Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért válik frusztrálttá sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért válik frusztrálttá sok 40-es nő, akinek nincs gyereke?

Figyelt kérdés
Egy egyetemen vagyok tanársegéd, 34 F. Itt van 4 negyvenes nő ismerősöm, akik annyira magasra tették a lécet a férfiak terén és annyira csak a munkájukra koncentráltak, hogy emiatt csak futó kapcsolataik voltak ( a felsőoktatás nem családbarát, reggel 7.30 tól este 6-7 ig vagy néha tovább mindenki bent van itt a laborban, max ebéd és délutáni gyerekfelvétel a suliból), mára oda jutottak 42-45 évesen, hogy 3 nak van párja, egynek nincs, de gyerek egyik esetben sincs. Egyik nő frusztráltabb, mint a másik, ridegek a hallgatókkal, a szakdolgozatokat alulértékelik, kollégáknak is be-beszólogatnak, főleg, ha látják, hogy azok mennyire boldogok.
2020. jún. 5. 10:23
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
64%
Nem olvastam végig a válaszokat, de: Szerintem sokszor frusztráltabb az a nő, akinek gyereke van. (Gondolj bele, az idegein táncolnak a kölkök, semmi énidő, stb.)
2020. jún. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
70%

"Csak éppen az ember annyiban más, hogy ha normális akkor tud uralkodni az ösztönein. Igen, sajnos rengeteg az ösztönlény aki nem képes felismerni, hogy vagy ő vagy a helyzete nem alkalmas egy gyerek normális felnevelésére és csak azt nézi, hogy neki viszket a méhe és szülni kell."


És arról a társadalom tehet h te nem vagy képes jólétet teremteni? Vagy a féjed? Vagy a szomszéd? Tök mind1 kit irok ide, a lényeg h a saját sikertelenséged oka mindig más. Tipikus nő.

Többen írják itt h "jelentkező", meg "darab" a férfire, mintha valami tárgy lenne ti meg a bálványok. Ezért rühellem a magatokfajtát. Saját magatokon kívül semmi nem érdekel titeket. Legyen jó, most azonnal, aki meg bevállalt olyat, mint gyerek, vagy felelősségvállalás az meg hülye. Nem, ti vagytok a selejtek, mert saját magatokon kívül semmi mással nem vagytok képesek foglalkozni, és még azt is megmagyarázzátok h erről más tehet, csak ne kelljen feladni a bulikázást, a szórakozást. Nyilván ezért szaporodik a cgány, mert azt nem érdekli. Ezért ilyen ez az ország is, mert a nők olyanok benne mint ti (tisztelet a kivételnek), önző beteg emberek, akik képtelenek felelősséget vállalni vagy lemondani akár csak 1 forintról, vagy 1 perc szabadidőről is, mert neki jár és semmi más nem érdekli. Gyönyörű. Érdekes nekem vagy másik hozzám hasonlónak sikerült megteremteni családra valót? Sőt 3-4 családot is eltarthatnék ha akarnék, de ahogy látom a magatokfajtának a család az nem létezik. Vagytok ti, azt ennyi, minden más csak az érdekeiteket szolgálja. Ebbe belebuktak már többen is, 40-50 körül meg marad a szex és newyork (ha lesz pénzed megvenni az aktuális teknikát), de tudom, arról meg az állam tehet ha nem lesz. Szégyenemberek vagytok :/

2020. jún. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
72%

Ha szerinted valaki tudja, hogy valamiben nem jó, akkor erőltesse, hátha jó lesz? Ha én elájulok a vértől, akkor azért is próbáljam meg a sebészi pályát?


Nem azért, de aki teleszüli a világot, nem csak magára gondol? Hogy a szánalmas kis emléke, férfiaknál pluszban a szent neve fennmaradjon?


A gyerek nem egyenlő a felelősségvállalással. A felelősségvállalás nem azt jelenti, hogy be kell vállalnod valamit, amit nem akarsz.

A felelősségvállalás az, hogy agysebész leszek, és mindenkiért, aki a szikém alá fekszik, vállalom a felelősséget, akkor is, ha hibázom.

Ennyi erővel mindenkire, akinek nem valami fontos, veszélyes munkája van mondhatjuk, hogy nem vállalja a felelősséget.

2020. jún. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem akar önszántából szaporodni, nincs benne az élet = genetikai zsákutca. Akárhogy forgatod, akárkit okolsz, akármi az indok, attól ezen a tényen nem változtat.
2020. jún. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
50%

És? Ennyi lenne az élet? Hogy genetikai sztráda legyél?


Ma már az élet MINŐSÉGE is számít. És egy gyerek nem vicc, nem vállalhatom azért, mert úristen, zsákutca leszek. Oszt? Beleírják a személyimbe, és drágább lesz a boltban a kenyér?


Engem az a része zavar, hogy mindenkire rá akarjátok beszélni. Ha most bemennék az állatok témakörbe, hogy: nincs igazából semmi bajom a kutyákkal, de nem akarok egyet itthonra, nincs kedvem játszani vele, gondoskodni róla, nevelni, akkor ott le fognak beszélni a kutyatartásról. Ha ugyanezt elmondod az embergyerekről, aki szerintem kicsit komolyabb élőlény, mint egy kutya, akkor senkit nem érdekel a gyerek élete, csak hogy szüljszüljszülj, különben zSáKuTcA.

2020. jún. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!