Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Adott egy fiu lány testvérpár,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adott egy fiu lány testvérpár, mind2nek családja s es gyereke van és a nö férje ill. a férfi felesége összejárnak szexelni? Meddig tartható fennt egy ilyen kapcsolat? Valaki hasonlo helyzetben?

Figyelt kérdés
2015. okt. 11. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgyértve, hogy a te férjed a testvéred feleségét dugja?

Azigen. Addig míg ki nem derül.

2015. okt. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon durva.Számomra elfogadhatatlan. Mindkettő teljes megalázása. :( Ne csináljátok. Nektek hogy esne,ha még szeretnétek a párotokat?
2015. okt. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én egy beszelgetest hallgattam ki véletlenül köztük,csak nem szeretném a bombát én robbantani,nem tudom miota tarthat,
2015. okt. 11. 15:26
 4/7 anonim ***** válasza:
7%
Nem távály bárnútták ugyi?
2015. okt. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Èn hasonló helyzetben vagyok már 2 ève. A fèrjem az öcsèm felesègèvel van szex kapcsolatban , de nem veszek tudomást róla, mert èn nem vagyok szex függõ, nagyon ritkán szexelünk igy valahol megèrtem a fèrjem szüksègleteit. Èn nem tudom neki megadni amire vágyik.
2015. okt. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és az öcséd is tud rola?hogy jöttél rá?
2015. okt. 13. 17:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Az öcsèm nem tudja. Õ biztos ki vernè a balhèt. Egyszer làttam õket csókolòzni meg hallottam egy telefon beszèlgetèsüket.
2015. okt. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!