Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya nőként hol tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya nőként hol tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés
A társkereső oldalakból is elegem van már. Nem jutok el senkivel a találkozóig, hiába mondják, hogy kedves aranyos lány vagyok, valamiért mégis mindig lekoptatnak, és nem írnak vissza.

2020. jún. 27. 22:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
9%
Kövér vagy? Ha nem, akkor nem lehetsz csúnya.
2020. jún. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
24%
Vigasztaljon az, hogy férfiaknál nem csak a csúnyákat, de a se nem csúnya, se nem szép külsejű férfiakat is lekoptatják a nők. Csak a jóképűek kellenek nekik.
2020. jún. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
74%
Hiába mondják a pasik, hogy legyél kedves, aranyos, nyitott. Nem ér semmit, ha csúnya vagy. A magunk fajtáknak csak bitang nagy szerencsével lehet valakijük.
2020. jún. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 anonim ***** válasza:
12%
#3 lol...
2020. jún. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kövér. Attól, hogy valaki nem elhízott, még nem lehet csúnya? Nem válogatok, azt már rég feladtam, de senki nem ír vissza nekem egy idő után, találkozóig meg el sem jutunk. 3-as, te legalább megérted.
2020. jún. 27. 22:39
 6/81 anonim ***** válasza:
8%

"Attól, hogy valaki nem elhízott, még nem lehet csúnya?"


Hát nő nem nagyon lehet. Extrém ritka.

2020. jún. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 anonim ***** válasza:
21%

3.


Ha férfi lennél, már megkaptad volna az "incel" sértést az itteniektől - így megúszod. Bár így is rossz az érzés maga; itt nagyon sokan tudják miről is van szó.

2020. jún. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 anonim ***** válasza:
92%

Azért ahhoz is kell egyfajta gondolkodás, hogy csak a kövér nők lehetnek csúnyák...gondolom ezek az emberek vékony, átlagos testalkatú csúnya férfit sem láttak még.

Vagy egy csúnya arcú nőre ráfogják, hogy igénytelen? Jobb frizura, smink dögivel és gond megoldva?

Láttam én nem egy molett nőt, akinek gyönyörű arca volt és cseréltem volna vele. A túlsúlyt le lehet adni, de az előnytelen arcvonások nem fognak javulni, sőt!

2020. jún. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 A kérdező kommentje:
Nem fogok képet küldeni senkinek, mert itt is megkaptam már korábban, hogy csúnya vagyok, de azért sok sikert kívánnak.
2020. jún. 27. 22:52
 10/81 anonim ***** válasza:
14%
Tuti nem vagy csúnya.
2020. jún. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!