasza:
37%
Én is írt privatot 🙂de jó szándékkal és nő vagyok.De ha nem kuldesz senkinek képet ,hogy akarsz ismerkedni? Segíteni akarok én is neked,és távol áll tőlem ,H bantsunk mást.Nagyon sajnálom kérdező ,hogy ilyen helyzetben vagy mert általában mindig ,az átlag nőknek olyan belső értékei vannak,amit a sok nagyképű cicamaca nőnek nincs.Es a pasik is csak a külsőre mennek ez tény ,aztán sírnak ,H jajj K....a. A barátnője
2020. jún. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/81 A kérdező kommentje:
30-as, hogy menne át a negatív kisugárzás online beszélgetés során? Mindig nagyon figyelek arra, hogy mit írjak, hogy véletlenül se legyen az, hogy depressziósnak, lehangoltnak tűnjek. Sokat kérdezek is, próbálok pozitív maradni. De nem is sokáig beszélgetek senkivel, mert 2-3 üzenet után nem írnak vissza. Elkönyveltem annak, hogy nekik mindegy ki, csak legyen már valaki, de gondolom közben akadt egy vállalhatóbb nő is a számukra.
2020. jún. 27. 23:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!