Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek milyen emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen emberek körében gyakori, hogy csak úgy összejárnak szexelni?

Figyelt kérdés
Sohasem voltam ilyen fifikus típusú férfi, inkább olyan, akit 2 hónap ismerkedés után az első együttlétet követően már le is ráznak. :) Viszont kíváncsi vagyok, hogy ez milyen típusú emberek között működik.
2019. márc. 10. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
A 30-40 feletti minglik körében.
2019. márc. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem inkább a primitívebb emberek körében szokás ez.
2019. márc. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Akik szeretik a változatosságot és nem féltékenyek.
2019. márc. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Kiéhezett emberek körében. 😃
2019. márc. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15%
Akik kiegyensúlyozott, boldog és tartós kapcsolatra alkalmatlanok. Ők megelégszenek a testi kielégüléssel, mint az állatok. Nem vágynak egy szerelmes társra, akihez esténként hozzábújhatnak, akikkel megoszthatják örömüket - bánatukat. Szomorú, hogy emberek képesek így élni.
2019. márc. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

Azt nem tudom, hogy milyen emberek körében gyakori, de ismerek olyan ember típust is, aki elmondása szerint szeretne összejárni bárkivel szexelni, álmodozik erről, de amikor odakerül ilyen helyzetbe, akkor rájön, hogy neki ez nem megy érzelmek nélkül és meghátrál.

Szerintem sokan vannak, akik csak beszélnek erről, tesznek mindennapi csípős, pikáns megjegyzéseket, vicceket, de konkrétan nem csinálják. Ritka az, aki csinálja is gondolom, és nem csak beszél erről.

2019. márc. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
# 5 Ismersz is ilyen embereket?:D
2019. márc. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%

Nincs semmiféle körökhöz köze.

Amit eddig tapasztaltam, olyan nők akik éreznek a pasi iránt, a pasi meg nem és reménykednek, a szextől majd beléjük szeret a férfi. A nő, nem meri kimondani mit szeretne, mert a fél, a férfi azonnal lelép.

Azok kevesebben lehetnek, akik csak a szex végett, minden érzés nélkül. Na és szép számmal vannak nők, akik érdekből főnökkel, előadóval, stb. A férfiak meg ezt kihasználják, vagy is használják őket szexjátékszernek.

2019. márc. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
36%
8# teljesen jól látja, az alkalmi szex, egyéjszakázás, barátságextrákkal, mind-mind arról szól, hogy középszerű nők szex-szel próbálnak meg jópasit fogni, rendszerint mindhiába.
2019. márc. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!