Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy ma különöse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ma különösen a 30-as csajok a kutyájukat szeretik a gyerekük helyett?

Figyelt kérdés
Nyilván nem mind, de ijesztően sok ilyet látok. Jellemzően szép csajok, akik mellett valamiért senki nincs, de úgy szeretik és féltik az idegesítő, elkényeztetett ebet, mintha az életük múlna rajta.
2020. márc. 9. 11:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/88 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem erted meg, milyen ertekes egy irni-olvasni nem tudo, de intelligens es erzekeny lenyt szeretni, akkor keruld az allattartokat. Ha megsem, rovid idon belul ok fognak.

Az allatszeretet nem celebrbanc utanzasa draga pedigre hurcolaszasaval. A huszeves, negyveneves tacsko, keverek, nemetjuhasz gazda is csaladtagjakent, legfontosabb tarsakent tekint az allatara.

2020. márc. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/88 anonim ***** válasza:
85%

1. Mi közöd hozzá?

2. Megvannak az anyagi feltételeid hozzá, hogy közösen gyereket neveljetek?

2020. márc. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/88 anonim ***** válasza:
76%

Mi közöd ehhez?

Anyám 50+, de még mindig imádja az állatokat. Nagy örömömre, mert sosem kellett hisztiznem egy cicáért, kutyáért, hiszen ő is bennem volt.


Ettől függetlenül én is itt vagyok.


Vidéken nőttem fel, imádom az állatokat. Ha lesz gyerekem, az állatok, természet szeretetére fogom én is nevelni.

2020. márc. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/88 anonim ***** válasza:
65%
*benne volt, hoppá
2020. márc. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/88 anonim ***** válasza:
16%

Pótcselekvés.

30as korban rájöttek, hogy annak az (erősen túlzott és velejéig részletesen taglalt) elvárásnak amit a férfiakkal kapcsolatban támasztanak alá, annak senki nem felel meg. Sem a jelenben, sem akkor, ha idősíkok vagy párhuzamos univerzumok között ugrálnának.

Így nem lesz olyan, aki felcsinálja Őket, viszont az anyai ösztön előtör belőlük. Ezért egy házikedvencet szereznek be. Mivel a macska snassz, az egyéb állatokat meg nők egy része nem nagyon ismeri - ezért tart tőle - marad a kutya. Abból is lehetőleg olyan kisebb méretű, amit lehet öltöztetni. Vagy különleges fajta.

Minden szeretet amit egy gyereknek vagy férjnek adnának azt egyben megkapja ez a kutya. Bizonyos idő után pedig a köztük levő kötelék egyre erősebb és erősebb. 3-4 ilyen kutyaimádásos év után a nő - mintha egy örök spirálba kerülne - soha az életben nem lesz képes normális emberekkel való társas kapcsolatra.

2020. márc. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/88 A kérdező kommentje:

13: hiszen a normális az nyilván az, hogy gyermektelenül, magányosan döglesz meg valami puccos lyukban, amire egy életen át spóroltál úgy, hogy majd az utolsó pillanataidban jössz rá, hogy a kifelé élt nulla életed valójában senkit nem érdekel. Poontosabban a családodon kívül, ami ugye nincs, mert a kutyusod volt a fontosabb. És minden férfi rohadjon meg.


16: neked se nagyon jött át, hogy nem az állatok szeretetéről van szó homályköd barátom.

2020. márc. 9. 13:56
 17/88 A kérdező kommentje:
18: én maximálisan egyetértek.
2020. márc. 9. 13:58
 18/88 anonim ***** válasza:
92%

Kutya esetén:

- nem tart évekig mire szobatiszta lesz

- nem ordít egész nap

- nem nézet velem mesét

- nem fáraszt történetekkel amik csak számára szórakoztatóak

- nem tart évekig mire normális programokra lehet vele menni & bírja a strapát

- nem kell állandóan hiányozni miatta munkából

- nem fog durcizni, hisztizni, ordítani velem, ajtót csapkodni, pénzt követelni

- nem igényli hogy 24/7 körülötte forogjon a világ

- nem válogatós, nem finnyás

- nem kínozza a többi állatot és az embereket szórakozásból

- nem nyitja rám az ajtót a budin, szex közben, stb.

- nem röhög ki senkit, amiért szemüveges, vörös a haja, furcsa a neve, vagy hasonló

- nem lehetetlenség végigaludni mellette az éjszakát évekig

Satöbbi, satöbbi. Úgy általában egyszerűbb, élhetőbb, nyugodtabb környezetet lehet teremteni egy kutya társaságában, mint egy gyerekkel.

Azzal abszolút nem értek egyet hogy minden férfi rohadjon meg, boldog kapcsolatban élek egy férfival. :)


Függetlenül attól, hogy valaki az állatokat szereti-e, az szerintem borzalmas, önző és undorító hozzáállás, ha valaki azért akar gyereket, hogy majd ne legyen egyedül öregen, meg hogy legyen aki gondozza.... Ennél szerintem az is jobb, ha valaki egy kavicsot tart kiskedvenc gyanánt. :)


N

2020. márc. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/88 anonim ***** válasza:
58%

#22


Ne aggódj, eszem ágában sincs egy gyereket kerülgetni. Azt hittem, ez egyértelmű abból amit írtam.

Amúgy meg tudod cáfolni bármelyik pontot? :)


Miért önző az, aki nem akarja a következő 20+ évét lényegében eldobni magától? :D

Férfi vagy amúgy? Gondolom igen, és akkor tök könnyű más fszával verni a csalánt. :)))


"csak azért akarhatsz gyereket ugye, hogy legyen, aki eltartson?"

Nem, természetesen nem. Hol állítottam, hogy csak azért akarhatsz? :)

2020. márc. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/88 A kérdező kommentje:

23: a pontjaid igazak. A helyzet azonban az, hogy egy felelősségteljes, igazi nőnek, anyának ezek a pontok magától értetődő problémák, és nem áll neki siratni magát meg rinyálni amiatt, hogy egy gyerek nem készen születik a világra a tökéletes anyuka kénye-kedvére, hanem nevelni kell, ami kötelességekkel jár.

Mindezt nem lehet természetesen elvárni egy hozzád hasonló, kiégett és emberi minőségében értéktelen egyedtől, aki maga sem más, mint egy felnőtt tesben élő hisztis kisgyermek.

2020. márc. 9. 15:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!