Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya nőként hol tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya nőként hol tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés
A társkereső oldalakból is elegem van már. Nem jutok el senkivel a találkozóig, hiába mondják, hogy kedves aranyos lány vagyok, valamiért mégis mindig lekoptatnak, és nem írnak vissza.

2020. jún. 27. 22:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 anonim ***** válasza:
59%
De mi a csúnya rajtad? Nő vagyok és én sem lattam meg kimondottan csúnya arcú nőt.Tenyleg a nőknek csomó lehetőseg van szepulni.Smink ,sminktetovalas.Jol választott fizura, ha nem szép a fogsora fogszabályzó vagy fogdoki.Nekem az orrom volt csúnya,én gyűjtöttem rá és 30 évesen megcsinaltattam , akkora önbizalmat ad ez is.Szoval csúnya nem lehetsz,csak nem adsz eleget magadra.
2020. jún. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/81 anonim ***** válasza:
16%

"mert itt is megkaptam már korábban, hogy csúnya vagyok, de azért sok sikert kívánnak."


Figyelitek mekkora kamu?

1. Társkeresőn megosztotta már elmondása szerint a képét.

2. Itt is megosztotta már elmondása szerint a képét.

2020. jún. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/81 A kérdező kommentje:
11-es. Az egész arcom torz, deformált, teljesen aszimetrikus. És ugye minél szimetrikusabb az ember arca, annál szebb. Emellett nekem is nagy az orrom, nagyon vékony a szám, kicsit kancsal a szemem, amit sajnos nem lehet megműteni, már próbálkoztam vele.
2020. jún. 27. 23:06
 14/81 anonim ***** válasza:
17%

"És ugye minél szimetrikusabb az ember arca, annál szebb."


A szimmetria baromira túl van értékelve.

2020. jún. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/81 A kérdező kommentje:
Miért lennék kamu? Attól, hogy már elegem van abból, hogy mindenkitől csak a jókívánságokat kapom, és ebbe már belefáradtam? És mert nem vagyok hajlandó küldeni képet azért, hogy csak röhögjenek a hátam mögött?
2020. jún. 27. 23:09
 16/81 anonim ***** válasza:
0%

14.


A gyémánt, mint drágakő is túl van értékelve, holott azt is csak "kicsit" különbözik a grafittól.


De amúgy tényleg túl van, csak hát... a világ ilyen. Minden túl van értékelve, amit ritkának tartanak.

2020. jún. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/81 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező remélem nem csak te látod magad csúnyának.Sokan egy két bunkó miatt azt hiszik ok senkinek nem kellenek.Az,hogy lehet erőteljesebb az arcod,fiusabb az meg nem csúnya.Nekem sem szimmetrikus ,és elég sok pasim volt,és olyanok is akikre a szép barátnőim irigykedtek.😂Szóval fel a fejjel sajnálom,H nem küldesz képet én tényleg megneznem azt a csúnya arcot.Segitenek neked egy két tippet mit hogyan.11 -es voltam.:)
2020. jún. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/81 anonim ***** válasza:
100%
Ja az lemaradt,hogy aki kinevet valakit a külseje miatt amiről az illető nem tehet ,az egy büdös gyökér bunkó.Senki nem tehet róla,hogy milyen genetikaval születik.
2020. jún. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/81 anonim ***** válasza:
61%

#18, nem úgy értettem. Úgy értem, hogy a szimmetriának nincs akkora szerepe abban, hogy mennyire látunk valakit vonzónak, mint amekkorának sokan (pl a kérdező is) beállítja itt. Nekem pl eléggé szimmetrikus az arcom mégis átlag alatti vagyok, lófejem van, vékonyak az ajkaim, nem szépek a szemeim stb stb...

A legfontosabbak a szemek (a szem színe, alakja, a szem körüli terület, szemöldök...), attól lesz leginkább vonzó (vagy csúnya) valaki.

2020. jún. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/81 anonim ***** válasza:
100%

#18 itt a jó példa:


[link]


Tom Cruise más szemekkel. Ugye milyen nagy a különbség? Közel sem annyira jóképű.

2020. jún. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!