Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen előnyei és hátrányai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen előnyei és hátrányai vannak, ha egy fiatal pasi leadja a szintjét 40-es nőre? Mikre számíthat?

Figyelt kérdés

Sajnos a 20-as nőknek tényleg egetverő, lehetetlen és irreális elvárásaik vannak a legtöbb esetben, a normálisak azok meg mind tartós párkapcsolatban vannak, így egyre jobban belefásul az ember, ha azután a korosztály után fut.

Elgondolkoztam azon, hogy ha átmenetileg is, de leadom az igényeimet 40 éves nőre. Azok igaz, hogy már nem a mai csirkék, nem hamvasak, nem feszesek, sok testi hibájuk van, sokszor ráncosak, de legalább egyrészt elérhetőbbek, másrészt "hálásabbak" az ágyban. Legalábbis is ezt a kifejezést már sok helyről olvastam, hallottam.

Mit takar ez? Mit jelent az, hogy azok a korú nők "hálásak"? Pontosan mi a hála oka? Az, hogy még őt is nőszámba veszik ebben a fiatal nők seggnyalásáról szóló világban?

Nekem is valószínűleg hálásak lesznek az idősödő korú, már zamatosságát vesztett nők, ha esélyt adok nekik?


2019. szept. 12. 11:34
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
92%
Az a baj, hogy egy 40-es nő nem biztos, hogy leadja az igényeit és összejön veled. Ha a huszonéveseknek nem tudsz semmit felmutatni, akkor egy egzisztenciával, normál esetben lakással/házzal rendelkező 40-es nőnek még annyira sem fogsz kelleni.
2019. szept. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
88%

Ugyan még nem vagyok 40-es, de kisfiúkkal(gyk:nálam fiatalabbal) szóba sem állnék, nemhogy dugnék. :D


Legjobb esteben is csak egyszerhasználatos vagy egy jó nőnek, legyen az akárhány éves.

2019. szept. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:

A való életben mégis rengeteg 40-es nőt hagy el a férje fiatalabb nőért, a házasságok 70%-a válással végződik, a maradék esetben is sok a szerető tartás. És ezek a 40-es férfiak amint szabaddá válnak, nem a 40-es nők között kezdenek keresgélni, hanem a 20-as, 30-asok között. (Igen, azok a férfiak akiknek már van egzisztenciája, cége, lakása, és ahogy mondod, fel tud mutatni valamit, a fiatal nőknek is).

Ezért van az, hogy sok 40-es nő marad hoppon, és így az értékük is lemegy. Abban a korban már nincs is akkora férfitöbblet, nagyon sok a 40 éves egyedülálló nő, és bizony ronda 20-as férfiakkal kell szexelniük, mert nem jut nekik más. Rengeteg ilyet ismerek élőben, mondom.

Akkor hogy is van ez?

2019. szept. 12. 13:28
 24/43 anonim ***** válasza:
88%
Az 5ös vagyok.Én nem maradok hoppon még vagy 15-20 évig.Te most se kapsz p.uncit.Akkor miről beszélünk.Én válogathatok idősebből és fiatalabból egyaránt.Te senkiből.
2019. szept. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
93%
Ez hülyeség, hogy egy nő elértéktelenedik 40 éves korára .jobban érzem magam, mint a húszas , harmincas éveiben, a férjem sem cserélt le fiatalabbra, pedig egyidősök vagyunk. Nagyon buta lehetsz, hogy mindig ezzel az unalmas használt autós peldaval jössz. Ezt valami pua táborban hallottad?
2019. szept. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
91%

Kétlem, hogy egyetlenegy 40-es nő, vagy bármilyen korosztályú is szóba állna veled, ahogy itt előadod magad.

Nekem akkor sem kellenél, ha egy férfi isten lennél külső alapján.


23L

2019. szept. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:

"Nekem akkor sem kellenél, ha egy férfi isten lennél külső alapján."

Hidd el kellenék, élőben azért nem vagyok ilyen őszinte mint itt. Tehát nem azzal fogom kezdeni az ismerkedést, hogy "figy, kevés voltam a 20-as nők elvárásainak, ezért beérem egy használt, kidobott, lecserélt, 40-es nővel is mint te"

mert ez nem valami megnyerő szöveg :D

De az igazság viszont ez, csak ezt nem mondjuk ki. Pedig mindig ez van a háttérben, minden ilyen párkapcsolatnál/szexkapcsolatnál.

2019. szept. 12. 14:11
 28/43 anonim ***** válasza:
92%

Te valami álomvilágban élsz. Nem tudom körülnéztél-e a nagyvilágban, de nem az a valóság, hogy adott egy görög félisten testű, gazdag apuka és adott az elhagyott, zsíros hajú, lestrapált hájas feleség.


Apuka szeretőt tart (lehetőseg max 25 éves korig), anyuka meg örül, ha valaki bottal megpiszkálja és teljesen mindegy neki, hogy hogy néz ki. :D


Ha igaz is lenne az elméleted, akkor sem hiszem, hogy szóba állna veled egy negyvenes nő és pláne nem értem, hogy mire van itt nagy arcod, holott pontosan te írtad le, hogy egy lúzer vagy, aki a kutyának sem kell.


Egyébként javaslom, hogy nézz meg pár negyvenes férfit és ámulj! A lestrapált pasinak általában lestrapált felesége van és fordítva. Nem túl gyakori az az eset, amit te is felvázoltál.


Egy jól kinéző nő meg nem fog veled leállni. De tartom magam ahhoz, hogy egy lestrapáltnak sem kellenél.

2019. szept. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
13%

Itt a nők részéről csak az észosztás megy. El vagytok kapatva, túl sok a jelentkező puhapcs nálatok.

Kérdező, mivel a nőknek a kapcsolat és a játszmázás az élete, ezért rendkívül nehéz vitatkozni velük :)

[link]


Tökéletesen szemlélteti...

2019. szept. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
92%
Ja pl Angelina Jolie is biztos pont rád vágyik
2019. szept. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!