Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez mennyire gyakori a fiatalok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire gyakori a fiatalok körében?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel nagyon jól megvoltunk nagyon szerettük egymást ő az a fajta volt akinek nem volt sok barátja úgymond el volt nyomva nem bulizott stkat stb. így én voltam a mindene. Majd eljött az egyetem ott lett sok barát nagyon jó bulik és hirtelen megijedt, hogy ő nem akar elköteleződni így dobott engem, hogy akkor kiéli az életét van pár éve szórakozni pasizni meg minden. Én persze majd bele döglök mert én vele akartam leélni az életem. (ő is velem akarta míg meg nem ízlelte az egyetemi lét szépségeit).


Szóval ez mennyire gyakori a fiataloknál, hogy nem akarnak elköteleződni és ki akarják élvezni az életet? Csak mert engem nagyon ledöbbentett már lassan 2 hónapja kétségek közt hánykolódok és veszettül szerelmes vagyok belé de őneki már más kell. És ha ez így van a jövőbeli kapcsolatainál nem fogok így előre tervezni míg nem lesz egy ~23-25+ barátnőm aki már nem tervezi azt, hogy kiéli az életét. Még egy ilyen kapcsolat végét nem bírnám ki.



2013. nov. 19. 11:17
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Akkor mégis ki nyomta el? Az sem valami nyerő helyzet, ha valaki elnyomottságát kihasználod.
2013. nov. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim válasza:

A kérdező kommentje:


6. válaszadó. Hol a fenébe írtam, hogy elnyomtam? Sehol.

7. válaszadó. Én is így gondolom azt hittem neki nem lesz ez a bulizó korszak bár 1,5 hónap kellett hozzá, hogy mással össze jöjjön igaz ő pont ott van a közelében így együtt bulizhatnak míg én messze lakok az egyetemtől. Tudom, hogy rá fog jönni arra, hogy nem kellett volna dobnia. Sőt ő maga is bevallotta, hogy fél most már nincs biztos jövője lehet, hogy egyedül fog maradni mert nem fog megfelelő párt maga mellé találni pedig én ott lettem volna csak eldobott. Szóval tudja, hogy kockázatot vállal mégis vállalja és inkább kiéli magát. Nagyon remélem a jövőben ha csalódik másokban rá fog jönni ki volt az aki mindig mellette volt.

- igy van,jó látod a dolgokat.Ha nagyot fog csalódni,majd eszébe jutsz.Vigyázz hogy ne vigaszdíjként vegyen elő,akinek kisírja bánatát,elpanaszolja gondjait,és majd ha visszanyeri önbecsülését néz más pasi után. Kivánom a legjobbakat! :)

2013. nov. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim válasza:
7-es vagyok.. igy van,jó látod a dolgokat.Ha nagyot fog csalódni,majd eszébe jutsz.Vigyázz hogy ne vigaszdíjként vegyen elő,akinek kisírja bánatát,elpanaszolja gondjait,és majd ha visszanyeri önbecsülését néz más pasi után. Kivánom a legjobbakat! :)
2013. nov. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

8. válaszató: Kösz a választ! Igen tudom, hogy elment de mint írták is még fiatal és nem tudja mit akar én meg jól besz*ptam, hogy 19 éves létemre mondhatni felnőtt gondolkodásom van pedig elvileg még én is "kiskorú" vagyok mint föntebb valaki írta. És hiába keresek más lányt mint szintúgy írták kb a legtöbb lány átmegy ezen a bulizós szaron és a többi is így kicseszne velem. Várnom kéne vagy 25 éves koromig míg olyan nőt nem találhatok aki tényleg komolyan akarja és nem akarja már kiélni magát.


11. válaszadó még mindig nem értelek hogy hol a fenébe nyomtam el


12. válaszadó: Köszönöm a választ. Ha eljön az, hogy nagy csalódások érik és szébe jutok, hogy ő soha nem tett volna ilyet akkor mit csináljak? Mert ugye szeretném majd visszakapni de elvileg nem szabad azonnal engedni. De mégis mit kéne tenni hogy csináljam, hogy ne csak vigaszdíj leszek akit csak kihasznál kis időre míg újra prédáért nézhet?

2013. nov. 19. 12:07
 15/38 anonim ***** válasza:

Kerdezo. Nem vagyok jos, de van egy olyan erzesem, h meg megkoszonod majd neki, hogy lelepett. Fogsz talalni sokkal csodasabb not, aki ilyen komoly goncolkodasu ember, az be fogja vonzani a hasonlot. Szoval no para.

Ugyanakkor arra reagalnek, hogy irod, lehet, sot tuti megbanja. Ez igy is lesz, viszont ezek a nok nem gondolnak bele, hogy ekkorra mar tonkrevagtak egy szivet. Majd ha o kerul ilyen szituacioba, akkor megerti majd a dolgokat.

2013. nov. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim válasza:
Add tudtára hogy te nem vigaszdíj vagy hanem a volt pasija,akit könnyen nem kaphat vissza,vagyis legyél neki egy kicsit kihívás.Ha meg nagyon akarná neked kisírni bánatát,hogy meghallgasd,ápolgasd a lelkét,azt hagyd meg a barátnőinek. ;) Te a pasija akarsz lenni ismét,nem a lélekdoktora.
2013. nov. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

15. válaszadó: Köszi a választ. Én is hiszek valamennyire ebben a vonzásban, de ez a találni fogsz jobbat elég sablon szöveg minden szakításnál elmondja 10 ember. Tudom segíteni akarsz. Viszont ha tényleg mondjuk, hogy tényleg talán lesz jobb akkor is valószínű még sok szaron át kell mennem még több csalódást el kell viselnem, pedig számomra maga a tökély volt. Egyszerűen nem volt vele bajom ha voltak is apróbb hibái azokat is elfogadtam úgy szerettem. Szóval nem olyan volt aki mellett nem volt nekem jó épp azért akartam én is elkötelezni magam mert számomra hibátlan volt és nagyon szerettem. Nagyon durván hasonlók voltunk és ez is tök ritka. Szóval itt volt a kb tökéletes társ jó, hogy őt akarom mint választani a hosszabb utat ahol csomó csalódás árán juthatok el egy hozzá hasonlóhoz aki lehet még nem is lesz ennyire jó. Várom már, hogy ilyen helyzetbe kerüljön és tényleg ő is merétse :D


16. válaszadó: Értem de azért ha nekem kisírja magát szerintem az se rossz végül is ha mondom neki, hogy pl mit tudom én megérdemelted ilyesmi szóval még jobban lesúlytom , hogy tudja mit vesztett.

2013. nov. 19. 12:19
 18/38 anonim válasza:

Barátom egy cipőben járunk szinte szóról szóra. Sajnos tényleg így működik ez mostanában. :/


Fel a fejjel!

2013. nov. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

Elég gyakori, de ezért én nem vetnék senkire sem követ. Attól, mert valaki még nem érzi magát késznek arra, hogy egy kapcsolatért komoly áldozatokat hozzon, még nem egy értéktelen senki, aki futballcsapatokkal akar merev részegen kefélni. Egyszerűen mást akar, felelőtlenséget és határok nélküliséget, ebben a korban nem gondolnám, hogy ez baj. Szerintem többnyire károsabb, amikor valaki eljátssza a felnőttet, mert gyáva ezt meglépni.


Igen, lehet, hogy megbánja majd. Az önismeretnek és önmagad kiélésének egyik sarokköve, hogy hozol olyan döntéseket, amik később fájnak majd. Számodra itt azonban sajnos nem azzal kell foglalkozni, hogy ő visszafordul e hozzád, mert szerintem mindkettőtök szempontjából rossz lenne most folytatni - legalábbis én még pozitív forgatókönyvet még nem láttam erre, pedig van merítés, elhiheted.


Bármennyire szar is, próbáld pozitívan nézni ezt a dolgot: a csaj tisztességes volt veled, és azért még kisebb téttel hagyott el. Egy haverom épp hét év után lett hasonlóképpen facér (bár az ennél sokkal gázabb sztori), és úgy, hogy már házat, autót vettek közösen. A csaj meg most gondolta úgy, hogy önmegvalósítani akar, a srác meg ott maradt egy csomó hitellel, facéran.


Ismertem olyat is, ahol a nő öt gyerek felnevelése és kb harminc év házasság után akarta megismerni önmagát, ezért elvált. Az sem volt szép sztori, maradjunk ennyiben. Kegyetlen dogokat hoz ki a nőkből ez a katonás nevelés és a megfelelési kényszer. Ezért is szajkózom mindig, hogy a "rendes" lányokkal kell a legjobban vigyázni.


Tudom, mit érzel, mert egyszer majdnem így jártam én is, csak nyolc év kapcsolat után. Az járt folyton az eszemben, hogy ezt nem lehet kikerülni, hogy a nőkben nem lehet megbízni, mert bármikor felrobbanhat bennük a bomba, és akkor a fickó pofára esik. Azóta sokat gondolkodtam, és nem így van.


A lényeg, hogy az ember, ha párkapcsolatba kezd, vállalja a sérüléssel járó kockázatokat. Márpedig egy fiatal lánynál többnyire benne van a pakliban ez a pánik, ezt jobb elfogadni. Lehet őket hibáztatni érte, de sok lánnyal folytatott beszélgetésem alapján valahogy sokkal toleránsabb lettem velük, mert nekik sem könnyű. Olyan kettős világban nőnek fel, és annyira nem tudják, mit csináljanak, hogy borítékolt, hogy megkattannak. Ez van.

2013. nov. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Kösz a tartalmas választ. Nem hibáztatom én részben megértem de hát akkor is tiszta hülyeség ez, hogy mint említetted felrobbant benne a bomba. Meg a te eseteid még durvábbak. Nem most azonnal akarom folytatni a kapcsolatot most már úgyis összejön mással. Majd mikor pofára esik és rájön, hogy nem minden fiú annyira rendes akkor akarok majd újra vele kapcsolatot. Kell neki 1-2 nagy csalódás és pár rongyosra sírt párna, hogy újra kezdhessük.
2013. nov. 19. 14:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!