Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 19 éves lány vagyok, erősen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves lány vagyok, erősen próbálkozik nálam egy 23 éves fiú. Azt mondja nem csak szexet akar, de előbb azt, aztán rajta lenne egy komoly párkapcsolaton is. Kérdés lent. ?

Figyelt kérdés
Szerintetek igazat mond? Főleg fiúk, férfiak válasza érdekelne. Érdemes kockáztatnom? Nekem nagyon nagyon tetszik, valószínűleg elég nagy lelki trauma lenne ha csak kihasználna. Ja, és korábban még senkivel nem feküdtem le, ezt ő is tudja.
2016. máj. 28. 10:14
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%

Bahahaha mindenki a sajat pofara esesebol tanul a legjobban. Majd utana sirhatsz mikor elvette a szuzesseged es lelep. Persze elobb szex utana komoly parkapcsolat... aki ennek bedol az meg is erdemli.

21/N

2016. máj. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
95%
Normális esetben két ember előbb ismerkedik, majd párkapcsolatba kerülnek egymással, és utána jöhet a szex. Ez a srác csak ki fog használni.
2016. máj. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
49%
Én Nő vagyok,és Megmondom őszintén én sem tudnék egy olyan pasival összejönni,akivel nem jó a szex. Valószínűleg a srác is így gondolkodik,vagy ha nem,akkor csak meg akar dugni,és otthagy . De ezt mi nem tudhatjuk.
2016. máj. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, az eszemre hallgatva én is ezt mondanám. Csak az a baj, hogy annyira megszerettem... Szóval nehéz lesz lerázni.

Tudom, tudom, elég nagy hülyeség egy ilyen s**gfejbe beleszeretni.

2016. máj. 28. 10:22
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy mond igazat. Egy 23 eves fiu a csillagokat is lehazudja neked hogy megdughasson.
2016. máj. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
27%

Elmondom neked, hogy ez nálunk hogy működik, aztán tégy, amit akarsz.

Minden srác arra vágyik, hogy megtalálja az aktuális jelöltben azt az igazán jó nőt magának, aki mindig is vágyott.

Épp olyan ez, mint amikor főnökként interjúztatsz és nagyon szurkolsz a jelöltnek, hogy jól szerepeljen az interjún, de ennél többet nem tehetsz. Ha nem szerepel jól, akkor az neked is rossz, mert kereshetsz tovább, még több idő, energia és pénz és addig is múlik az értékes idő... szóval nagyon nem jó üzlet, ha a jelölt nem váltja be a hozzá fűzött reményeket.


A randik esetén annyi a különbség, hogy nem egy elutasító választ kapsz tőlünk, amennyiben nem feleltél meg, hanem megdugunk egyszer, esetleg többször és utána kapod meg a választ. Esetleg meg sem kapod, csak szimplán rád járunk.


Mi magunk is csalódásként éljük meg minden alkalommal, ha a lány nem váltja be a hozzá fűzött reményeket, elhiheted, szóval fogd fel önvigasztalásnak a csak szex felállást.

2016. máj. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Ja, az ügy egy fokkal összetettebb.

Pró érvek: bemutatott az édesanyjának, a teljes baráti körének. Sokszor ír, csak sajnos keveset találkozunk.

2016. máj. 28. 10:27
 8/28 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a válaszokat. Ment mindenkinek a zöld kéz.. :)

Attól függetlenül hogy a tartalmuk elszomorít, jogosak.:)

2016. máj. 28. 10:34
 9/28 anonim ***** válasza:
97%
ez normális helyeken úgy megy, hogy előbb ismerkedsz valakivel esetleg egy kis idő után ezzel párhuzamosan elkezdtek pettingelni és ha már minden megy és megbízol benne akkor feküdtök össze... de lehet csak én csináltam így. nincs olyan,hogy előbb szexet akar... mondjuk a te dolgod de hogyha utána lelép ne csodálkozz
2016. máj. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Hármas, csakhogy az az igazság, hogy ha a kapcsolat nem jó, a szex sem lesz az. Ha viszont jó a kapcsolat, a felek jól tudják irányítani a szexet. Az a tévedés, amit te is mondasz: ha a szex nem jó, a kapcsolat se lesz az. A szex múlik a kapcsolaton ugyanis, és nem forditva.
2016. máj. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!