Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan értelmezzem az introver...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SeriousGirl kérdése:

Hogyan értelmezzem az introvertált pasi viselkedését?

Figyelt kérdés
Egy helyen dolgozunk,de van,hogy ritkán látom,mert irodista vagyok,ő nem,de tudunk személyesen is beszélgetni.Ő jött oda hozzám először.Azóta is kommunikálunk,ha összefutunk,és neten is.Rengeteget beszélünk.Mindenről.Két évvel fiatalabb nálam.Ő mondta,hogy introvertált.Látom rajta,hogy bejövök neki,mint pasinak.Tett célzásokat,bókolt.Nincs barátnője.Volt már féltékeny - burkoltan rákérdezett - más srác kollégákra,hogy velem van-e egy irodában.Láttam rajta,hogy csendesebb típus,mint én,ezért kicsit poénosan,hogy ne ijedjen meg,mondtam,hogy mehetünk valamerre egyszer,azt mondta pirulva,hogy ő benne van.Más kollégák is észrevették,hogy udvarol.Szerintetek ebből lehet valami?

2019. jún. 24. 21:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tetszel neki, csak máskor ne azt mondd, hogy elmehetnétek valahová. Pontos helyet és időpontot vess fel neki. :3 Sok sikert!
2019. jún. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Adj neki kicsit egyértelműbb jelzéseket.


Ezek a srácok nem azok a nagydumás gyerekek, akinek nagyon tenni kell ezt az "elérhetetlen" dívát.


Nem azt mondom, hogy te kezdeményezz, de fejezd ki számára jobban, hogy tetszik.

2019. jún. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Tudom,csak nem akartam nyomulósnak tűnni így az elején. Köszönöm a tanácsot! :)
2019. jún. 24. 21:54
 4/17 A kérdező kommentje:
Ilyen srácoknál nem igazán tudom,mi sok nekik vagy kevés. Más típusok találtak meg eddig.Most egy kicsit én is meg vagyok szeppenve.
2019. jún. 24. 21:56
 5/17 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik a viselkedése alapján, hogy nyomulósnak tűnsz, ha ennyire félén és bizonytalan, hogy bejön-e neked?



Most komolyan kérdezlek. Vagy hogyan gondolkoztál?

2019. jún. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Úgy értem,tettem neki olyan már-már egyértelmű célozást,amikből simán lejöhetett neki,hogy minimum kedvelem.Csak lehet,furcsa neki,hogy viszonoznám?
2019. jún. 24. 21:59
 7/17 anonim ***** válasza:

A célzás lehet neked egyértelmű.


Miért gondolod, hogy neki az?



De mondom: legyél picit rámenősebb. Nem kell az egyik végletből azonnal a másikba csapni, nyilván ne az legyen, hogy holnap randira hívod, vagy a falnak csapod és lesmárolod. :D Csak egy picit nyitottabb a testbeszéded, ha van köztetek már érintés (például ilyen ""baráti"" karsimogatás vagy hasonlók), akkor próbálnám eszkalálni, azaz egy picit a gázra lépni. Fontos, hogy nem túlságosan, csak szép lassan.

2019. jún. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

folyt: ha nincs még köztetek ilyen kino-dinamika (érintés), akkor szép lassan be tudod vezetni, például amikor kérdezel tőle valamit "véletlen" hozzáérsz, és fontos: figyeld a reakciót. Megszeppen, de aztán visszalazul? Vagy tetszik neki, viszonozza?


A lényeg, hogy ez egy játék, egy művészet :P

2019. jún. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Értelek :) Csak épp ez az,hogy az érintés nincs meg. Nem is vagyok az a letámadós típus.Én is introvertált vagyok.
2019. jún. 24. 22:04
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha kicsit nyitsz, az ilyen típusú emberek általában visszanyitnak 1-2 héten belül. Ha nem, akkor nincs meg az a kémia, inkább csak az a gondolkozós.


Próbálj ÓVATOSAN a gázra lépni, figyeld, hogy reagál.

2019. jún. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!