Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gyakori ez a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori ez a lányok körében?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy van egy lány akinek van barátja, együtt vannak.


De van egy másik fél (fiú) aki joban van ezzel a lánnyal.


A lánynak ez a fiú tetszik, de a fiú nem veszi a lapot (mivel tudja hogy a lánynak barátja van, így csak kommunikálnak egymással)


Aztán a lány azt gondolja, hogy ha a fiú nem lépett, a továbbiakban sem fog (már pedig miért lépne, hisz tudja a fiú hogy van neki barátja). Így azzal a fiúval akivel együtt vannak, össze köti az életét végleg. De akárhányszor meglátja a másik fiút, mindig szomorúság tölti el a lányt, hogy annak a fiúnak kéne a helyébe lenni, nem pedig az aki jelenleg van.. Ez lehetne akár egy történet is, de nem az!


Kérdésem az volna hogy mennyire gyakori manapság az ilyen?


22F



2020. márc. 15. 12:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én az a fajta vagyok, hogy nem kötném össze végleg az életemet olyannal, akivel a kapcsolatunkban nem vagyok biztos.

Mikor a páromat megismertem, akkor kapcsolatban voltam épp mással. Később ez a párkapcsolat megromlott, szakítottunk, aztán jöttem össze a mostani párommal. Tény és való, én azért szakítottam, mert az előző barátomat már nem szerettem, a mostani páromba pedig kezdtem beleszeretni. Kizárt, hogy a volt barátommal összeházasodtam volna...

2020. márc. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Utolsó kibeszél volt barátról?
2020. márc. 16. 12:41
 13/14 anonim ***** válasza:

"Utolsó kibeszél volt barátról?"

Feltettél egy kérdést. "Mennyire gyakori ez a lányok körében?" Erre válaszoltam, a saját helyzetemmel.

De akkor kicsit egyszerűbben fogalmazok: bár nem ismerek mindent lányt, de a fenti szituáció úgy gondolom, hogy rám éppenséggel nem jellemző. Mivel én nem tudnám összekötni az életemet olyannal, aki mellett nem vagyok boldog vagy ha épp nem őt, hanem mást szeretek. Nem jellemző rám, hogy ilyen helyzetbe kerüljek, hogy mást azon agyaljak, hogy miért nem mást választottam a férjem helyett. Ezért volt már olyan helyzet, hogy szakítottam, mert nem akartam olyan kapcsolatban lenni, ahol nem szeretem a másikat.

Azt már csak zárójelbe teszem, hogy ez a történet a te nézőpontod. Egyáltalán nem biztos, hogy ez a lány azon agyal, hogy miért nem te vagy a párja helyében...

2020. márc. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi! 😊
2020. márc. 16. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!