Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy ma különöse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ma különösen a 30-as csajok a kutyájukat szeretik a gyerekük helyett?

Figyelt kérdés
Nyilván nem mind, de ijesztően sok ilyet látok. Jellemzően szép csajok, akik mellett valamiért senki nincs, de úgy szeretik és féltik az idegesítő, elkényeztetett ebet, mintha az életük múlna rajta.
2020. márc. 9. 11:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/88 A kérdező kommentje:
Válaszoltam, és kérdeztem is ám vissza fogyatákosok. De beakadt a lemez úgy látom.
2020. márc. 10. 18:37
 62/88 anonim ***** válasza:
65%
Nos, mivel sehol nem írtad, hogy ellátnád a családodat, jogosan írom, hogy ne szidj másokat olyan dolgok miatt, amiket te se teszel meg. ;)
2020. márc. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/88 A kérdező kommentje:
Ellátom a családomat. Akkor így most igazam van. Köszi.
2020. márc. 10. 18:53
 64/88 anonim ***** válasza:
80%

Csodás, egészségedre. A gyerekeidet mondjuk sajnálom. Ha lány, akkor biztos abban a hitben fogod felnevelni, hogy az életének értelme a szülés, nem az, hogy kövesse az álmait.

Igazad viszont nincs. Mivel mindenki maga éli a saját életét, ezért elsősorban magáért és az önnön boldogságáért felelős.


Miért vállaljon gyereket olyan, aki nem szereti őket?

Miért vállaljon gyereket olyan, aki rossz példát mutatni?

Miért vállaljon gyereket olyan, aki nem tudna neki stabil otthont adni?

Miért vállaljon gyereket olyan, aki tudja, hogy rosszul nevelné fel?

Miért vállaljon gyereket olyan, aki nem felelősségteljes?

Miért vállaljon gyereket olyan, aki nem tudja anyagilag támogatni?

Miért vállaljon gyereket olyan, aki önveszélyes?

Miért vállaljon gyereket olyan, aki alkalmatlan rá?

Miért vállaljon gyereket olyan, aki nem szeretne?


Szeretnék majd gyereket, de nem azért, mert bárki elvárná. Aki ezért vállal gyereket, az rossz indíttatásból lesz szülő, és nagy eséllyel rossz is lesz.


Nem attól leszel értékes vagy fontos, mert szültél. Vagy esetleg a cigány asszony a hét gyermekével a putriban, ahol kizsebelésre neveli a gyerekeit értékesebb ember egy közösség számára, mint egy sebész, aki az életét tette fel rá, hogy embereket mentsen, de nem születik gyereke? Te valóban ezt gondolod?

2020. márc. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/88 A kérdező kommentje:
Pedig azt hittem, igazam lesz, ha van családom!!!!!
2020. márc. 10. 19:33
 66/88 anonim ***** válasza:
75%
Arra nem látom a választ, hogy miért a nők...
2020. márc. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/88 anonim ***** válasza:
79%
Remélem nem te felelsz az oktatásukért.
2020. márc. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/88 anonim ***** válasza:
28%
#58 Mindenesetre nem vagyok olyan ostoba paraszt, mint te vagy. És már ez is valami. :-) Veled ellentétben én anya vagyok, neked meg csak a szád jár, és gondolkodni sem tudsz. Nem irigyellek.
2020. márc. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/88 anonim ***** válasza:
51%

Ezt olvasd el, talán tanulsz belőle valamit:

[link]

2020. márc. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/88 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, pontosan miért is nem tökmindegy, hogy milyen bőrszínű ember szaporodik?

Ha túlnépesedik a bolygó, akkor miért az a jó stratégia, hogy mi IS népesedjünk túl Európában? Nem elég máshol? Te akarnál úgy élni mint India, Kína? Mert nekem marhára tök jó itt, a kontinens méretű tömegnyomortól távol. Vagyis igazából még Európa is túl sűrűnek érződik számomra.


Annyira szeretném hinni, hogy a kérdező trollkodik, de hát világos hogy elég sok elmebeteg rohangál szabadon, akik tényleg így gondolkoznak... szóval simán hihető hogy komolyan gondolja, vagy ha ő épp csak provokál, a jelenség akkor is valós...


Kérdező, én még mindig nem igazán értem kristálytisztán, hogy milyen alapon osztod erről az észt, ha még soha nem tapasztaltad (és soha nem is fogod), hogy milyen egy terhesség, milyen egy szülés. Én személyszerint az "egyedül maradsz a gyerekkel" témát nem hoznám ide, olyan simán létezhet hogy az apuka marad egyedül a gyerekkel. Na de tényleg, a terhesség és a szülés...

Mondjuk még egy kérdést engedj meg: hány gyermeked születése után maradtál otthon vele 2-3 évig, és gondoztad/nevelted őt kvázi főállásban? (Gyk: GYES, GYED)

2020. márc. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!