Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gyakori elterjedt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori elterjedt a nők körében, hogy olyan pasi iránt éreznek vonzalmat, akinél először semmi vonzalmat nem éreztek?

Figyelt kérdés
Először baromira nem volt a esete a férfi, aztán megismerte megszerette és valahol kialakult a szeretett miatt vonzalom.
2017. ápr. 28. 16:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Én a 6ost càfolom..

Nekem is bejött vki de hazudtam magamnak is mert az szégyen..kapcsolat megszakitàs stb.

Aztàn minnél többet beszéltünk egyre jobban vonzott..aztàn felvàllaltam pedig mindenki ellenem volt..most meg ott tartok nem is az akinek mutatta magàt..ràadàsul gazdag-persze ha legalàbb ebbe hazudott volna annak örülnék..de én utàltam mindig is a gazdagokat mert lenézik az àtlagembert..

A szegény az utolsojàt is odaadja a szegény segit màsokon..egy gazdag főnököm kihasznàlta hogy szegény voltam tudta zsarolnak hogy elveszik a gyerekeimet..utàllom..mindig kivàntam a lànya is kerüljön ilyen helyzetbe (dehàt nemfog hisz apuka gazdag).ez van .. dolgozok szegény csalàdnàl ők adtak segitettek a gazdag meg fillérre pontosan leszàmolja az ember bérét..

Bàr nem tudom ki a béla mert engem is utànoz rá is néztem mikor egy alpàri szo kicsuszott a szàjàn hisz sose hallottam tőle..a csaja is utànoz anno öltözködés..most meg passz segitett egy lànyanyànak-nàlam ez pirospont mondtanàm hogy ezért van béla vele mert ő nem rohad még..-sajnàlom belőlem ezt hozta ki ez az élet amit előidéztetek. Voltam zsarolva elnyomva megalàzva de erős maradtam és nem vették el amivel zsaroltak-de elvették az akkori gyerekkori àrtatlansàgomat az önbizalmam..és igen összeàlltam mint két kicsi lego w vel de csak kivàncsi voltam feledteti e a multat meg hogy tudok e még az ellenkező nemhez érni..

Igen mert màsnak ez egy rutin lett volna de én csak azért tettem mindegy ugyis tudod béla..miért??warum?ahogy kiirtad??miért csinàltad?két lehetőség van 1kellettem, 2bosszubol mert akkor rosszul döntöttem..mikor megvàdoltalak ràm se néztél tudtam hazudsz :( igen te ügyesen csinàltad ne legyen nyoma a trollkodàsnak én buta vagyok..de ezt màr tulélem a dagadt buta naiv ostoba megalàzott zsarolt elnyomottba màr belefér..

2017. ápr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
És akkor az is én lettem volna akit nem birnak a fiaid..te a birkatürelmű én meg aki lettem..
2017. ápr. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

Azt mondtad nem vagyok az eseted..azt mondtad nem vennél feleségül..és igen minden forditva történt..az àlmainkat a zsarolo valositotta meg :)

A te àlmaid nem valosak azt is kitalàltad mert én irtam mit àlmodtam..

De azt is mindig àlmodtam hogy meghivtatok az esküvőtökre..végülis ha a kettes pont van nàlad akkor egyből két emberen àllhatsz bosszut..feleségül veszed az utodomat azzal f en bosszut àllsz hogy két nőjét nyultad le meg rajtam is mert vàrtam vàrtam és csontvàz leszek mint a képen..

Màr sose leszel őszinte?vagy olyan nagy a baj hogy nem lehet a sérelmeken tullépni??mindig kerestem én mibe hibàztam ..max nem hittem bennünk mindig mint ahogy a zenében is van..mert nem tudom ki vagy..lelkitàrs? :)màgnes..

2017. ápr. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Én az eddigi mindkét párommal így jártam :D először semmi, aztán kialakult.

Az első első látásra belémszeretett, de nekem nagyon nem jött be, el is kellett utasítanom többször is, rá egy évre kezdtem el vonzalmat érezni, és nem utasított el, végig várt rám.

A második általános iskolás korunkban udvarolt, de akkor még nem érdekeltek a fiúk, szóval szegénykét elég hamar lapátra tettem, aztán el is tűnt, nem találkoztam vele évekig. Most, 22 évesen újra összehozott minket a sors. Kezdeményezett, beszélgettünk, randizgattunk és kialakult a szerelem :)

2017. ápr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ritka. Én sosem hittem, hogy lenne szerelem első látásra. A férjem sem volt az esetem külsőre, megismertem, beleszerettem:) Ahhoz meg, hogy valakihez csak a külseje miatt ne lehessen vonzódni, szerintem kifejezetten taszítónak kell lenni. Ápolatlan, igénytelen... ilyesmi. Viszont nagyon sok nem jóképű fiú annyira belelovalja magát, hogy nem egy adonisz, hogy ezzel a kóros önbizalomhiánnyal riasztja el a nőket, ami azért is érdekes nekem, mert két kezemen meg tudom számolni, hány igazán jóképű férfit láttam, és taszítót se sokat a környezetemben, a többség átlagos, van aki kicsit helyesebb, de az kb már mindegy. Hozzáteszem, mondjuk nem 20 éves vagyok :) De nekem mindig is kellett, hogy megismerjem a másikat ahhoz, hogy vonzódjak hozzá.
2017. ápr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Nálam csak olyan volt, hogy addig rondának, vagy semlegesnek találtam a pasit, amíg nem kezdtünk el beszélgetni. Ha már az első 10 percben megtaláljuk a közös hangot, akkor nyert ügye van.

De ha esetleg arra gondolsz, hogy valakit ismerek már régóta és eddig nem éreztem iránta vonzalmat, akkor ez már nem is fog változni.

2017. ápr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nalam ez szokott lenni.

N

2017. ápr. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Jó,volt már rá példa,hogy beleszerettem,mert megfogott benne valami,pedig kinézetre nem volt az esetem,mert pl. kék szemű volt,vagy nekem túl magas(180 cm+ nekem sok,mivel 163 centis maradtam tini koromban).Viszont ha valakinek már első blikkre nem volt szimpatikus a viselkedése,mert bunkó volt,vagy egyéb probléma volt vele,az sose tetszett meg.


23/N

2017. ápr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nálam is így volt. Az elején még annyira nem volt szimpatikus, hidegen hagyott, de minél jobban megismertem, észre se vettem és beleszerettem. Szerintem ez a természetesebb folyamat.


20/L

2017. ápr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ilyen nincsen sajnos manapság,a nőknek kizárólag a külső számít egy az egyben. Ha jóképű vagy,mindegyik a tiéd lehet,ha nem,akkor egyik sem...


Én nem születtem jóképűnek,de csúnya sem vagyok egyáltalán.Azonban egyetlen egyszer sem kaptam soha esélyt nőtől,pedig nagyon sokkal próbálkoztam beszélgetni,megismerni.

Nos csak éppen ők nem akartak,és esélyt sem kaptam... :/

25/F

2017. ápr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!