Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez mennyire gyakori a fiatalok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire gyakori a fiatalok körében?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel nagyon jól megvoltunk nagyon szerettük egymást ő az a fajta volt akinek nem volt sok barátja úgymond el volt nyomva nem bulizott stkat stb. így én voltam a mindene. Majd eljött az egyetem ott lett sok barát nagyon jó bulik és hirtelen megijedt, hogy ő nem akar elköteleződni így dobott engem, hogy akkor kiéli az életét van pár éve szórakozni pasizni meg minden. Én persze majd bele döglök mert én vele akartam leélni az életem. (ő is velem akarta míg meg nem ízlelte az egyetemi lét szépségeit).


Szóval ez mennyire gyakori a fiataloknál, hogy nem akarnak elköteleződni és ki akarják élvezni az életet? Csak mert engem nagyon ledöbbentett már lassan 2 hónapja kétségek közt hánykolódok és veszettül szerelmes vagyok belé de őneki már más kell. És ha ez így van a jövőbeli kapcsolatainál nem fogok így előre tervezni míg nem lesz egy ~23-25+ barátnőm aki már nem tervezi azt, hogy kiéli az életét. Még egy ilyen kapcsolat végét nem bírnám ki.



2013. nov. 19. 11:17
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:

Sajnos elég gyakori.A volt barátnőm egy ilyen egyetemi bulin csalt meg.Miközben én az ország másik felében voltam kiképzésen..

Szép kis katona évek :(

De az rég volt.Most gyakoribb szerintem

2013. nov. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%

Tessék, ez a "jó" az egyetemben. Rengetegen lezüllenek ott sajnos. Ráadásul manapság azt sem jelenthetjük ki, hogy hű de intelligens, aki oda jár. Egyrészt pont ezért, másrészt mert diákhitellel bárki mehet. Szóval annyit mondanék, hogy jobbat érdemelsz és ez a tudat vigasztaljon.

Majd ha végigment rajta 2 futballcsapat és szénné bulizta magát és rájött, hogy ennek az egész ostobaságnak semmi értelme, majd AKKOR fog rájönni, hogy mit veszített, csak már késő lesz.

Vannak ám normális nők is, de te pont kifogtál egyet, aki nem az.

2013. nov. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Igen borzasztóan szomorú ez. Eddig nagyon nagyon boldogok voltunk ő is kész volt elköteleződni nagyon várta ő is, hogy elvegyem feleségül ő még jobban várta mint én dúlt a szerelem majd jött az egyetem és beütött neki a dolog, hogy hát itt csomó pasi csak engem akar nagyon jók a bulik sok a barát én nem akarok innen elmenni nem akarok a barátomhoz hazamenni. És így gyakorlatilag vége lett életem szerelmének. Én még ma is egyre jobban szerelmes vagyok belé neki meg 1,5 hónap elég volt, hogy szinte összejöjjön mással én meg már csomószor gondolok arra, hogy nincs értelme élnem. (Persze hülyeséget nem csinálok)
2013. nov. 19. 11:26
 4/38 A kérdező kommentje:
2. válaszadó. Azért nem úgy bulizik hogy mindenkivel lefekszik csak neki is én voltam az egyetlen komoly kapcsolata és szeretne még mást is kipróbálni. Nem akarja mindenkivel megizéltetni magát. Ő is normális nő volt csak hát fiatal :/ és ez ellen nem lehet tenni. Menni akart élni. Épp azért szeretem halálosan mert csodálatos társ volt csak igen nagy baj, hogy fiatal és megijedhetett, hogy úgy öregszik meg, hogy szinte nem is élte ki a fiatalságát mert eddigi életét utálta, hogy soha nem érdekelte senki kevés barátja volt stb most meg felcsillant a lehetőség.
2013. nov. 19. 11:29
 5/38 anonim ***** válasza:
kiskorban (vagyis 25 év alatt) a nők teljesen megbízhatatlanok ilyen szempontból. nem érdemes rájuk alapozni.
2013. nov. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, mégis mit képzelsz magadról... Még be is vallod, hogy elnyomtad a barátnőd, aztán csodálkozol, hogy dob, ha talál jobbat. Ideje lenne felnőnöd.
2013. nov. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim válasza:
Heló. Ne okold magad,hisz ha nem te lettél volna a pasija hanem valaki más,akkor is ugyanúgy megtette volna ezt.Most éli bulizós korszakát,amit párkapcsolat alatt nem tudott annyira átélni most bepótolja.Idővel majd lehet megbánja,és akkor elgondolkozik hogy meg-e érte dobni a kapcsolatot egy kalandért,buliért.
2013. nov. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:

Szerintem meg egyrészt elkeserítő ez a gondolkodásmód másrészt meg a lányt minősíti. Ha szeretem a páromat, akkor nincs olyan, hogy még élni akarok, meg pasizni akarok. Ez nekem egyenlő azzal, hogy hetente mással fekszik össze.


Kérdező! Ne bánkódj miatta! Az a lány, akit szerettél már elment, nincs többé! Keress egy normális lányt, aki nem teszi szét a lábát mindenféle bulikban csak azért, mert "nem élt eleget"!

2013. nov. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

6. válaszadó. Hol a fenébe írtam, hogy elnyomtam? Sehol.

7. válaszadó. Én is így gondolom azt hittem neki nem lesz ez a bulizó korszak bár 1,5 hónap kellett hozzá, hogy mással össze jöjjön igaz ő pont ott van a közelében így együtt bulizhatnak míg én messze lakok az egyetemtől. Tudom, hogy rá fog jönni arra, hogy nem kellett volna dobnia. Sőt ő maga is bevallotta, hogy fél most már nincs biztos jövője lehet, hogy egyedül fog maradni mert nem fog megfelelő párt maga mellé találni pedig én ott lettem volna csak eldobott. Szóval tudja, hogy kockázatot vállal mégis vállalja és inkább kiéli magát. Nagyon remélem a jövőben ha csalódik másokban rá fog jönni ki volt az aki mindig mellette volt.

2013. nov. 19. 11:52
 10/38 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon is gyakori. Főleg a lányok körében, az egyetemen körülrajongják őket.
2013. nov. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!