Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen előnyei és hátrányai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen előnyei és hátrányai vannak, ha egy fiatal pasi leadja a szintjét 40-es nőre? Mikre számíthat?

Figyelt kérdés

Sajnos a 20-as nőknek tényleg egetverő, lehetetlen és irreális elvárásaik vannak a legtöbb esetben, a normálisak azok meg mind tartós párkapcsolatban vannak, így egyre jobban belefásul az ember, ha azután a korosztály után fut.

Elgondolkoztam azon, hogy ha átmenetileg is, de leadom az igényeimet 40 éves nőre. Azok igaz, hogy már nem a mai csirkék, nem hamvasak, nem feszesek, sok testi hibájuk van, sokszor ráncosak, de legalább egyrészt elérhetőbbek, másrészt "hálásabbak" az ágyban. Legalábbis is ezt a kifejezést már sok helyről olvastam, hallottam.

Mit takar ez? Mit jelent az, hogy azok a korú nők "hálásak"? Pontosan mi a hála oka? Az, hogy még őt is nőszámba veszik ebben a fiatal nők seggnyalásáról szóló világban?

Nekem is valószínűleg hálásak lesznek az idősödő korú, már zamatosságát vesztett nők, ha esélyt adok nekik?


2019. szept. 12. 11:34
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
0%

3-adik szomszédom is egy macskás nő, 78 macska és szaporulata, ő ezt imádja. Háza körül 600m sugarú körben mindent elleptek a bolhák, macskák ellése és szaporulatritkítás után meg dögszag terjeng és mindent ellepnek a légylárvák.


OK faluról van szó törődjünk bele, hogy a városi nő idejön és élhetetlenné teszi a vidéket. két év alatt 160e-et költöttem bolhairtásra, napi 2-3-4 órákat aludtam, egész testemet ellepték a csípések és nem is közvetlen szomszédom volt.


415-en írtuk alá a petíciót takarodjon el, heti szinten felett jelentve, videók fényképek, stb., de semmi haszna. Végül az állatvédőknél értünk céléba, túl sok macska volt kicsi helyen tartva, meg a dögtemetőjéről készült felvételek is hasznosnak bizonyultak.


Azért vicces mikor az embernek is állatvédőhöz kell fordulnia az életben maradásért, Isten mentsen meg a macskás nőktől, ha megtudom valakiről, hogy macskabolond hátra arc és sprint!

2019. szept. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
91%
41: Szerencsére azért nem ez az átlagos. 1-2-3 macskával semmi gond és nem bolhásak ha megfelelően vannak tartva és gondozva
2019. szept. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
100%
Egy csinos 40 es nőnek nem kell egy életképtelen korcs , aki a saját korosztályában sem tud érvényesülni!
2019. szept. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!