Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez komoly? Itt tartanak a férfiak?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a tindert. Bevallom legfőképp unaloműzés gyanánt, meg persze sose lehet tudni, lehet megismerkedek egy jó pasival.

Véletlenül jobbra húztam egy srácot aki nem is igazán tetszett nekem, és 'match'-eltünk. Rámírt, bókolt.. én nem akartam teljesen bunkónak tűnni , megköszöntem. Majd egyből megkérdezte hogy nem akarok-e meginni valamit vele. Erre már nem válaszoltam, valahogy nem akartam kellemetlen helyzetbe kerülni és megmondani neki hogy véletlenül húztam csak jobbra... eltelt kb fél óra , és kaptam egy durván kiosztó üzenetet, amiben az állt hogy látja h csak elfogadom a bokókat, de több nincs ebben és hogy én milyen vagyok.(szépen átfogalmaztam)


Komolyan? Ne is haragudjatok, de ez engem totál felháborított.. akár lehetett volna dolgom is hogy nem válaszolok, erre így kiosztanak. Miért kell hisztizni fiúk ? Ettől azt hiszitek jobb lesz?


2020. jan. 30. 18:25
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
86%

Nem lehet kiszàllni ugy hogy ne szoljanak be. hiaba akarsz udvarias lenni es nem akarod megbantani.

En már kimondottan tiszteltem es el voltam ragadtatva olyanoktol akik szimplan tudomasul veszik csak ha elköszöntem. Ök az atlag felettiek!:)

2020. jan. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
84%

21. Valaszado vagyok

En agyaltam mar azon is hogy csak azzal fogok szoba àllni aki tud elutasitast kezelni. Ez lesz a teszt.


De olyan is volt, nekem hihetetlen, hogy valaki miutan ignoralom meg tud gyözni arrol miert beszeljünk. Pillanatok alatt olyan kedves es poenos humoros lett, ugy fejezte ki a nem tetszését hogy szabalyosan nekem bejött!:)

Jokat dumàltunk nagyon de ö messze van sajnos azert is ignoraltam az elején.

2020. jan. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
38%

Nokent irom h suttyo a viselkedesed!

Az is hogy nem mondod meg neki h veletlen jelolted be. Az is h semmibe veszed h nem.irsz neki vissza!

Nagyon gaz a viselkedesed!

2020. jan. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 A kérdező kommentje:
Oke, koszi a valaszokat:)
2020. jan. 30. 19:57
 25/52 anonim ***** válasza:
45%
Pont ilyen nőkkel van tele a tinder... És még neki áll feljebb :D
2020. jan. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 A kérdező kommentje:
Mar bocs de mi kotelez arra engem hogy valaszoljak neki? Talan nem tetszett h egy uzenetvaltas utan mar talalkozni akart, talan jobb szeretek eloszor beszelgetni valakivel nem vadidegenkent talalkozni.milyen no vagyok? Aki nem mondja meg a masiknqk h bocs de szarul nezel ki veletlen huztalak jobbra ? Allitom azzal jobban megbantom mintha nem irok vissza neki , de megis en lettem elkuldve a halal fszara ,, azert alljon mar meg a menet
2020. jan. 30. 20:55
 27/52 anonim ***** válasza:
8%

"nem igazán tetszett"

"szarul nézel ki"


10-es skálán hány pontos volt, 8 vagy 9?

2020. jan. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
13%
Kár, hogy nem osztják többen a kérdezőt, olyan gyorsan derülnek ki őnaccságáról a dolgok :D
2020. jan. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 A kérdező kommentje:

Az a kar hogy komplexusos emberekkel van tele ez az oldal es nem lehet feltenni egy kerdest ugy hogy kapjak ra valaszt anelkul h engem kezdenetek savazni 🤷🏽‍♀️

Sztem engedjetek el a rosszindulatot

2020. jan. 30. 21:40
 30/52 anonim ***** válasza:
29%
Nem értem, Te itt most ugyanúgy hisztizel Kérdező.
2020. jan. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!