Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez komoly? Itt tartanak a férfiak?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a tindert. Bevallom legfőképp unaloműzés gyanánt, meg persze sose lehet tudni, lehet megismerkedek egy jó pasival.

Véletlenül jobbra húztam egy srácot aki nem is igazán tetszett nekem, és 'match'-eltünk. Rámírt, bókolt.. én nem akartam teljesen bunkónak tűnni , megköszöntem. Majd egyből megkérdezte hogy nem akarok-e meginni valamit vele. Erre már nem válaszoltam, valahogy nem akartam kellemetlen helyzetbe kerülni és megmondani neki hogy véletlenül húztam csak jobbra... eltelt kb fél óra , és kaptam egy durván kiosztó üzenetet, amiben az állt hogy látja h csak elfogadom a bokókat, de több nincs ebben és hogy én milyen vagyok.(szépen átfogalmaztam)


Komolyan? Ne is haragudjatok, de ez engem totál felháborított.. akár lehetett volna dolgom is hogy nem válaszolok, erre így kiosztanak. Miért kell hisztizni fiúk ? Ettől azt hiszitek jobb lesz?


2020. jan. 30. 18:25
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
14%
Erre van a szétválás! Válaszolni se kellett volna neki, és ezzel adni alá a lovat, aztán ignorálni, és meglepődni a reakción...
2020. jan. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 A kérdező kommentje:
Jaj istenem vegig se olvasom a pocskondiazos hozzaszolasod , mar a szuleim is gyokerek voltak hogy igy neveltek.. zsenialis😅
2020. jan. 30. 23:38
 43/52 A kérdező kommentje:
en azt hiszem egyikotoket se bantottam , az h ilyen szinten agresszivan tamadtok meglepo , de vszinu hasonlo gondokkal kuzdhettek mint a srac. Valojaban 6 eves kapcsolaton vagyok tul, ujra kezdtem az ismerkedest ,lehet en sem a legjobban cselekedtem :) de akkor legkozelebb frankon megmondom az illetonek h nem palya ... :) valoszinu kevesbe lesz kellemetlen neki, mint igy
2020. jan. 30. 23:42
 44/52 anonim ***** válasza:
27%

Azert tamadnak mert nagyon durva amit csinalsz!


Nevelesi hianyossagok vannak nálad sajnos.Sok minfent be kéne potolnod.

2020. jan. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 A kérdező kommentje:
Rendben ! Majd probalkozok :)
2020. jan. 30. 23:55
 46/52 anonim ***** válasza:
73%

"Nevelesi hianyossagok vannak nálad sajnos"


A sracnal sokkal nagyobb.

Semmit nem veszített a kérdező. Szerencséjére nem a ismerkedett meg vele.

2020. jan. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó egy tipikus kékpirulás incel.


Azt gondolja, hogy ha fűnek-fának helyesel, aki nőnemű, akkor majd puncihoz jut. És ez az attitűd nem csak ennél a kérdésnél mutatkozik meg.

2020. jan. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
18%

"Jaj istenem vegig se olvasom a pocskondiazos hozzaszolasod , mar a szuleim is gyokerek voltak hogy igy neveltek.. zsenialis😅"


Inkompetens jelentése: Hozzá nem értő.

Túlzás pocskondiázásnak nevezni, de igen ha nem ismersz egy szót az gyakran hangozhat pocskondiázásnak.


"szinu hasonlo gondokkal kuzdhettek mint a srac"

Nem használok ilyen oldalt, mivel nem épp az értelmiségi réteg van fenn Tinderen:) "És" ez még hagyjál, de ki van mutatva hogy a nők 60%-a kb egónövelésből van fenn az oldalon. Férfiaknak ezen hányada pedig egy reszelésért, de ja... ez inkább reszelős app mint randi.


Probléma az annyi, hogy nem te vagy az első aki ezt eljátssza. Így már sok embernek elege van belőle. Ismerősöm fenn van, és küldte hogy a csaj akivel "tetszikelték" egymást 2 hét múlva válaszolt egy üzenetre, vagy olyan flegmán mintha ő kakikálta volna a spanyolviaszt (ja igen, WC-n pózolós képek is vannak, csak, hogy a színvonal meglegyen).


Csinálj egy férfi felhasználót Tinderre, sőt nem is kell, nézz meg egy youtube videót hogy egy csávó hány csajtól kap tetszikelést(vesd össze azzal amit te kapsz) és még úgyis mennyi csaj nem ír vissza vagy várja a sült galambot. Facebookon ez oké, de egy olyan oldalon ahol mind a 2 fél jelzi, hogy akar valamit.

2020. jan. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
0%
"Felnőtt"párkapcsolatok téma... Nevetséges!
2020. jan. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
68%

"Azt gondolja, hogy ha fűnek-fának helyesel, aki nőnemű, akkor majd puncihoz jut."


Köszi a gondolataim elemzését, de bőven elég nekem a sajátom, nem vágyom máséra.

2020. jan. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!