Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gyakori ez a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori ez a lányok körében?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy van egy lány akinek van barátja, együtt vannak.


De van egy másik fél (fiú) aki joban van ezzel a lánnyal.


A lánynak ez a fiú tetszik, de a fiú nem veszi a lapot (mivel tudja hogy a lánynak barátja van, így csak kommunikálnak egymással)


Aztán a lány azt gondolja, hogy ha a fiú nem lépett, a továbbiakban sem fog (már pedig miért lépne, hisz tudja a fiú hogy van neki barátja). Így azzal a fiúval akivel együtt vannak, össze köti az életét végleg. De akárhányszor meglátja a másik fiút, mindig szomorúság tölti el a lányt, hogy annak a fiúnak kéne a helyébe lenni, nem pedig az aki jelenleg van.. Ez lehetne akár egy történet is, de nem az!


Kérdésem az volna hogy mennyire gyakori manapság az ilyen?


22F



2020. márc. 15. 12:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Manapság már bármi előfordul. Ehhez hasonló esetek is akadnak.
2020. márc. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

Velem történt ilyen. Egyetemen egy lánnyal. Először azt vettem észre, hogy néz engem, hosszan a szemembe. Olyan vágyakozó tekintetet soha nem láttam, megbabonázott. Egyszerűen mikor tényleg érzed a vonzalmat a levegőben, sosem éreztem ilyet, kb. első látásra szerelemféleség. Aztán kicsit kontaktba is kerültünk, kölcsönkért tőlem valamit. Közös órákon újra ez a szemezés, majd volt, hogy az egyik előadás előtt mellémült a várótérben. Tudtam, hogy barátja van, nem mertem lépni semmit, nem is tartottam etikusnak. Később hozzáment ahhoz a sráchoz.


Szerintem életem szerelmét hagytam akkor ott ki. Erkölcsösség vagy engedni az érzelmeknek? Nem tudom, azóta sem tudom mi a jó válasz.


Hogy mennyire gyakori, nem tudom, de elő-elő fordul az ilyesmi. 30F

2020. márc. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#2 ezeket a dolgokat mint ha gondolatomba láttál volna:


Először azt vettem észre, hogy néz engem, hosszan a szemembe. Olyan megakadt tekintetel soha nem láttam. . Tudtam, hogy barátja van, nem mertem lépni semmit, nem is tartottam etikusnak. Később hozzáment ahhoz a sráchoz.


Ezek igazak voltak rám

2020. márc. 15. 12:56
 4/14 A kérdező kommentje:
Azóta is amikor látom a lányt a párjával, mindig néz engem.
2020. márc. 15. 12:57
 5/14 A kérdező kommentje:

" Szerintem életem szerelmét hagytam akkor ott ki. Erkölcsösség vagy engedni az érzelmeknek? Nem tudom, azóta sem tudom mi a jó válasz. ,,


Sajnos én sem tudom hogy mi a jó válasz.

Én annyit éreztem, hogy a lány legszívesebben engem választana, csak ott volt a palija (sztem érdekből van vele együtt) de a szíve mélyén engem választana. Ez olyan férfi megérzés. De mind1, eltoltam.


Köszi hogy leírtad a történeted.


Mások is írhatnak ilyent, jó ilyent olvasni.

2020. márc. 15. 13:00
 6/14 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Még úgy írnám le a tekintetét, hogy mikor belenéztem a szemébe, megszűnt a külvilág.
2020. márc. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2-es vagyok még: Egyébként hidd el, ezek megfoghatatlan dolgoknak tűnnek, de ezt érzi az ember. Ő is érzi rajtad ezt, ezért néz. Ez az, amikor a kémia 100%-ban megvan, ott már nem számít, hogy beszélsz-e vele, vagy ismered-e. Ti ketten tudjátok, hogy van egy elemi kapocs köztetek.
2020. márc. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Fordított esetben te sem örülnél, ha valami random csávó elhappolná a csajodat. Meg is válaszoltuk a kérdést. El kell felejteni és találni olyat, aki szabad is.
2020. márc. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%
Nőként leírom a történetemet. Sok évvel ezelőtt napi munkakapcsolatba kerültem egy rendkívül szimpatikus férfivel, bár személyesen ritkán találkoztunk, mivel a külföldi kirendeltségünkön dolgozott. Közel 1,5 éven keresztül heti több alkalommal beszéltünk sokszor privát dolgokat is megvitatva, de sose nyitottunk egymás felé romantikus módon. Ő túl volt egy váláson és mindig mondta, hogy több gyereket nem akar, nekem viszont nem volt még, így szóba sem jöhetett, mint jelölt, holott nagyon tetszett és jól kijöttünk egymással. Teltek-múltak az évek, neki is volt barátnője, nekem is párom és szültem is, a vele való kapcsolat pedig szülinapi/névnapi köszöntésekre korlátozódott, azonban nemrég nagyot fordult az élet és a volt párommal való szakításom közepette egy véletlen folytán egymás mellé sodort minket a sors. Mindketten függetlenek lettünk és egymásra találtunk. Ugyan nagyon friss még a dolog, de rettenetesen élvezem és azt gondolom, hogy most teljesedik be valami nagyon klassz.
2020. márc. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, ment a zöld kéz.
2020. márc. 15. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!