Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 19 éves lány vagyok, erősen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves lány vagyok, erősen próbálkozik nálam egy 23 éves fiú. Azt mondja nem csak szexet akar, de előbb azt, aztán rajta lenne egy komoly párkapcsolaton is. Kérdés lent. ?

Figyelt kérdés
Szerintetek igazat mond? Főleg fiúk, férfiak válasza érdekelne. Érdemes kockáztatnom? Nekem nagyon nagyon tetszik, valószínűleg elég nagy lelki trauma lenne ha csak kihasználna. Ja, és korábban még senkivel nem feküdtem le, ezt ő is tudja.
2016. máj. 28. 10:14
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Tízes! Teljes mértékben egyetértek.
2016. máj. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
a kérdésre válaszolva kicsi lány, ne legyél naiv. bár érdekes hogy bemutatott az anyjának, mert az ilyen fuckboyokra ez nem jellemző. szerintem mivel szűz vagy nem érdemes kockáztatni. de te tudod
2016. máj. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy siras lesz itt egy heten belul
2016. máj. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat :D :D

Nyugi utolsó, nem lesz. Inkább az eszemre hallgatok. ;) Nem azért vártam ennyit hogy egy ilyen komolytalan és bizonytalan versenyző legyen az első... :)

2016. máj. 28. 11:04
 15/28 Kenzo Tenma ***** válasza:
19%
Úgyis az ilyen bunkók kellenek nem? Akkor hajrá, nem tudom mi a kérdés.
2016. máj. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó :*

Nem feltétlenül. Pont egy ilyet fogtam ki, és kedveltem meg. De általában próbálom kiszűrni az ilyeneket. Csak nála már késő volt, mert mire megmutatta milyen is valójában már megszerettem az előtte mutatott személyiségét.

2016. máj. 28. 11:25
 17/28 anonim ***** válasza:
96%

Várj még egy kicsit. Találkozgassatok, pettingeljetek, figyeld, hogy mennyire figyel oda rád, mennyire önző, stb.

Ha csak szexelni akar, fel fogja adni. Ha nem, akkor is legyél önző, és legyen jó neked is.


Sose bánd, ha valaki otthagy, mert nem dughatott meg. Lesz még sok ilyen. :(

Azzal szexelj, akivel azt se bánod, ha csak egy alkalom lesz, mert te is annyira akarod.

Az se tragédia. Sőt lesz olyan is, akit majd te dobsz egy alkalom után. :/

2016. máj. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
szerintem hajtsd el mert hazudik,,
2016. máj. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó:)

Köszönöm szépen, hogy bunkózás illetve általánosítás nélkül leírtad a véleményed. :)

Szinte mindenben egyetértek veled. Bár nem gondolnám hogy le tudnék feküdni valakivel akihez másnap már nem vonzódom :D De nyilván az egy más világ, nekem pedig nulla a tapasztalatom.

Köszönöm! :)

2016. máj. 28. 12:22
 20/28 A kérdező kommentje:
Ajaj, akkor az előző a 17-nek szólt, és köszi az elhajtós tippet:D valószínűleg az lesz a sorsa.
2016. máj. 28. 12:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!