Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfaik, akik nem érdemlik meg a párkapcsolatokat, miért próbálkoznak?

Figyelt kérdés

Szóval vannak férfiak, akik nem gazdagok, nem néznek ki jól és mégis próbálkoznak - és csalódnak. De miért?

Miért kell hülyét csinálniuk magukból?

Nem szégyellik magukat? Ennyire nincs önkritikájuk? Nem nevetséges az, hogy valakinek mondjuk 30 évesen nincs saját (új) autója, saját lakása, szánalmas, 200 ezres fizetése van és mégis megy oda a nőkhöz és próbálkozik, reménykedik?

Tényleg nem veszik észre magukat, vagy ennyire kétségbeesettek és kell nekik a pi.n.a?

Képtelenek érzékelni, hogy a nők nem rájuk vágynak? Fel sem fogják, mennyire hülyét csinálnak magukból! Miért nem törődnek bele abba, hogy magányra vannak ítélve? Ha ennyire zavarja őket, miért nem prostiznak?

31F


2020. máj. 23. 11:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
90%
Szofisztikált világot élünk,de vannak azok a nők még a mai világban,akik nem a pénzre,házra vagy kocsira mennek!!!
2020. máj. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 anonim ***** válasza:
98%

Mert túl sok a szabadidőm.


A tudat, hogy ez téged idegesít, minden kudarcélményemet felülmúlja.

2020. máj. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 anonim ***** válasza:
23%
A kérdező legalább leírja az igazságot, korrektebb, mint azok, akik hülyítik a magányos férfiakat azzal, hogy simán lehet még esélyük barátnőt találni!
2020. máj. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 anonim ***** válasza:
19%

Az önkritika és a reális gondolkodásmód nem mindenkinek erőssége.

Volt a főiskolán egy ugyanolyan ronda, nyomorult rakás szerencsétlenség csaj, mint én. És képes volt kezdeményezni még egy top pasasnál is, holott adottságaiból fakadóan ugye baromira nem volt abban a pozícióban, hogy egyáltalán rá merjen nézni akár ennél a fickónál kategóriákkal rosszabbakra is, nemhogy erre. De van, aki ezt belátja magától, van, akinek kell hozzá egy-két pofon. Kapott ez a csaj is akkora alázást, sosem fogom elfelejteni, és egy életre stabilan rögzítette bennem is, amit amúgy én addig is tudtam.

2020. máj. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/80 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk most nemtől függetlenül, ha valaki bealáz egy nála próbálkozót, azzal magát minősíti és nem a próbálkozót. Ilyen tahóért nem kár, akárhogy is néz ki. Lehet hogy a csaj azóta már boldog párkapcsolatban van.
2020. máj. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell komolyan venni, ez csak egy provokatív kérdés.
2020. máj. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 anonim ***** válasza:
17%
Ez engem is érdekelne... Nagyon nagyon gáz. Kise mernék menni az utcára... Nemhogy megszólítsak egy nőt.. Azért szégyelhetnék magukat..
2020. máj. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 anonim ***** válasza:
88%

🤣🤣ember, te hol élsz?

Vicc az egész...marha sok gyári munkás, tömegközlekedéssel járó, átlag alatti külsejű férfinen van nője / családja! Nem értem az ilyenem mint Te melyik bolygón élnek?

Én nő létemre keresek 450ezret,külön élek, van kocsim. Párom igaz külön él, de 200ezernél nem keres többet és jogsia sincs! Pont telibe szrom kinek tetszik, kinek nem! Én szeretem!

Legalább tud sétálni 20 kilómétert és nem a seggén lóg az autó állandóan!

Az ilyen bekébzel fszik mint te sosem érdekeltek!

N27

2020. máj. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 anonim ***** válasza:
84%
A másik én az ilyen segfejekkel szórakoztam mindig, akik azt hitték az autótól a seggü alatt pl nagymenő csávó! Aztán kb 200 metert nem képesek menni gyalog. Az érzelmi intelligenciájuk egy nagy 0!
2020. máj. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 A kérdező kommentje:

1: a csúnya, igénytelen, kétségbeesett nők ilyenek, igen.


7: végre valaki!


8: akkor baromira igénytelen vagy, már ne is haragudj. És ez a legnevetségesebb.

Gondolom felsőfokú végzettséged van, hogy úgy keresel - sejtésem szerint közgazdász, pénzügy vagy ilyesmi, ugye?

És mégis megalázod magad azzal, hogy egy szerencsétlennel jársz? Normális vagy? Szerinted a barátnőid, ismerőseid mennyire nevetnek rajtad és néznek le emiatt?


Egyébként meg félreértettél, én sem vagyok sikeres (nem lehetek, az élet utál, nem engedi). De én legalább mindig is tudtam, hogy nem azabad próbálkoznom, nem is volt barátnőm soha, de még randim sem.

Most biztos azt gondoljátok, hogy irigykedek, meg stb. pedig nem. Tudom, hol a helyem és el is fogadom azt.

2020. máj. 23. 13:10
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!