Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért terjedt el annyira a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért terjedt el annyira a fiatalok körében a 72 órás tabletta? Ha úgy érzik, már be vesznek egyet.

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert annyira felelőtlenek, hogy védekezés nélkül szexelnek, aztán meg megijednek, hogy "Úristen, most terhes leszek?" és már rohannak is felíratni a 72 órásat.
2010. júl. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Azért, mert nem tudnának fölnevelni egy gyereket és az abortusz jobban megviseli a szervezetet.
2010. júl. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Második válaszolónak:

Ha védekeznének, jó eséllyel nem esnének teherbe, és akkor nem kellene abortuszra menniük!

2010. júl. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagy felelőtlenség a 72 órás tabletta. Iszonyú sok hormont tartalmaz, ami felboríthatja a hormonháztartást, azután meg rohangálhatnak a nődokihoz, hogy hozza helyre.
2010. júl. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

De nem mindig van az, hogy nem védekeznek.. és ha kiszakad a gumi? pl egy 17-18éves lány se nevelne fel egy gyereket, ha éppen egyetemre készülne, vagy bármi ok.

Erre mondhatjátok, hogy miért nem szed fogamzásgátlót, vagy egyéb...ha éppen nem szedhet, de biztosra akar menni még egy darabig, akkor inkább ne szexeljen?

Tudom, nem csak róluk van szó, de sok ilyen is előfordul.

Másrészt az iskolákat is kéne kicsit figyelmeztetni, hogy sokkal komolyabb felvilágosítást csináljanak.

2010. júl. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vannak akik felelőtlenek...


De vannak olyanok is, akik hiába védekeznek gumival, a gumi elszakad véletlen.. És akkor jobbnak látják bevenni a tablettát, mint 1 gyereket megölni.

2010. júl. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt már egy durrdefekt 18 éves koromban, akkor a nődoki írt fel 72 órásat, meg fogamzásgátló tabit is, hogy ne legyen többet szükség 72 órásra.


De azért az itt feltett "Lehetek-e így terhes" kérdések számából és milyenségéből ítélve, elég soknak a felelőtlensége miatt van szüksége a 72 órásra!

2010. júl. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

én azt sem tudtam fiatal koromban mi az a 72 órás tabletta, és nem azért mert felelőtlen voltam !!!

mindenki azt írja, mert kiszakad a gumi !!! érdekes módon én 6 évig gumival szexeltem egyszer sem szakadt ki, de persze benne van a pakliban nem mondom, de nem az a baj, az elfogadható, hogyha kiszakad a gumi, de a legtöbb fiatal csajnak azért van rá szüksége, mert sehogy sem védekeznek !!!

2010. júl. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdező nem arról beszél, mikor kiszakad a gumi. Akkor nyilván szükséges.

De van hogy mondjuk menzesz alatt a pasija ráélvez a hasára, de akkor is elrohan tablettáért...

Szóval azért mérlegelni sem ártana.

Bár tény, hogy inkább egy hormonbomba, mint egy abortusz. A tablettával legalább csak a saját szervezetét cseszi szét, nem öl meg egy gyereket.

De ha kicsit több felelősségérzete lenne a fiataloknak, akkor nem kellene ennyi 72 órás tabletta meg abortusz....

2010. júl. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
mert cukik a tabletták
2010. júl. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!