Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen előnyei és hátrányai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen előnyei és hátrányai vannak, ha egy fiatal pasi leadja a szintjét 40-es nőre? Mikre számíthat?

Figyelt kérdés

Sajnos a 20-as nőknek tényleg egetverő, lehetetlen és irreális elvárásaik vannak a legtöbb esetben, a normálisak azok meg mind tartós párkapcsolatban vannak, így egyre jobban belefásul az ember, ha azután a korosztály után fut.

Elgondolkoztam azon, hogy ha átmenetileg is, de leadom az igényeimet 40 éves nőre. Azok igaz, hogy már nem a mai csirkék, nem hamvasak, nem feszesek, sok testi hibájuk van, sokszor ráncosak, de legalább egyrészt elérhetőbbek, másrészt "hálásabbak" az ágyban. Legalábbis is ezt a kifejezést már sok helyről olvastam, hallottam.

Mit takar ez? Mit jelent az, hogy azok a korú nők "hálásak"? Pontosan mi a hála oka? Az, hogy még őt is nőszámba veszik ebben a fiatal nők seggnyalásáról szóló világban?

Nekem is valószínűleg hálásak lesznek az idősödő korú, már zamatosságát vesztett nők, ha esélyt adok nekik?


2019. szept. 12. 11:34
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
6%
annak van pénze, nem szorul rá :) a férfinek 30ra lesz pénze, a nőnek meg addigra múlik el a "senki nem jó" korszaka, s fogynak a hódolok... ez 30körül találkozik. a celeb kvákat ne keverjük ide
2019. szept. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
95%
Azt nem tudom neked milyen előnyöket, hátrányokat jelent, de a 40 feletti nőknek semmi előnye nem származik abból, ha leadják a szintjüket, hogy veled dugjanak.
2019. szept. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
91%
Egy valamit felejtetek még el: a 40 körüli nőnek férfi kell, nem egy huszonéves takony, aki még a saját korosztályában sem érvényesül és a leírtak alapján 0 szexuális kultúrája van, maximum egy 2 perces reszelésre képes. :D
2019. szept. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
24%

Incel vagyok.... Mindenki konstans elhajtott a francba.


Kiveve egy not. Amikor 30 eves voltam, akkor o 43. Neki kellettem volna. De nem tartottam azt akkor jo otletnek. Nem az esetem egy ilyen koru no.

2019. szept. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
91%

Milyen előnyei és hátrányai vannak, ha egy 40-es nő leadja a szintjét 20-as pasira? 


Sajnos a 40-es nőknek tényleg egetverő, lehetetlen és irreális elvárásaik vannak a legtöbb esetben, pl legyen kozos tematok, legyen diplomad, allasod, egzisztenciad, szeresd a gyerekeket, a normálisak azok meg mind tartós párkapcsolatra vagynak, nem egy kis futyire aki csak bulizni meg dugni akar, így egyre jobban belefásul az ember, ha azután a korosztály után fut.


Mi lesz veled igy Kerdezo??

2019. szept. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
90%

Jajjj, megjött az incel kérdező is, aki napi 1 kérdést tuti kiír az incelekről. 👏

Már csak ókori fényképész hiányzik és akkor itt lesz a legalja is.

2019. szept. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
61%

4: Az attól függ. A képen látható hölgy 61 éves!

[link]

2019. szept. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%

Te tényleg fiú vagy????????

1-es, illetve 2-es skálán 10-et adsz palikra WTF, ha neked egy pali 1000%-os tud lenni külsőre és fiú vagy, akkor te kőkeményen a férfiakra buksz!


Lehet ezért hajt el az összes 20 éves csajszi, rád néznek és látják is, hogy te nem lyukra, hanem a popsidra játszol!

2019. szept. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%

Arról az apróságról elfeledkezel édesem, hogy az elvált nők nagy részénél gyerek is van. Na most. Kétféle szenárió létezik itt.

Vagy csak szórakozik veled, használ téged és a gyerekei meg sem tudják. (Ez esetben nagyon jól kell teljesítened az ágyban, hogy megérje a dolog, ugyanis rengeteg fiatal pasi hajt ránk aki csak dugni akar, beállhatsz a sorba. A bébiszitternek fizetni kell, tehát meg kell érje a pasi.)

Vagy az van, hogy csak komoly kapcsolatot keres, olyannal aki érett, komoly, van egzisztenciája és meg tudná szeretni a gyerekét is.


Te ezek közül egyikre sem vagy alkalmas, úgyhogy kérdem én, mit akarsz te tőlünk? Ha csak dugni akarok, akkor ezt bárkivel meg tudom tenni, kapcsolatra viszont alkalmatlan vagy. Mit is akarsz?

2019. szept. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
90%

Es kerdezo, azt se felejtsuk mar el, hogy ez a kereslet-kinalat duma oda-vissza mukodik. Amit a 40-es no keres, azt nem te kinalod, lehet, hogy egy niche piacrol beszelunk, de akkor se a 20-25 eves kisgyerek fog kelleni, mert nem azt kinalod amit en keresek.


Oh annyira varom, hogy ezek a fiucskak akik itt nagyban hangoztatjak most, hogy a no 35 evesen mar oreg, elerjek a 40-et. Es a hon ahitott 18-25 eves lanykak ugy nezzenek rajuk, mint vmi mocskos oregemberre(tisztelet a kivetelnek, tudom, mindig akad egy par, akik kozott 20 ev van es boldogok.)


Van egy 40 eves ferfiismerosom, o is a fiatal csajokat hajtja, de ha latnad, hogy neznek ra, en meg mar sajnalom szegenyt, mert nekem legalabb ott lesz a macskam, de neki...

2019. szept. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!