Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfaik, akik nem érdemlik meg a párkapcsolatokat, miért próbálkoznak?

Figyelt kérdés

Szóval vannak férfiak, akik nem gazdagok, nem néznek ki jól és mégis próbálkoznak - és csalódnak. De miért?

Miért kell hülyét csinálniuk magukból?

Nem szégyellik magukat? Ennyire nincs önkritikájuk? Nem nevetséges az, hogy valakinek mondjuk 30 évesen nincs saját (új) autója, saját lakása, szánalmas, 200 ezres fizetése van és mégis megy oda a nőkhöz és próbálkozik, reménykedik?

Tényleg nem veszik észre magukat, vagy ennyire kétségbeesettek és kell nekik a pi.n.a?

Képtelenek érzékelni, hogy a nők nem rájuk vágynak? Fel sem fogják, mennyire hülyét csinálnak magukból! Miért nem törődnek bele abba, hogy magányra vannak ítélve? Ha ennyire zavarja őket, miért nem prostiznak?

31F


2020. máj. 23. 11:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/80 anonim ***** válasza:
15%
#24 Hagyjuk már. A kamu pont nem ez, hanem a sok - gyerekmesékkel azonos szinten lévő - pozitív, biztató, bátorító gondolat. Elég csúnyán pofára lehet velük ejteni őket. Jelzem, #4 (és #22) vagyok, tehát nő, mégsem hiszek az ostoba mesékben. Fiatalabb koromban sem hittem. Nem baj az, ha nem mindenki átverhető agyhalott.
2020. máj. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/80 anonim ***** válasza:
2020. máj. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/80 A kérdező kommentje:
32: a félreértések elkerülése végett, a linkelt kérdésnél a 6. válaszoló én voltam.^^
2020. máj. 23. 14:44
 34/80 anonim ***** válasza:
93%
Hát miért ne próbálkozzanak? Miért zavar téged ha próbál változtatni az életén valaki? Amiket leírtál szerintem egész jónak számít még Magyar viszonylatban is. Jó nyilván poénból írtad ki a kérdést :D és most kicsit fényeztelek
2020. máj. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/80 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos ha minden így működne, hogy X fizetés és anyagi dolgok mellett járna a" P @ N A " ahogy te fogalmazol, akkor már rég kihalt volna Magyarország :) Szóval azt szeretnéd, hogy eltűnjünk a térképről?
2020. máj. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/80 A kérdező kommentje:

35: kevesebb ember lenne, de legalább az igénytelenek is eltűnnének.

Meg virágozna a prostitúció, ami viszont tök jó dolog.

Egyébként ha lenne ráhatásom, biztos "bevezetném" valahogy azt, hogy nettó 600 ezer alatt tilos legyen csajozni/barátnőt szerezni.

2020. máj. 23. 15:07
 37/80 anonim ***** válasza:
87%

Nah,a szokásos incel provokáció!Arra célozgatsz itt burkoltan,hogy a nők felszínesek,anyagiasak és csak a szuper-alfa-übermensch pasikkal állnak össze,akik mind milliomosok és a 30 centis f@szukon pörgetik a Merci kulcsot.

A tényeket/valódi világot nagyvonalúan figyelmen kívül hagyod,inkább ideológiát gyártasz a saját töketlenségedhez.A szüleitek mindent a seggetek alá toltak,nektek a kisujjatokat sem kellett mozdítani,így elhittétek,hogy minden alanyi jogon jár.Aztán mikor pofánb@szott a való élet ,nem értettétek,hogy mi van."Az élet utál".F@aszt öcsém,nem vagy te annyira fontos.

Nincsenek megküzdési stratégiáitok,azt sem tudjátok mihez kellene kezdeni és a tehetetlenségetek vagy depresszióhoz vezet,vagy meg kell magyaráznotok,hogy nem ti vagytok a hibásak.Az önállóság nehéz,fárasztó,kényelmetlen és ijesztő a számotokra,hát hazudtok magatoknak.

"Nem az élet szar,te vagy csicska."

További kellemes önsajnálatot,igaz,nem vezet sehova,de legalább kényelmes.

2020. máj. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/80 A kérdező kommentje:

37: így is hozzá lehet állni, meg azt is lehet csinálni, amit én: felmérni a helyzetem, következtetést levonni és rájönni, teljesen felesleges.

Mert nem ugrom meg azt a lécet. Szerencsémre, annyira soha nem vágytam párkapcsolatra, nem igazán visel meg a hiánya. Prostizni meg bármikor tudok.

Épp ezért ez nem önsajnálat, egyszerűen csak nem értem, mások miért nem olyan gyakorlatiasak, mint én.


De az, hogy nem tartod igaznak azt, amire az első bekezdéseddel reagáltál, pont téged tesz szerencsétlenné és naivvá. Ostoba vagy és nem a valóságban élsz, ha elhiszed az ellenkezőjét.

Tényeket hagyok figyelmen kívül? Azokra gondolsz, hogy a legjobb nők mind maffiózók mellett pózolnak? Vagy esetleg arra a jelenséget emeled ki, amikor átlagos lányok hazudják a béta pasijuk szemébe, mennyire szeretik, miközben fél órával korábban a menő, gazdag szeretőjük f@szát szopták?

Ez nem valóság?

2020. máj. 23. 15:54
 39/80 anonim ***** válasza:
88%
Hát kérdező,ilyen gyökérséget is rég olvastam, de azoknál is van baj odafönt, akik helyeseltek neked xD
2020. máj. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/80 anonim ***** válasza:
16%
Igaza van a kerdezőnek.. Mire verik magukat a szerencsétlen, ronda luzerek.. Hihetetlenül felbirnak az ilyen pasik húzni, egyáltalán hogy mernek hozzászólni egy nőhöz. Az ilyeneket mi anno úgy kirohogtuk a barátnőimmel ha pl buliba egy ronda kis szerencsétlen próbálkozni akart. Azért nézzen már tükörbe...
2020. máj. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!