Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gyakori elterjedt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori elterjedt a nők körében, hogy olyan pasi iránt éreznek vonzalmat, akinél először semmi vonzalmat nem éreztek?

Figyelt kérdés
Először baromira nem volt a esete a férfi, aztán megismerte megszerette és valahol kialakult a szeretett miatt vonzalom.
2017. ápr. 28. 16:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Nálam, ilyen sosem volt.


Ha elsőre nem volt meg a vonzalom, kapcsolat sosem lehetett belőle, mindig megmaradt baráti szinten.

2017. ápr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%
Ritka az ilyen. Ugyanúgy ahogy az is ritka, ha egy pasi első ránézésre rondának talál egy nőt, majd később rájön, hogy mégis jó csaj. Így vannak ezzel a nők is.
2017. ápr. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%

Nálam pont ez van, elsőre semmit nem éreztem iránta, később alakult ki erős vonzalom, szinte úgy hogy észre se vettem.

Sok minden múlik a kisugárzáson és a viselkedésen.

2017. ápr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon ritka ez mindkét nemnél, nem csak a nőknél.

Nekem ha valaki nem jön be elsőre, az utána sem vonz.

2017. ápr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A legrosszabb ***** válasza:
19%

Szerintem semennyire. A nőknek is rendkívül fontos, hogy azért valamennyire a jóképűbb, sármosabb típusból kerüljön ki a kiszemeltjük. Az "egy fokkal szebb legyen az ördögnél" szöveg meg csak egy ámító, félrevezető rizsa, hogy a csúnyácskább srácok is reménykedhessenek a semmiben.


Személy szerint a kérdésben szereplő feltételezésről nem is igen hallottam, nem is nagyon láttam rá példát az ismerősi körömből. A nőknél általában a szerelem első látásra dívik, vagy hangsúlyozottan ragaszkodnak az elképzelt etalonjukhoz, és később ahhoz igazítják, szépítik a kiválasztott férfi esetlegesen rosszabb belső tulajdonságait is. Lásd: a jóképű macsónak hogyhogy a leggusztustalanabb húzásait is elnézik, a középszerű átlagjancsikával meg hogyhogy a legmondvacsináltabb okok miatt is csont nélkül szakítanak. Inkább ezeket a problémákat kéne firtatni, bár a nők szembesítésével sem mennénk sokra, mert akkor is tagadnának mindent, ha fegyvert tartanál a fejükhöz.

2017. ápr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
23%

Akkor szokott ilyen előfordulni, ha kiderül, hogy a pasi eszméletlenül gazdag:

https://www.youtube.com/watch?v=3vZ8GjY177Y


Más esetben csak ritkán fordul elő ilyesmi.

2017. ápr. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Igen a sugárzás tehet róla, előfordul.
2017. ápr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Velem volt már ilyen egyszer. Nem jött be külsőre a másik, de egy társaságba járunk, így barátok lettünk és mostanra ha belegondolok elég vonzónak tartom. Persze reálisan tudom, hogy nem lett másabb, de valahogy mégis másabbnak látom. Gondolom az az oka, hogy az évek során elég jól megismertük egymást és sok mindenben rájöttem, hogy hasonlítunk.

23/N

2017. ápr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nálam mindig ez volt nagy szerelmeimnél. Legtöbbször pont nem az esetem, aztán lassan megismerem,és egyszer csak észreveszem, hogy folyton rá gondolok, álmodok róla stb. Elég zavarba ejtő érzés eleinte, mivel előtte nem gondoltam így rá.
2017. ápr. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan lány, aki a csoport társam lett és 8 hónapon keresztül alig vettem észre, sőt volt, hogy egyenesen nem szépnek, vagy inkább rondának tartottam... Persze az alakja jó volt, de az arca annyira nem, és ezért ügyet se vetettem a leányzóra, mint potenciális partner, hiszen nem is tetszett és még pasija is volt, éppen egy hosszútávú döglődő kapcsolatban volt... aztán egy vizsgára való készüléskor sokat tanultunk együtt és beszélgettünk, és rájöttem, hogy milyen sok rejlik benne, később együtt voltunk csak időtöltés gyanánt, mert bírtuk egymást, a beszélgetések során kiderült, hogy már egy hónapja szakított a pasijával és akkor gondoltam át, hogy igazából tök jó nő (akkorra már megismertem)... ezért elhívtam randira, és meghódítottam... aztán szép lassan belezúgtam. :) Szerelmes lettem. Végül elárult és összetörte a szívem. Most már kiábrándultam belőle és újra rondának látom... na jó az alakja még mindig jó.

Míg szerelmes voltam belé, akkor gyönyörű szép volt ;)


20 F

2017. ápr. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!