Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy ma különöse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ma különösen a 30-as csajok a kutyájukat szeretik a gyerekük helyett?

Figyelt kérdés
Nyilván nem mind, de ijesztően sok ilyet látok. Jellemzően szép csajok, akik mellett valamiért senki nincs, de úgy szeretik és féltik az idegesítő, elkényeztetett ebet, mintha az életük múlna rajta.
2020. márc. 9. 11:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/88 A kérdező kommentje:
Helyesen teszed. És légyszives NE szüljél!
2020. márc. 11. 16:43
 82/88 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én nem láttam ilyet. De ha vannak is ilyen nők kit érdekel???
2020. márc. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/88 anonim ***** válasza:
0%

Szóval miért a nőkre élezted ki a kérdést?

Immár 20szor kérdezem!

2020. márc. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/88 A kérdező kommentje:
83: mert a 30-as pasik nem a kutyájukat szeretik a gyerekük helyett, hanem a családjukat, minek utána egy hozzád hasonló "nőnek" ez kevés, ezért lelép a gyerekkel és gyűlöli az összes férfit. (És szereti a kutyáját.)
2020. márc. 12. 00:33
 85/88 anonim ***** válasza:
0%

Én ismerek ilyen kutyás férfit.

Az amúgy nem zavar, ha valaki az egész életét egy kocsmában veri el?

2020. márc. 12. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/88 anonim ***** válasza:
78%

83-as vagyok!

"minek utána egy hozzád hasonló "nőnek" ez kevés, ezért lelép a gyerekkel és gyűlöli az összes férfit. (És szereti a kutyáját.)" 🤣

Szóval... Mi 4 évig együtt voltunk, terveztük a gyereket. Aztán ő beijedt meg drága anyuci a közelbe költőzőt, mert apósom lelépett egy kis fiatallal, telebezlelte a fejét és folyamatosan keverte a szrt. Aztán ő lépett le. Úgyhogy erről a nagy szeretetről ennyit, a lányát nem látta 4 és fél éve, mert beijedt a felelőségtől!

Igaz volt kutyám, van is (Német juhász), aki nekem nem csak kutya, hanem csaladtag is és sportolok is vele..igen szeretem és senki lénye kedvéért nem mondok le róla, nem azért vállaltam a felefőséget! (ugyanis egy kutya is nagy felelősség és nálam nem csak az udvarba van kibacva).

Volt azóta kapcsolatom, jelenleg is van párom és boldog vagyok vele.

Vannak barátaim (férfiak is!).

Nem utálom a férfiakat, csak a hozzád hasonló pocsogókat nem szeretem!

Meg azokat, akik 35 évesen is megaradna egy szinten. 35 évesen anyicinal laknak, főz mos rá, mert egy mosógép beindit nem tud. Vagy a haverok a legfontossabbak meg a pia, rengeteg alkesz pasi van. Rinyalnak sokan, hogy jajj nincs nő..te a kutyák miatt, a másik azért mert munkanélküli (dolgozni persze derogál), vagy épp van vagy 100 kiló és jajj neki vékony csini nő jár. Hú nincs kocsim nem lesz nőm...ed még sorolhatnám.

Ahhoz, hogy sok nő gyereket vállaljon nincs sokszor megfelelő férfi!

Tudom vannak hülye nők is, de mégse ők rinyalják napi szinten tele ezt az oldalt!

Én vagyok férfigyülölő? Te vetítette ki a kérdést nőkre. Pedik sok ilyen kutyás pasas is van!

Dehát egy értelmes nő nem szül olyannak, akinek munkája sincs vagy a minimálibért kapja és csak picsog (jól keresek, nem kell más pénze, de énse fogok más miatt kínlódni!) , de jobb munkát, fejleszteni magát..na az már nem megy! Meg korai magömlés, de jajj n nem lehet tenni ellene...nem ja, kifogás van! Szerencsére vannak normális férfiak, akik nem h aánják tele ezt az oldalt!

És igen! A kutyámat többre becsülöm, mint téged meg a hozzád hasonlókat!

N27

2020. márc. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/88 anonim ***** válasza:
70%

86os vagyok még.

Az meg édes kevés, hogy szeret! Tudod tenni is kell érte. Nem munkából hazajönni és belülni a tv elé dögleni meg sörözni! Sok ilyen is van pasiba is, aki szarik az egészre. Van gyerek akkor jólvan lehet tespedni. Persze ja szereti a családját...blabla, csak lusta megmozdulni. Az nem foglalkozás, hogy fél órát játszok a gyerekkel azt jóvan. Persze ha a nő megy visza dolgozni, a házimunka meg a gyerek akkor is az ővé.

Ilyen lusta dög pasi meg nekem nem kell!

Szerencsere tényleg vannak még férfiak és nem mind olyan megkeseredett, mint te!

2020. márc. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/88 anonim ***** válasza:
70%
Ja, mert nyilván NINCS olyan férfi, aki a háta közepére kívánja a kölyköket. Ilyen NEM LÉTEZIK. Minden hímnemű családra vágyik és vidám gyermekkacajra, kivétel nélkül. Csak azok a gonosz nők mindent tönkretesznek. :(((((((((((
2020. márc. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!