Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért válik frusztrálttá sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért válik frusztrálttá sok 40-es nő, akinek nincs gyereke?

Figyelt kérdés
Egy egyetemen vagyok tanársegéd, 34 F. Itt van 4 negyvenes nő ismerősöm, akik annyira magasra tették a lécet a férfiak terén és annyira csak a munkájukra koncentráltak, hogy emiatt csak futó kapcsolataik voltak ( a felsőoktatás nem családbarát, reggel 7.30 tól este 6-7 ig vagy néha tovább mindenki bent van itt a laborban, max ebéd és délutáni gyerekfelvétel a suliból), mára oda jutottak 42-45 évesen, hogy 3 nak van párja, egynek nincs, de gyerek egyik esetben sincs. Egyik nő frusztráltabb, mint a másik, ridegek a hallgatókkal, a szakdolgozatokat alulértékelik, kollégáknak is be-beszólogatnak, főleg, ha látják, hogy azok mennyire boldogok.
2020. jún. 5. 10:23
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
67%
Komolyan mondom, manapság egyre több ilyen "piaci kofa" férfi van. Úgy beszélnek a "kinek van gyereke, férje, kinek nincs" dolgokról, mint nagyanyám meg a barátnői. A babos kendő hiányzik a fejükről, és mehetnek a ház elé a padra pletyizni Rózsika nénivel.
2020. jún. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:

"délutáni gyerekfelvétel a suliból"


"gyerek egyik esetben sincs"


Aha...


" reggel 7.30 tól este 6-7 ig vagy néha tovább mindenki"


Aha.. 7 után kaparják össze a nemlétező gyerekeiket a "suliból"


Nagy kihívás 3 összefüggő ellentmondásmendes mondat megfogalmazása?


"tanársegéd"


Aha...


Na akkor mondom, 4 után elmegy a legtöbb, és hozza a gyereket vagy haza, vagy be az egyetemre valameddig. Nem 7 kor. Csak látom, tapasztalom. A kérdésem azokról szólt, akiknek nincs, de soknak van gyereke itt is. Na ők mennek a gyerekeikért, akinek nincs az nem megy. Remélem világos.

2020. jún. 5. 14:50
 33/45 A kérdező kommentje:

Komolyan mondom, manapság egyre több ilyen "piaci kofa" férfi van.


Észreveszi más is a tanszéken, sőt többen. Mondják is, hogy ezzel az ,,Erikával" mi van, ma is tüzet nyelt, hogy ,,beleköt" mindenkibe?

2020. jún. 5. 14:53
 34/45 anonim ***** válasza:
77%

En otven fele meg vedekezek terhesseg ellen. Azert nincs gyerekem, mert mindig hatarozottan tudtam, hogy nem akarok.

Ha kisgyereket hoznak a kozelembe, szineszkedem kicsit, de a valosagban szeretnem, ha nem kellene semmit sem csinalnom. Nem tudok mit kezdeni veluk, es elvaras, hogy olvadjak el. Nem irigy vagyok, hanem szeretnem, ha valaki segitene kiszabadulnom. Ennyi.

2020. jún. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
76%

És akkor a sok tanult, művelt tanár, professzor azt mondja, menjünk vissza magyarázatért az ókorba, vándorol a méhe, mert nem szült, azért néz "irigyen".


Az összes gyerekes nő állandóan vigyorog?

2020. jún. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:

Az összes gyerekes nő állandóan vigyorog?


Dehogy, de elég sok állandóan mutogatja a gyermekét, hogy ezt láttad már? Ezt de ügyesen csinálja, stb. Kicsit fellengzős szerintem,

2020. jún. 5. 15:06
 37/45 anonim ***** válasza:
100%

"Na akkor mondom, 4 után elmegy a legtöbb, és hozza a gyereket vagy haza, vagy be az egyetemre valameddig.

Nem 7 kor. Csak látom, tapasztalom. A kérdésem azokról szólt, akiknek nincs, de soknak van gyereke itt is.

Na ők mennek a gyerekeikért, akinek nincs az nem megy. Remélem világos."

"gyerek egyik esetben sincs."

Világos, hogy nem veszed észre az ellentmondást a mondataidban.

Mit akarsz?

Mi a problémád?

Miért turkálsz más életében?

Nem azért szemétkedik egy tanár mivel nincs gyereke. Esetleg azért nincs párja, gyereke mível hárpia.

Ezen egy férj gyerek nem változtatna.

Mérnök kollégámmal úgy üvöltött Dr. ... felesége a telefonba, hogy én jöttem zavarba.

2020. jún. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
67%

És szerinted nincs olyan gyerekes nő, aki irigy lenne akárkire? Szerinted egy nőnek, akinek nincs gyereke, mindig ott lüktet a gondolat a fejében, hogy "nincs gyerekem", vagy simán lehet csak egy seeggfej?


El szoktam azon gondolkodni, hogy ha 80 éves leszek és kötögetek a házam előtt, és mondogatom, hogy ez a mai fiatalság milyen szar zenét hallgat, akkor azt hiszik majd, hogy én öregkoromra lettem ilyen, pedig 15 évesen is kötögettem, és szidtam az akkori (2005) zenét.


Ha látsz valakit, aki valamilyen, és tudsz róla valamit, akkor az, hogy azt összekapcsolod, RÓLAD sokkal többet mond el, mint az adott emberről.

2020. jún. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
30%
#24 Tanult ember létedre ritka ostoba vagy. Én 25 éves koromig a kutyának sem kellettem. 37 évesen váltam el, azóta mindig van bőven jelentkező. Igen, a legtöbb csak dugni akar, de kapcsolatra is lett volna. Viszont nagy bajban lennék, ha még nem lenne gyerekem, ugyanis gyerekszülési időből ki lehet futni. Akarna a fene 40 fölött szülni és babával bajlódni. Az egyik negyvenegy éves barátnőm most szült, hát nem lennék a helyében. Semmi köze egymáshoz annak, hogy udvarol épp elég férfi ahhoz hogy egy bizonyos életkor fölött már rizikósabb szülni.
2020. jún. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
50%
20as szerintem te ne legyél ennyire büszke arra, hogy leragadtál az alap állati ösztönök szintjén :D
2020. jún. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!