Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez komoly? Itt tartanak a férfiak?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a tindert. Bevallom legfőképp unaloműzés gyanánt, meg persze sose lehet tudni, lehet megismerkedek egy jó pasival.

Véletlenül jobbra húztam egy srácot aki nem is igazán tetszett nekem, és 'match'-eltünk. Rámírt, bókolt.. én nem akartam teljesen bunkónak tűnni , megköszöntem. Majd egyből megkérdezte hogy nem akarok-e meginni valamit vele. Erre már nem válaszoltam, valahogy nem akartam kellemetlen helyzetbe kerülni és megmondani neki hogy véletlenül húztam csak jobbra... eltelt kb fél óra , és kaptam egy durván kiosztó üzenetet, amiben az állt hogy látja h csak elfogadom a bokókat, de több nincs ebben és hogy én milyen vagyok.(szépen átfogalmaztam)


Komolyan? Ne is haragudjatok, de ez engem totál felháborított.. akár lehetett volna dolgom is hogy nem válaszolok, erre így kiosztanak. Miért kell hisztizni fiúk ? Ettől azt hiszitek jobb lesz?


2020. jan. 30. 18:25
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
71%
Én ugyan nő vagyok, de ki nem állhatom a hozzád hasonló egófényezó úri pitsákat, pont miattatok van ennyi frusztrált bunkó.
2020. jan. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
80%

Ne foglalkozz vele.

Nem raboltad az idejet. Kb. fél percet töltött el az írással.

Fél óra után bunkozo barmokkal jobb is nem foglalkozni.

2020. jan. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
72%
Mennyi kiéhezett incel van itt..
2020. jan. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
56%
És te miért hisztizel?
2020. jan. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:
Jesszusom😅😅 mindjart felakasztotok. Irtam a mondat masik feleben hogy lehetsegesnek talaltam hogy megismerjek egy jo pasit , amit szivesen vettem volna 😅uri pi**a? Ti nem vagytok normalisak
2020. jan. 30. 18:56
 16/52 A kérdező kommentje:
En nem hisztizek. Felhaboritott h ez a reakcio arra ha nem valaszolok . Megkerdezem (mivel ez az oldal erre valo) hogy mit var egy ferfi ettol a viselkedestol . De ugy latom tele van ez az oldal hulyekkel
2020. jan. 30. 18:57
 17/52 anonim ***** válasza:
23%
Nyilván az oldal van tele hülyékkel és minden pasi "itt tart" és véletlenül sem neked kellene magadba nézni... :D
2020. jan. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 A kérdező kommentje:
Jolvan, megyek és elszégyellem magam hogy elvettem valaki életéből 20 másodpercet és el lettem küldve az anyámba
2020. jan. 30. 19:06
 19/52 anonim ***** válasza:
28%

"egy jó pasit" - 10/10 gondolom, a többi számodra láthatatlan.

Felszínesség lvl 9000

2020. jan. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 A kérdező kommentje:
:D igen, azért se haragudjatok meg mert nekem számít a külső, valóban ostoba felszínes r***banc vagyok :D
2020. jan. 30. 19:08
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!