Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfaik, akik nem érdemlik meg a párkapcsolatokat, miért próbálkoznak?

Figyelt kérdés

Szóval vannak férfiak, akik nem gazdagok, nem néznek ki jól és mégis próbálkoznak - és csalódnak. De miért?

Miért kell hülyét csinálniuk magukból?

Nem szégyellik magukat? Ennyire nincs önkritikájuk? Nem nevetséges az, hogy valakinek mondjuk 30 évesen nincs saját (új) autója, saját lakása, szánalmas, 200 ezres fizetése van és mégis megy oda a nőkhöz és próbálkozik, reménykedik?

Tényleg nem veszik észre magukat, vagy ennyire kétségbeesettek és kell nekik a pi.n.a?

Képtelenek érzékelni, hogy a nők nem rájuk vágynak? Fel sem fogják, mennyire hülyét csinálnak magukból! Miért nem törődnek bele abba, hogy magányra vannak ítélve? Ha ennyire zavarja őket, miért nem prostiznak?

31F


2020. máj. 23. 11:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 anonim ***** válasza:
De ... sok
2020. jún. 1. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 anonim ***** válasza:
81%
Legalább is akik nem gazdagok azoknak sok. Te ezt írtad. És most ne a 200 ezresről beszéljünk, bár azt is el lehet költeni szépen úgy hogy a hó végén számolod az aprót, hanem mondjuk a tényleg szegény pasikról. Nem hinném, hogy prostiznak.
2020. jún. 1. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/80 anonim ***** válasza:
16%
Én se értem. Tegnap is állok a buszmegbe és egy ronda, igénytelen sz@ralak úgy bámult. Azt én egyáltalán nem vagyok ronda nő. Hogy mer egyáltalán rám nézni? És ő nem néz tükörbe? Nem tudja magáról hogy pocsék? Eszem megállt.
2020. jún. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/80 anonim ***** válasza:
14%
Engem is szoktak bámulni ronda férfiak, én sem értem, hogy gondolják ezt.
2020. jún. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/80 A kérdező kommentje:

Nincs önkritikájuk szerencsétleneknek.

Olyankor egyébként ti nők mit csináltok, ha többször előfordul, hogy ugyanaz a selejt megbámul? 3-4 alkalom után megveretitek?

2020. jún. 1. 17:20
 66/80 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem 31 éves "férfi"-hez képest nagyon nem ezt az önsajnáló gondolkodásmódot kellene képviselned, és ilyen értelmetlen kérdéseket feltenni, hanem kezdeni valamit magaddal, mert azzal, hogy vinnyogsz a nagyvilágba, és lenézed azokat, akik veled ellentétben legalább próbálnak változtatni a sorsukon nem leszel előrébb.

Ja, és mielőtt jönnél a (Biztos neked is ki volt nyalva a s..ged) sablonszövegeddel, csak halkan jegyzem meg, hogy magamnak kellett finanszírozni a továbbtanulásomat, amit munka mellett végeztem, és ezt egyáltalán nem felvágásként írom, mert szerintem azoktól, akik életrevalóak, ez természetes, és elvárható.

2020. jún. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/80 A kérdező kommentje:

Nem sajnáltatom magam, nem kértem ezt senkitől. Sajnos az én életem olyan, hogy akármit csinálok, sokkal nehezebben fog menni, mint másnak.

Erre viszonylag hamar rájöttem és beletörődtem. Nem sírtam, hogy segítsen valaki, tényeket közlök. Épp ezért, mi értelme javítani a dolgokon, ha alapjaiban sem lehet?

Ps.: Attól, hogy te fizetted a továbbtanulásod, nem jelenti azt, hogy mennyire vagy életképes.

2020. jún. 2. 11:42
 68/80 anonim ***** válasza:
91%

A kérdező tipikus példája annak, akit egész életében megaláztak.

Kicsinek ütöttek, vertek az iskolában, aztán munkahelyén ő volt a főcsicskás, akibe mindenki a lábát törölte, és ilyen kérdésben éli ki magát. Az meg biztos, hogy a kérdésben említettnél ő sem rendelkezik egy fokkal jobb egzisztenciával sem, csak ő még a kezdeményezésig sem jut el, mert már a nők a tekintetükkel undort sugároznak, amikor ránéznek.

2020. jún. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/80 A kérdező kommentje:

68: mindig félénk voltam, szerencsére sohasem vertek az iskolában.

Munkahelyen is visszahúzódó voltam/vagyok: hülyét nem csinálnak belőlem, de az kétségtelen, hogy soha nem voltam nagyszájú.

Ha nem lennél funkcionális analfabéta, tudnád, hogy leírtam: az én anyagi helyzetem sem jó. Nem vagyok gazdag, ezt vállalom, nyugodtan olvass utána.

Ergo: a 68-as tipikus példája a gyakoris kreténnek.

Azt megkérdezhetem, hogy hány éves nő vagy?

2020. jún. 7. 22:53
 70/80 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom eldönteni, hogy ez most egy provokációnak szánt troll kérdés-e, vagy tényleg létezik ember, aki annyira komplexusos, hogy másokat is gőzerővel azzá próbál tenni.
2020. jún. 8. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!