Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya nőként hol tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya nőként hol tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés
A társkereső oldalakból is elegem van már. Nem jutok el senkivel a találkozóig, hiába mondják, hogy kedves aranyos lány vagyok, valamiért mégis mindig lekoptatnak, és nem írnak vissza.

2020. jún. 27. 22:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedjünk, én is csúnya vagyok. Ki tudja, hátha bejövünk egymásnak. :D
2020. jún. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 A kérdező kommentje:
33-as, sok hozzád hasonlóba belefutottam már, és tudod mit kaptam? Küldtem képet, és soha többet nem írtak vissza, én itt még senkitől nem kaptam viszont képet. Ezért regisztrálok társkeresőkre, mert ott legalább látom, hogy kiknek van rólam véleménye. (akiknek teljesen mindegy, amíg nem jön egy vállalhatóbb lány)
2020. jún. 27. 23:47
 33/81 anonim ***** válasza:
67%
Irany a plasztika,sminkeles,hajhosszabbitas,muszempillas. Tudnak szepet csina i beloled nokent!!
2020. jún. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 anonim ***** válasza:
100%

32: Világos, így már értem!


Magamból indultam ki, mert én ha ismerkedtem, csak azzal beszélgettem aki megfogott valamivel az adatlapja alapján és mivel csak egyre koncentráltam mindég is, ezért a veszélye sem volt meg, hogy "átpattanjak" egy másik jelöltre. Nekem ez nem fért bele morálisan sosemnem. Egyszer egy hölgynek vissza is írtam (jelölt és írt nekem), hogy ne haragudjon, de most mással ismerkedem, amennyiben nem jön össze, akkor visszaírok. Meg is kaptam, hogy tök korrekt :) Elapadt a beszélgetés az eredetivel és pár napra rá már dumáltunk is amiből randi lett. :)


Ez az egész ronda dolog is tök szubjektív, nem? Férfi oldalról a legjobb példám: Vincent Cassel. :)))

2020. jún. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/81 anonim ***** válasza:

"Vincent Cassel"


Mi van vele? Férfi szemmel nézve egyáltalán nem ronda.

2020. jún. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/81 anonim ***** válasza:
Sőt, több képet is megnézve róla, némelyiken kimondottan jóképű.
2020. jún. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/81 anonim ***** válasza:
Kérdező hány éves vagy?
2020. jún. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/81 anonim ***** válasza:
Pontosan ezért írtam, mert megosztó nagyon, célozván a szubjektivitásra. :)
2020. jún. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/81 anonim ***** válasza:
Ez is annyira más. Nőként Vincent Cassel számomra vonzó még ebben a korban is, pedig fiatal vagyok. De neked pl. Sarah Jessica Parker fiatalon sem jött volna be.
2020. jún. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/81 A kérdező kommentje:
35-ös, köszönöm. Majd új fejet kérek karácsonyra :D Mondjuk nem tudom, hogy a nagyon széles és lapos homlokommal mit fognak csinálni, ehhez képest szinte nincs is állam, annyira erősen keskenyedik lefele, de biztos erre is van valami megoldás.
2020. jún. 27. 23:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!