Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen előnyei és hátrányai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen előnyei és hátrányai vannak, ha egy fiatal pasi leadja a szintjét 40-es nőre? Mikre számíthat?

Figyelt kérdés

Sajnos a 20-as nőknek tényleg egetverő, lehetetlen és irreális elvárásaik vannak a legtöbb esetben, a normálisak azok meg mind tartós párkapcsolatban vannak, így egyre jobban belefásul az ember, ha azután a korosztály után fut.

Elgondolkoztam azon, hogy ha átmenetileg is, de leadom az igényeimet 40 éves nőre. Azok igaz, hogy már nem a mai csirkék, nem hamvasak, nem feszesek, sok testi hibájuk van, sokszor ráncosak, de legalább egyrészt elérhetőbbek, másrészt "hálásabbak" az ágyban. Legalábbis is ezt a kifejezést már sok helyről olvastam, hallottam.

Mit takar ez? Mit jelent az, hogy azok a korú nők "hálásak"? Pontosan mi a hála oka? Az, hogy még őt is nőszámba veszik ebben a fiatal nők seggnyalásáról szóló világban?

Nekem is valószínűleg hálásak lesznek az idősödő korú, már zamatosságát vesztett nők, ha esélyt adok nekik?


2019. szept. 12. 11:34
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

Miért lennék ágyi poloska?

Kereslet/kínálat... nem vagyok elég jó a 20-as csajoknak, mert nem vagyok benne a top külsejű és gazdag férfiak körében. De attól még jó lehetek a 40-es, elhanyagolt nőknek. Azoknak akiket a volt férjük pl. fiatal nőre cserélt le és ott maradt egyedül. Egy olyannak jó lehetek. Hülyeség hogy annak is olyan elvárása lenne mint egy fiatal nőnek. Mondom, ez tiszta piacgazdaság, kereslet, kínálat...

Akkor lennék hülye ha ezt nem bírnám felfogni

2019. szept. 12. 12:03
 12/43 anonim ***** válasza:
94%

"még jó lehetek a 40-es, elhanyagolt nőknek"



Egyet értek, az elhanyagolt nőknek.. Az a baj, hogy te általánosságban beszéltél a 40-esekről.. hol ott ebben a korosztályban is vannak szebbek, igényesebbek. Azt nem hinném, hogy akármelyik nő oda lenne érted ebben a korosztályban.

2019. szept. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%
Gyere kisfiam, én örömmel megdugnálak egy főzőtökkel alul-felül.
2019. szept. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
91%

Azt hiszem ez a kérdés erről a kérdezőről szól:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2019. szept. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
93%

Aki nem elég jó pali a huszonéves nőknek, az a negyveneseknek sem jó. Hidd el, voltam már húszéves, de te még nem voltál negyven. Mit tudna nyújtani nekem egy fiatal pasi? Semmi olyat amiért lecserélném a korombeli pasikat.

Elég szánalmas vagy, próbálkozhatsz persze, ha még nem kaptál elég pofont az élettől, de igazából veled és a hozzáállásoddal van probléma nem a korosztályokkal.

Köszi szépen, de a többiek nevében is mondhatom, megvan a körünk nőként, és nem vágyunk értelmileg fejletlen tacskókra.

41/N

2019. szept. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
94%

42N

Meg en legyek halas, hogy egy kisfiu leereszkedne es megdugna?

HAHAHHAHAHAHAHAHAHA

Kisfiu, nem tudsz te semmit se nyujtani, semmilyen teren.

WOW

2019. szept. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
93%
Szerinted a 40-es nőknek mindegy,hogy ki vágja gerincre őket,csak fiatalabb legyen?Az nem igy müködik barátocskám.Nekik is megvannak az igényeik,megnézik,hogy kivel bújnak ágyba.
2019. szept. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
91%

"Az, hogy még őt is nőszámba veszik"


Te nagyon el vagy tévedve 😂

2019. szept. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:

Mit nem értetek?

Akinek nincs pénze új autóra, de mégis közlekedni akar, annak használt autót kell vennie. Nem olyan kényelmes, nem olyan presztízs, nem olyan jól néz ki, sok hibája van már, de elgurul A-ból B pontba.

Ugyanez van a nőknél is. Aki nem elég értékes férfi, hogy fiatal nője legyen, annak be kell érnie a "használttal" azaz a 40 évessel. Egy 20-25 éves nő az a példánkban az "új autó". Akkor kell a legtöbb pasinak, akkor a legértékesebb. Ugyanez a nő 15-20 év múlva a töredékét fogja érni, mint "újkorában". Ezért sokkal olcsóbban meg lehet venni, ergó sokkal előnytelenebb férfiként is hozzá lehet jutni. Lyuk az van rajta is, ahogy egy fiatal csajon is, csak a körítés más. Egy használt autónak is van motorja, ülése, sebváltója és gázpedálja, csak a körítés más.

Mit nem értetek ezen, mondjátok már el? Kereslet, kínálat, érték, piac.

Ezek a kulcsszavak.

2019. szept. 12. 13:06
 20/43 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj hogy azt kell mondjam hogy ha már értékről beszélünk, akkor mindegy is a korod, mert úgy ahogy vagy, értéktelen vagy úgy egyáltalán a nőtársadalom szemében 0-100 éves korig. Ebből indulj ki.
2019. szept. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!