Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez komoly? Itt tartanak a férfiak?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a tindert. Bevallom legfőképp unaloműzés gyanánt, meg persze sose lehet tudni, lehet megismerkedek egy jó pasival.

Véletlenül jobbra húztam egy srácot aki nem is igazán tetszett nekem, és 'match'-eltünk. Rámírt, bókolt.. én nem akartam teljesen bunkónak tűnni , megköszöntem. Majd egyből megkérdezte hogy nem akarok-e meginni valamit vele. Erre már nem válaszoltam, valahogy nem akartam kellemetlen helyzetbe kerülni és megmondani neki hogy véletlenül húztam csak jobbra... eltelt kb fél óra , és kaptam egy durván kiosztó üzenetet, amiben az állt hogy látja h csak elfogadom a bokókat, de több nincs ebben és hogy én milyen vagyok.(szépen átfogalmaztam)


Komolyan? Ne is haragudjatok, de ez engem totál felháborított.. akár lehetett volna dolgom is hogy nem válaszolok, erre így kiosztanak. Miért kell hisztizni fiúk ? Ettől azt hiszitek jobb lesz?


2020. jan. 30. 18:25
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
27%
Pontosan tudják, hogy ilyenkor nem dolgod van, hanem ignorálod őket.
2020. jan. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:

aha, honnan?

de legyen igazad, akkor hiszti rá a válasz?:D igazan férfias

2020. jan. 30. 18:29
 3/52 anonim ***** válasza:
80%
kb 3,5 milliárd férfi van a földön, te most egy miatt általánosítasz.
2020. jan. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
93%
Ne foglalkozz vele, túl régen ismerkedik biztosan eredménytelenűl de ilyen stílussal sokra nem is fog menni! Lépj túl ezen vannak még normális pasik.
2020. jan. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
61%

igazabol a problema ott van h nem tetszett megis hagytad h az idejet radpazarolja plusz unalomuzesbol tinderezel nem is keresel tarsat...

szoval a normalis viselkedes az lett volna, hogy ok veletlenul jobbra huztad van ilyen, lehet unmatchelni es akkor senki sem tolti az idejet feleslegesen...

2020. jan. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
67%
Alapból unaloműzés miatt regisztrálsz és rabolod mások idejét szórakozásból, valamint egó fényezésből. Azért te is megéred a pénzed...
2020. jan. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
62%
Jah, unalomból szórakozol a férfiakkal, aztán csodálkozol, hogy el vagy küldve a ..., na oda.
2020. jan. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
77%

Mások idejét pazarolni: bunkóság

Visszautasítás miatt hisztizni: butaság

2020. jan. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
58%
Igen, itt tartunk, nem toleráljuk, ha bunkók velünk. Te igen? Nem, hiszen kiírtad ezt a kérdést. Miért várod, hogy más különb legyen, mint te?
2020. jan. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
77%
Neked a felháborodástól és a kérdés kiírásától mitől lesz jobb?
2020. jan. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!