Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfaik, akik nem érdemlik meg a párkapcsolatokat, miért próbálkoznak?

Figyelt kérdés

Szóval vannak férfiak, akik nem gazdagok, nem néznek ki jól és mégis próbálkoznak - és csalódnak. De miért?

Miért kell hülyét csinálniuk magukból?

Nem szégyellik magukat? Ennyire nincs önkritikájuk? Nem nevetséges az, hogy valakinek mondjuk 30 évesen nincs saját (új) autója, saját lakása, szánalmas, 200 ezres fizetése van és mégis megy oda a nőkhöz és próbálkozik, reménykedik?

Tényleg nem veszik észre magukat, vagy ennyire kétségbeesettek és kell nekik a pi.n.a?

Képtelenek érzékelni, hogy a nők nem rájuk vágynak? Fel sem fogják, mennyire hülyét csinálnak magukból! Miért nem törődnek bele abba, hogy magányra vannak ítélve? Ha ennyire zavarja őket, miért nem prostiznak?

31F


2020. máj. 23. 11:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/80 anonim ***** válasza:
88%

Ha ennyire érdeke, akkor leírom! Nem tudtam egyéb okok miatt főiskolára menni, pedig tervbe volt! Minden jogsit megcsináltam, perfekt beszélek németül és kint dolgozom mint buszvezető! Előtte 2 munkahelyem is volt! Nem lesek és várom, hogy az élet utaljon, mint Te!

Sportolok, túrázóm, kutyázom, utazok, albérletben élek és egy 6 éves autóm van most!

És van gyerekem! (tudom jön a duma, hogy akkor azért érem be ilyennel🤣)! Nem, nem azért! Az exemnek hiába volt pénze, ha egy érzelmi 0, semmi terve, semmi közös programra nem képes, mert jajj gyalog...Nekem ilyen nem kell!

A páromnak saját a lakása, örökölte! Igényes, művelt és számomra jól néz ki! Pont nem érdekel, hogy 200at keres! Megkapom, amire vagyok! És nem érdekelnek a felszínes kapcsolatom! Ezért nincsenek is olyan barátaim, akik ezmiatt lenéznek!


Te nő közelében nem voltál! Itt picsogsz, mint a többi hozzád hasonló! Nem a csóróságod miatt nincs neked nőd!

Tudom könnyebb ott nyikogni, mint ősze szedni magad!

De nem baj...

Ez a szánalmas gondolkodás...vicc! Én vagyok az igénytelen, mert a páromnak anyi a "hibája", hogy kevesebbet keres? A többi idióta meg azon picsog, hogy jajj a felszínes, nagy igényű nők...

Szóval mindegy is. Rinyálj csak! Sziasztok! 🙂

2020. máj. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/80 anonim ***** válasza:
18%

"Tudom, hol a helyem"

Így van, az általam említett lánynak a főiskoláról is ezt vágták az arcába. Lehet érte bunkózni a fickót meg háborogni, de ez bizony nagy igazság. Mindkét nemre, minden korosztályra, az egész életre érvényes.

2020. máj. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/80 anonim ***** válasza:
86%

Mennyi szánalmas, állati szinten megrekedt fos van ebben a kategóriában, egészen elképesztő.

Ti jártatok már úgy komolyan emberek közt vagy csak a saját kudarcaitok alapján kialakítottatok egy kényelmes világképet, hogy ne kelljen küzdeni, mert "úgysincs esélyem"?

Annyira toljátok a hülyeséget, hogy néha még engem is sikerül meggyőzni, de aztán megnézem a körülöttem lévő embereket és rájövök, hogy baromira nem abban a sötét világban élünk, amit ti itt lefestetek.

Nem is ragozom tovább, szánalmasak vagytok és nektek valóban nem jár barátnő.

2020. máj. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/80 anonim ***** válasza:
87%
És a legnagyobb bűnötök az, hogy a fiatalok, akik ezt olvassák még lehetnek annyira bizonytalanok, hogy beléjük veritek ezeket a kamu dolgokat!
2020. máj. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/80 A kérdező kommentje:

22: így van, köszönöm!


21: ja így már más. Külföldre nem gondoltam. Ha itthon lennél, ugyanolyan rossz helyzetben lennél, mint a pasid (bár az örökléssel szerencséje volt), szóval végülis a zsák megtalálta a foltját.

Bár én azért a gyereked helyében gondolnék a jövőre is, nagyon nehéz sorsa lesz, ha nem gondoskodsz az anyagi biztonságáról.

2020. máj. 23. 14:07
 26/80 A kérdező kommentje:

23: legalább nem vagyunk olyan ostobák, hogy feleslegesen próbálkozzznk. Nekem még szerencsém is van, mert olyan nagy igényem soha nem volt párkapcsolatra. De biztos rengetegen szenvednek, gondolom ezért is hajtanak feleslegesen.

Valamint szerencsére pont a fiatalok azok, akik úgy gondolkodnak, mint én.

Az említett kényelmes világképet pedig valóságnak hívják. És jobb, mint az általad használt álomvilág.

2020. máj. 23. 14:09
 27/80 anonim ***** válasza:
20%
Társkereső chaten a nő kérdezi tőlem, mivel foglalkozom, erre a válaszom a kis keresetű állásom, a nők 90%-a azonnal kilép a válaszom után! De azért nem anyagiasak a nők, igaz? Jah és amíg nem derül ki az anyagi helyzetem, addig kedvesen beszélgetnek velem a nők, mindig akkor változnak meg, amikor kiderül, hogy nem én vagyok a világ leggazdagabb üzletembere kb...
2020. máj. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/80 anonim ***** válasza:
91%

Itthon is keresnék anyit, hogy meglegyen mindenünk. Még nem is dolgozom teljes munkáidőben, majd Januártól, akkor lesz a keresetem 2200 euró!

A lányom biztonsága meg ne érdekeljen! Van neki számlája! És ha minden gyereknek ilyen élete lenne nem lenne gond!

Igazából te saját magad nézed, le! Attól még mást nem kell!

2020. máj. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/80 A kérdező kommentje:

28: akkor hajrá, sok sikert!

Csak arra kérlek, hogy próbáld meg észrevenni magad, lásd, hogy a vesztedbe rohansz, mert amit most csinálsz, azzal örökre tönkreteszed az életed!

2020. máj. 23. 14:20
 30/80 anonim ***** válasza:
90%
Nicsak ki osztja másnak az észt :'D
2020. máj. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!