Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A frusztrált, régóta férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A frusztrált, régóta férfi nélkül lévő nők azért frusztráltak, mert hiába vonzódnának az agyukkal a normális pasikhoz, ha nincs kémia, ugyanakkor hiába tudják a gyökerekről hogy azok, ha azokhoz meg nagyon vonzódnak?

Figyelt kérdés

Férfiként csak így tudom elképzelni, hogy van valami rossz ízű egészséges kaja, valami keserű szirup, amitől meggyógyulsz vagy simán egy kellemetlen reggeli hideg zuhany és edzés, esetleg tanulás és inkább a finom egészségtelen kaját, a forróvizes fürdőt, a kényelmes lustálkodást meg a cicás videók nézését választja az ember, aztán persze bosszankodik, hogy elhízik, beteg lesz, gyenge, erőtlen lesz és nem jut semmire az életben.


Meg vannak nők, akik ezt felismerték és ha már lúd legyen kövér, ha úgyis olyan pasival kell lenni, akihez nem vonzódnak, akkor az legyen pénzes és/vagy balek.


Eközben tele van a világ normális férfiakkal, akiknek matematikailag hiába jutna szingli nő, ha egyik sem vonzódik hozzájuk.


És lehet támadni a kérdésem miatt (úgyis tudom, hogy ez lesz), nem kell belelátni semmi olyat, amit nem írtam, nem panaszkodásból írtam, hiszen akihez valaki nem vonzódik ahhoz nem vonzódik, ezt nem lehet és nem szabad erőltetni és kikényszeríteni.


Csak tényleg szeretném megérteni. Mert férfiként nekem ez a kémia ismeretlen fogalom, nem tudom hova tenni. Vagy tetszik egy nő, vagy nem, de ez pár másodperc alatt eldől. Az összes többi meg már olyan személyiségbéli dolog, belső tulajdonság, ami pontosan meghatározható.



2020. ápr. 7. 02:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%

Én férfi vagyok és nekem sem csak úgy tetszenek emberek. Van, aki szimpatikus, de nem szexi, úgy nézek rá, mint a húgomra. Van, aki nem elég komplex, ezért nem kifejezetten vonz, nem viselném el hosszú távon és fárasztó vele beszélgetni. Volt egy lány, aki annyira csúszott utánam, hogy nem tudtam vonzónak tartani. Szép lány volt, de azt csinálta, mint anyám, azzal a különbséggel, hogy az ágyban is ki akart szolgálni.


Sok férfi bárkit elfogadna meg eldobja az agyát egy jobb seggtől, nekem ez a műfaj egészen idegen. Nem szeretek alul meg felülválasztani sem, szeretem azt, akit egy súlycsoportnak érzek és sajnos-nem sajnos a szexuális túlfűtöttségem sem indokolja, hogy ezen változtassak. Láttam már elég rossz kapcsolatot, például anyámékét.


Lehet, akármilyen édes a lány, ha úgy érzem, hogy nem erre a szerepre szánta a sors az életemben. Az ember ideális esetben egy emberrel megy oltárhoz. Amíg pedig nincs meg ez az ember, én is szívesen élem ki az egyéb vágyaimat olyannal, aki beindít. A kettő kategória metszete lesz az igazi, a többi meg vagy a barátom lesz vagy az egyéjszakásom, de nem több. Ebben az egészben pedig csak az frusztrál, hogy nehéz a két kategóriában metszetet találni, mert annyi a szép idióta és az alárendelt anyanőszemély...


Vannak emberek, akik ezt nem értik, mert egyszerűek, mint a bot. Mások meg társat keresnek és barátot a szerelmükben és ez a nőkre különösen igaz.

2020. ápr. 7. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%

Én utoljára 18-20 év körüli kis libaként hittem azt el, amit ide leírtál. Részben a rossz tapasztalatok miatt, részben pedig azért, mert a kicsit sem vonzó férfiak ezzel tömték a fejemet.


Több éves egyedüllét után jött egy teljesen megbízható, normális férfi, aki mellé szexuálisan is iszonyú vonzó, szóval nem kell egyik részről sem lemondanom, 7 éve vele vagyok. Soha az életben nem adnám ennél lejjebb, ha beledöglenek egyesek, akkor sem. Remélem nem is lesz ez soha téma.

2020. ápr. 7. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%
Én azért, mert ronda vagyok. Ennek megfelelő bánásmódot (lesajnálás, alázás vagy ignorálás) kapok, és hát igen, így csak olyan férfi jut, akihez a legkevésbé sem tudok vonzódni. Hiába "az én szintem", attól még képtelen vagyok hozzáérni, megcsókolni, ... 😏
2020. ápr. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
50%
Nehogy azt hidd, kérdező, hogy annyi rendes férfi van, akiért fáj a szívünk, hogy nem néz ki jobban. Az én életemben aki tipikus rendes fiú karakternek adta elő magát, mindről igen hamar kiderült, hogy nem volt kár esély nélkül elhajtani. Egyrészt a rendes nem egyenlő a teljes mértékben másiktól függő csicska mentalitással, plusz az ingerszegény, uncsi, önbizalomhiányos, szerencsétlen visszahúzódóval sem. Majd ez nem volt elèg, hab volt a tortán a frusztrált, rosszindulatú, odaszúrogatós, kárörvendő, sértődős oldaluk is. Hát ezeket ki sajnálja, hogy kihagyta???
2020. ápr. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
47%
Igen, ez egy ördögi körforgás.
2020. ápr. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
48%
Persze, már megint azok a normális férfiak!
2020. ápr. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%
Sosem vonzódtam a gyökerekhez, bunkókhoz, macsókhoz. Mindig is átlagos pasik tetszettek, ha nem jött össze, az azért volt, mert akinek én tetszettem az nekem nem, akin nekem tetszett, annak én nem voltam az esete. Ennyi. Ez szerencse kérdése is.
2020. ápr. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
59%

Ez inkább a mai túlzott szabadosság (nem szabadság!!!) hátránya, amit sokan kevernek a feminizmussal.

Egyrészt ott van a férfiideál, amit gyerekkora óta épített fel az elméje a mesék, tapasztalatok, romantikus regények és a médiából sugárzottak alapján.

Másrészt ott egy másik férfiideál, akihez ösztönösen vonzódik. Nem tudja megmagyarázni hogy miért, de vonzódik.


A baj ilyen esetekben az, hogy ennek a két csoportnak nincs, vagy csak nagyon kicsi a részhalmaza, mivel előbbi annyira eltávolodott az utóbbitól. Így akit a tudatos énje választ, azzal nincs meg a "kémia", akihez pedig ösztönösen vonzódik, azt nem fogadja el a tudatos énje. Jó esetben 18-20 évesen elindul egy belső harc, amiben vagy az egyik vagy a másik énje felülkerekedik és így már találni fog megfelelő párt. Akinél ez nem így van, azokból lesz az általad említett réteg.

2020. ápr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
32%
És belőled mi lett, 69%? Egy gyk-n okoskodó, otthon matyizó, aki nem is ismeri a nőket, helyette a gép mögül elemezget.
2020. ápr. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
60%
#9 és te miért is vagy itt? :)
2020. ápr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!