Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez komoly? Itt tartanak a férfiak?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a tindert. Bevallom legfőképp unaloműzés gyanánt, meg persze sose lehet tudni, lehet megismerkedek egy jó pasival.

Véletlenül jobbra húztam egy srácot aki nem is igazán tetszett nekem, és 'match'-eltünk. Rámírt, bókolt.. én nem akartam teljesen bunkónak tűnni , megköszöntem. Majd egyből megkérdezte hogy nem akarok-e meginni valamit vele. Erre már nem válaszoltam, valahogy nem akartam kellemetlen helyzetbe kerülni és megmondani neki hogy véletlenül húztam csak jobbra... eltelt kb fél óra , és kaptam egy durván kiosztó üzenetet, amiben az állt hogy látja h csak elfogadom a bokókat, de több nincs ebben és hogy én milyen vagyok.(szépen átfogalmaztam)


Komolyan? Ne is haragudjatok, de ez engem totál felháborított.. akár lehetett volna dolgom is hogy nem válaszolok, erre így kiosztanak. Miért kell hisztizni fiúk ? Ettől azt hiszitek jobb lesz?


2020. jan. 30. 18:25
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
75%
Találtál egy hisztis "férfit", előfordul, de ettől nem kell mindet annak tekinteni. ;)
2020. jan. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 A kérdező kommentje:
Igen jogos :) de kiirtam a kerdest es latod mit kapok, azert nemelyik “ferfi” versenghet a noi hisztivel :)
2020. jan. 31. 20:17
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!