Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya nőként hol tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya nőként hol tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés
A társkereső oldalakból is elegem van már. Nem jutok el senkivel a találkozóig, hiába mondják, hogy kedves aranyos lány vagyok, valamiért mégis mindig lekoptatnak, és nem írnak vissza.

2020. jún. 27. 22:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 A kérdező kommentje:

52-es, én még nem láttam csúnya férfit.

A férfiaknak inkább számít a külső. Mint van az a mondás is. Nem hiába van az, hogy a férfiak hazudnak, a nők meg sminkelnek. A férfiak a látványba szeretnek bele, a nők a szavakba.

2020. jún. 28. 00:10
 52/81 anonim ***** válasza:
100%

51: Cicát menhelyről plz, segítesz ezáltal nekik is!!!

Nekem is van benti cicóm, én mentettem meg piciként. ^^


Szerintem csak azt szeretnéd visszahallani (lehetőleg kórusban), hogy igen, reménytelen a helyzeted, ezáltal (ön)igazold a saját teóriádat. De én akkor sem fogom ezt írni. Nem szabad elkenődni, folytatni kell a dolgot, ha kell kicsit offold ezt a dolgot, ne erőltesd. Pihi, majd újra vissza a vérkeringésbe. (Most én is szüneteltetem az online ismerkedést)

Harjá! :)

2020. jún. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/81 anonim ***** válasza:
54%
#53 én meg nem láttam csúnya nőt. :D
2020. jún. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/81 A kérdező kommentje:
28 éven keresztül szüneteltettem :D De rendben, ez is jó az önigazoláshoz. Meg már szavak nélkül is megkaptam, ugyanis senki nem tudott írni semmit az eredeti kérdésemre, tehát beigazolódott, hogy sehol. Egyébként járok színházba, hobbioktatásokra, koncertekre, előadásokra, nem vagyok zárkózott, mindenkivel próbálok beszélgetni, nyitott lenni, és semmi :D Ha már valaki azt érzékeli a kedvességemből, hogy "hú, basszus, ez többet is akarhat tőlem", akkor egy ideig inkább kerülnek, utána meg már nem tudnak olyan közvetlenül beszélgetni velem.
2020. jún. 28. 00:20
 55/81 anonim ***** válasza:
A kérdésedre a válasz: bárhol lehet ismerkedni.
2020. jún. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/81 A kérdező kommentje:
Jól elbeszélgettem veletek, és bocsi a kis depiért. Maradok a cicusoknál, és nyugi, a következő is mentett cica lesz. Mert már van egy cicám :)
2020. jún. 28. 00:23
 57/81 anonim ***** válasza:
100%

58: Sajnálom, ha így gondolod :(


Mostani szőrgombolyagról jöhet kép! :)

2020. jún. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/81 anonim ***** válasza:
0%
Kamu a kérdező, senkinek nem küldött képet, viszont lebukott az édesmézeses dologgal, tehát már bejáratott troll ezen az oldalon, aki hol ennek, hol annak a neműnek adja ki magát.
2020. jún. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/81 A kérdező kommentje:
60, mert rámírtál, és így látom a neved, ezért már kamu vagyok? :D
2020. jún. 28. 01:06
 60/81 anonim ***** válasza:
Pont benézted, mert nem írtam rád, csak én is már öreg troll vagyok az oldalon, így ismerem az itteni társaság nagy részét.
2020. jún. 28. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!