Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfaik, akik nem érdemlik meg a párkapcsolatokat, miért próbálkoznak?

Figyelt kérdés

Szóval vannak férfiak, akik nem gazdagok, nem néznek ki jól és mégis próbálkoznak - és csalódnak. De miért?

Miért kell hülyét csinálniuk magukból?

Nem szégyellik magukat? Ennyire nincs önkritikájuk? Nem nevetséges az, hogy valakinek mondjuk 30 évesen nincs saját (új) autója, saját lakása, szánalmas, 200 ezres fizetése van és mégis megy oda a nőkhöz és próbálkozik, reménykedik?

Tényleg nem veszik észre magukat, vagy ennyire kétségbeesettek és kell nekik a pi.n.a?

Képtelenek érzékelni, hogy a nők nem rájuk vágynak? Fel sem fogják, mennyire hülyét csinálnak magukból! Miért nem törődnek bele abba, hogy magányra vannak ítélve? Ha ennyire zavarja őket, miért nem prostiznak?

31F


2020. máj. 23. 11:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 anonim ***** válasza:
18%
szerelem=jóképűség*péniszméret*testmagasság*pénz
2020. máj. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/80 A kérdező kommentje:
Plusz agresszió*alfahímség.
2020. máj. 26. 13:35
 53/80 anonim ***** válasza:
92%
Blfaszok vágytok ez itt a gond!
2020. máj. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/80 anonim ***** válasza:
91%

Ez egy nagyon szubjektív kérdés, igazából felesleges volt feltenni.

1. Az hogy valaki nem gazdag, még nem jelenti azt, hogy nem tud megélni, vagy jövőt építeni.

2. A szépség is lehet szubjektív, vannak csajok akik nekem tetszenek, másnak nem, vagy másoknak igen és nekem nem, de én sem tetszem mindenkinek, de valakiknek meg igen, szóval végtelenségig bonyolíthatnánk.

3. Mivel csinál hülyét magából? Azzal hogy mer próbálkozni, amit sokan nem mernek, csak sóvárognak?

Mindezek mellett nem mindenkinek adatik meg, hogy továbbtanuljon, esetleg új autót vegyen magának, vagy saját lakása háza legyen.

Vannak, akiknek meg kell küzdenie mindezért, és sokkal jobb, mert tudja legalább értékelni amije van.

Ha barátnőre gondolunk, hát ne az legyen már a fontos számára, hogy legyen minden, és neki csak be kelljen költöznie (nem mint ha gond lenne ezzel, mert ettől még lehet normális nő) de általában ha párt választunk, úgymond élettárs, az egy közös élet, amibe mindenki beletesz, és mondjuk miután pl. 3 év után úgy döntenek, hogy vesznek egy saját lakást közösen, vagy házat, utána akár házasság, vagy gyerekvállalás, sokkal jobb, mert mindenki egyformán kivette a részét, de ezzel nagyon előre rohantunk.


Egyébként a posztod alatti hozzászólásaidból (az élet utál, nem engedi) önsajnálatra következtetek, aki beletörődött hogy szerencsétlennek kell maradnia, holott Te magad dönthetnéd el mit szeretnél, és mit akarsz a jövőben, senki nem írta meg, nem vagy szerencsétlen, csak annak hiszed magad, és ha nem lépsz ki ebből a hülye világnézetedből, akkor az is maradsz. A döntés a Tied.

2020. máj. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/80 A kérdező kommentje:

54: te miről beszélsz? Látszik, hogy ki lett nyalva a s.e.g.ged, ha azt gondolod, hogy az élet nem utál. Ez alapján vannak sikeres és sikertelen emberek: vannak, akiknek minden sikerül minimális erőfeszítéssel, míg másoknak fordított esetben sem sikerül semmi! Ha te ezt nem látod, akkor tulajdonképp egy burokban éltél és fogalmad sincs a valóságról!

A sikeredről nem te hanem az élet dönt! Te csak passzív szereplő vagy.

És evidens, hogy szerencsétlen vagyok, hiszen a sors úgy alakította az életem, hogy az legyek. Nyilván ez nem jó, de sajnos tenni nem lehet ellene.


Lehet, hogy szerinted nem ez a fontos a lányoknak, de a valóság engem igazol. Próbálj meg felnőni, mert a hozzászólásod alapján tizenéves kisgyerek vagy egy teljesen naiv, álomvilágban élő "felnőtt" vagy.

2020. máj. 31. 17:10
 56/80 anonim ***** válasza:
85%
Akkor nyugodtan nyalogasd tovább a sebeidet,kedves kérdező, az majd segíteni fog biztos. Szokták mondani hogy segíts magadon és isten is megsegít.
2020. máj. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/80 A kérdező kommentje:
Attól, hogy ezt mondják, még lehet oltári nagy baromság. Az is.
2020. máj. 31. 18:56
 58/80 anonim ***** válasza:
91%

Kedves kérdező, az 54 lennék ismét!


Először is, ha a (kivan nyalva a segged) alatt azt értjük, hogy szakmunkásvégző után rögtön munkába kellett állni, mert a 90-es évek otp válság elvitte szüleim házát, és utána esti tagozaton érettségizni, majd később szintén munka mellett önfinanszírozásból felső fokú végzettséget szerezni, akkor igazad lehet, de én nem így éreztem, csak nem az önsajnálattal töltöttem az időmet, és többet értem el vele, mint te ezzel a hisztizős poszttal.

Én javasolnám neked, hogy próbálj meg felnőni, mert rohadtul infantilis a gondolkodásod. Kezdj magaddal valamit inkább, mert ezzel, hogy mindenkit leszólsz, aki nem ért egyet.

2020. máj. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/80 anonim ***** válasza:
81%

1. A legtöbb pasi aki nem érdemli meg a nőt, pont annak van nője és bunkó, nem bánik vele jól.

2. Azt írtad nincs pénze... akkor meg hogy prostizzanak? Saját magadnak mondsz ellent kérdező

2020. máj. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/80 A kérdező kommentje:

59: egy lakásos prosti 20 ezer forint. Ne akard már azt mondani, hogy ez az összeg havonta egyszer sok...


58: alapvetően két lehetőség van: az első, hogy hazudsz és egyáltalán nem így történt.

A másik, sokkal esélytelenebb verzió, hogy igaz amit írtál, de ebben az esetben sajnos azt tudom mondani, hogy a diplomád ellenére semmit sem tanultál az életről.

Áruld már el, milyen hisztizés van a posztomban? Az, hogy te/ti kapcsolatfüggőként nem tudjátok elképzelni az ellentétét, nem feltételez semmilyen hisztit.

Ahogy az sem az, ha leírom, az életemet nem lehet helyrehozni, hiszen mindig akadályoztatva vagyok. Ergo teljesen felesleges kezdenem magammal valamit - arról nem is beszélve, hogy értelmetlen is. Ha nem engedik, hogy menjen, nem mehet.

2020. máj. 31. 23:43
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!