Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya nőként hol tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya nőként hol tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés
A társkereső oldalakból is elegem van már. Nem jutok el senkivel a találkozóig, hiába mondják, hogy kedves aranyos lány vagyok, valamiért mégis mindig lekoptatnak, és nem írnak vissza.

2020. jún. 27. 22:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 anonim ***** válasza:
#40 szerintem meg olyan arcvonásai vannak amik objektíve jóképűvé tesznek egy férfit. Én inkább azt tartanám furának ha valaki szerint ronda lenne.
2020. jún. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 A kérdező kommentje:

"Vincent Cassel" szerintem is jóképű.

28 éves vagyok.

2020. jún. 27. 23:58
 43/81 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem tudom, hogy állsz anyagilag, de az állat simán meg tudják plasztikázni. Nem tudom, mennyire ítéled súlyosnak a helyzeted, de magamból kiindulva, én megműttetném magam, ha annyira visszataszítónak érezném magam. Esetleg csak kérj konzíliumot plasztikai sebésztől, mondja el ő, hogy mit lehet tenni.
2020. jún. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 anonim ***** válasza:
#33 vagyok, nem szoktam eltűnni szó nélkül. :)
2020. jún. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 anonim ***** válasza:
100%
Ez mennyire nem fair. Dobjunk ki milliókat plasztikára (40 éves korig csak összejön), csakhogy ott tartsunk, mint más szépnek született nő 18 évesen. Tartanánk! De szétplasztikázva és műszempilla, smink stb. már műnők lennénk és azért nem kellenénk. Fiatalabbak se leszünk, el van cseszve az egész. :D
2020. jún. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 A kérdező kommentje:
Egyszer azt mondták nekem, mikor volt a hírekben a kisfejűség, hogy én jutottam róla eszébe. Velem az ismerőseim sem bánnak kegyesen, ők is látják, hogy csúnya vagyok.
2020. jún. 28. 00:03
 47/81 A kérdező kommentje:
47-es, ez nagyon igaz. :D És az eredeti kérdésemre senki nem tudott választ adni. Ezek szerint tényleg teljesen reménytelen.
2020. jún. 28. 00:04
 48/81 anonim ***** válasza:

44: Sok helyen olvasni, hogy ronda, de vonzó. :)


Szubjektív az egész. X embernek eddig nem tetszettél, Y-nak meg majd igen. Ne az X-en keseregj, hanem légy türelemmel, hogy egy Y megtaláljon! :)

2020. jún. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 A kérdező kommentje:
Igen, igaz, addig is beszerzek egy pár macskát. Vagy próbálkozom egy vak embernél, vagy várok addig, míg a szépség már nem jelent semmit, mert a ráncok mindent eltakarnak :D
2020. jún. 28. 00:05
 50/81 anonim ***** válasza:
Csúnya férfival ismerkednél amúgy?
2020. jún. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!