Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy ma különöse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ma különösen a 30-as csajok a kutyájukat szeretik a gyerekük helyett?

Figyelt kérdés
Nyilván nem mind, de ijesztően sok ilyet látok. Jellemzően szép csajok, akik mellett valamiért senki nincs, de úgy szeretik és féltik az idegesítő, elkényeztetett ebet, mintha az életük múlna rajta.
2020. márc. 9. 11:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/88 anonim ***** válasza:
78%

Kedves 41-es szerencsecsomag!

1. Férfi vagyok, te retardált, de nem csak itt hibáztál.


2. Legalább van pár ember (szerencsére egyre többen), akik rájöttek, hogy nem havi 120-ból szeretnének nyomorogni. Külföldön csak a munkanélküli segély a négyszerese a te 1 havi fizetésednek.


Szép dolog a hazaszeretet, majd gondolj erre, amikor 70 évesen 120.000 forintos nyugdíjjal a gyógyszereidet nem fogod tudni kiváltani vagy megfagysz télen, mert nem telik tűzifára. Bírom, amikor olyanok pampognak hülyeségeket, akik a szomszéd faluba sem jutottak még el. Lényeg, hogy reális képed és véleményed van a nagyvilágról.

2020. márc. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/88 anonim ***** válasza:
81%
Arra még mindig nem kaptam választ, miért a nőkön lóvaholsz?
2020. márc. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/88 anonim ***** válasza:
89%
Amíg nem te vállalod a várandósság és gyereknevelés nagyobb terheit, nem nevelsz egyedül több gyereket, nem bélyegeznek meg egyedülálló szülőként, addig nincs jogod beleszólni más gyerekvállalási vagy nem vállalási terveibe. És amúgy nők is vannak, akiknek nem lehet gyereke, csak nem feltétlenül kürtölik világgá.
2020. márc. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/88 anonim ***** válasza:
50%
#50 na és te, neveltél egyedül gyereket?
2020. márc. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/88 anonim ***** válasza:
81%
Ja, szóval jól sejtettem. Kisfiam, majd akkor p0fázz hogy ki mennyit szüljön, ha te is terhes leszel és átesel a szülésen. Mert így gondolom marha könnyű, neked csak be kell dugni a jó helyre, aztán majd a másik viseli a következményeket, nem?
2020. márc. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/88 anonim ***** válasza:
73%

Homályköd a nénikéd zivataros térdkalácsa, "barátom".


Azért hoztam fel az anyukámmal a példát, hogy ne gondolkozz fekete-fehéren.

A kutya nem biztos, hogy a gyerek helyett van. Nekem van kutyám és párom is, de belátom, hogy egyelőre még nem vagyunk érettek ahhoz, hogy gyerekünk legyen. Ez pedig sokkal érettebb gondolkodás, mint amikor valaki még maga is gyerekként gondolkozik 18-20 évesen , de már szül.


Van 30+ ismerősöm, akinek szintén van kutyusa, de pasija nincs. Keresett társat, járt is srácokkal, de egyik sem volt az igazi. Most akkor ő mire is vállaljon gyereket?


Igen is, fontos a jó apakép.

Érdekes, ezen az oldalon ha egy pasinak 30+ évesen nincs nője, akkor sajnálni kell, mert a körülmények áldozata. Míg ha egy nőnek 30 évesen nincs családja, az már vérlázító, ugye? Neki nem lehetett olyan, hogy nem találkozott még olyan férfival, akivel közösen meg tudtak volna hozni egy ilyen súlyú döntést.

Lehet, hogy udvarlóból, Tinder-lovagból volt bőven, de mi van, ha egyik sem volt alkalmas APÁNAK?


Amúgy meg: ha nem az állatok szeretetével a problémád, akkor talán állíthatnál a megfogalmazáson (idegesítő eb), és nem veszne senki "homályködbe".


Nem tudom, te hány éves vagy kérdező, és van-e családod, de ha nincs, azt tökre megértem. Ilyennek én se szülnék.

2020. márc. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/88 anonim ***** válasza:
88%
#44. Szia, én a 32-es vagyok. Nyugodtan feszítsetek keresztre, mert siettem és a Földönt földön-nek írtam, szomorú, ha csak ennyitől látszol okosabbnak. Amúgy gyerekem van, kutyám nincs. Csak a miheztartás végett. A Föld bolygót pedig hidegen hagyja, hogy melyik rasszból hány fő él rajta. Az emberiség létszáma: túl sok. És attól nem fog csökkenni a színes bőrűek száma, akiket te lenézel, mert Európában teleszüljük a kontinenst. Sőt. Csak gondolkodni kéne picit. Ha tudsz.
2020. márc. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/88 A kérdező kommentje:
57: a legkisebb gond a helyesírás, a nagyobb az, hogy szánalmas gyengeelméjű vagy. Nyilván, ha a fekák szaporodnak, akkor nekünk kell visszavenni, nyugati népeknek, fehér embereknek, az majd javít a mi helyzetünkön. Gratulálok. Csak ne sírjál aztán majd, ha idejönnek, akkor megerőszakolnak téged csak azért, mert ő otthon ezt szokta meg (a lányodat nem, hiszen te büszkén nem szülted meg).
2020. márc. 10. 17:56
 59/88 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező, olyan elegánsan elkerülöd a feléd irányuló kérdéseket.

Alapítottál már családot? Épp egy gyerekedet neveled és tanítod az életre? Nem? Akkor miért várod el másoktól ezt?

2020. márc. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/88 anonim ***** válasza:
67%
De az én kerdesemre mindig nem tudtál válaszolni..
2020. márc. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!