Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez komoly? Itt tartanak a férfiak?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a tindert. Bevallom legfőképp unaloműzés gyanánt, meg persze sose lehet tudni, lehet megismerkedek egy jó pasival.

Véletlenül jobbra húztam egy srácot aki nem is igazán tetszett nekem, és 'match'-eltünk. Rámírt, bókolt.. én nem akartam teljesen bunkónak tűnni , megköszöntem. Majd egyből megkérdezte hogy nem akarok-e meginni valamit vele. Erre már nem válaszoltam, valahogy nem akartam kellemetlen helyzetbe kerülni és megmondani neki hogy véletlenül húztam csak jobbra... eltelt kb fél óra , és kaptam egy durván kiosztó üzenetet, amiben az állt hogy látja h csak elfogadom a bokókat, de több nincs ebben és hogy én milyen vagyok.(szépen átfogalmaztam)


Komolyan? Ne is haragudjatok, de ez engem totál felháborított.. akár lehetett volna dolgom is hogy nem válaszolok, erre így kiosztanak. Miért kell hisztizni fiúk ? Ettől azt hiszitek jobb lesz?


2020. jan. 30. 18:25
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
71%

Nem értem miért kell minden kommentelőnek kiakadni. A tinder a pasik oldaláról is arra van kitalálva, hogy számukra vonzó nőt találjanak. Ezt a 10/10es skálát meg felejtsük már el. Igenis azt keresem magam mellé, aki számomra 10/10es. Attól még lehet, hogy másoknak egyáltalán nem tetszik. Egy csomószor leírták már, hogy igenis számít a külső. Alapból csak azt húzod el, aki tetszik, mert a képen kívül mást nem látsz.

Már az is baj, hogy a kérdező megpróbált udvarias lenni. Csak gondolom ilyen gyakoris nethuszárral dobta össze a tinder, aki szerint csak azért nem kell a nőknek, mert a nő a %*$&+.

2020. jan. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:

Koszi 31, ugyanigy latom a dolgot!

Plane hogy a tinder ezen alapszik, hisz a kulso alapjan huzod jobbra v balra az illetot..

Es meg mindig nem hisztizek egyebkent 🤷🏽‍♀️ Feltettem egy kerdest ,aminek a lenyege az volt hogy miert kell elkuldeni az embert a ***ba mert epp nem akar toled semmit.

2020. jan. 30. 22:00
 33/52 anonim ***** válasza:
Ilyenek az emberek. Mind a nők, s a férfiak.
2020. jan. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező szerintem ne foglalkozz az itteni komplexusos kisfiúkkal. Nincs "szerencséjük" és mindenért a nőt okolják és ilyenkor kíélik magukat, hogy minden vélt és valós szerelmüket visszaadják egy nőnek.

Szerintem igenis igazad volt, aki neten ismerkedik az vegye tudomásul, hogy nem fog mindenkinek tetszeni és sokan le fogják rázni úgy mint biztos ő is másokat. Csak hát a kis szalmaszál pszichéje ezt nem viseli el..

2020. jan. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
14%
Őszintének kellett volna lenned. A reakciója elég durvára sikeredett, de valahol érthető. A jobbra húzás gondolom azt jelenti, hogy jelzed, tetszik neked a másik. Ezek után rád ír, megköszönöd, majd eltűnsz. Te mit éreznél a helyében?
2020. jan. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
25%

Mi történt?

Véletlen jobbra húztad, hagytad hogy bókoljon meg jól esett erre randit akar leszervezni és nem válaszolsz. Erre meg még te a másik a bunkó.

Na szóval, ha véletlenül húztad jobbra akkor lehet el kellett volna mondani, vagy legalább nem tenni alá a lovat azzal hogy visszaírsz. (ne tegyél úgy mintha mindenkinek visszaírnál, mert stílusodból szűrhető hogy ez nem így van)


Amúgy meg vica versa a szitu. Ott tartanak a "férfiak" ahol a "nők", de ezzel a 2 fogalommal is érdemes lenne megismerkedni, mert Tik Tok-on azért ilyenekre nem kerül sor.

Majd akkor háborodj fel, ha vettél pár etika leckét és megismerkedsz a normákkal:)

Csak mondom, hogy amikor bemész valahova akkor is illik köszönni, ha pedig nem köszönnek rád attól sem ők a bunkók, hanem te ők csak idomulnak a társaságodhoz:) (Így már most is tanultál valamit)

2020. jan. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 A kérdező kommentje:

Orulet ...

Szoktam koszonni ha belepek valahova.

Arra is megtanitottak a szuleim hogy ha valaki nem vevo a tarsasgonra,akkor jobb ha elengedem a dolgot es nem vergodok mint egy szerencsetlen, plane nem kezdek kiosztani egy full idegen embert . Nem en vagyok a bunko .

Koszi a hozzaszolasokat , nem vagyok tobb velemenyre kivabcsi

2020. jan. 30. 23:10
 38/52 anonim ***** válasza:
25%

"Erre már nem válaszoltam, valahogy nem akartam kellemetlen helyzetbe kerülni és megmondani neki hogy véletlenül húztam csak jobbra..."

És ezt olyan marha nehéz lett volna neki megírni?

Nőként kérdezem...!

2020. jan. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
73%
Mit nem lehet ezen erteni hogy nem akarta azzal megbantani hogy bocsi amugy balra huztalak volna huzz el.köszi.
2020. jan. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
22%

"Arra is megtanitottak a szuleim hogy ha valaki nem vevo a tarsasgonra,akkor jobb ha elengedem a dolgot es nem vergodok mint egy szerencsetlen"


Szegény szüleid sajnos elég inkompetensek voltak veled kapcsolatban, mert nem tudták, hogy neked mindent a szádba kell rágni, de például ha valakinek a társasága zavaró azt szokás jelezni. Nem úgy van, hogy magadban gondolod és telepatikus úton magától ráérez, főleg akkor nem ha olyan jelet adsz EGY "RANDI" OLDALON hogy érdeklődsz felé, és a bókjait pedig megköszönöd.


Azért álljunk már meg... Nem egy chat.hu-ra mentél beszélgetni, vagy anotalkra leányka. Tinder egy randiapp. Jobbra húzod akkor jelzed, hogy érdekel itt már nincs olyan hogy "nem veszi észre magát, hogy nem érdekel", de nem baj... Igazából veled nem vesztett semmit, és ebben kb biztos vagyok, hogyha a csávóidat is így gyötröd 6 hónap is elég kemény.

2020. jan. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!