Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen előnyei és hátrányai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen előnyei és hátrányai vannak, ha egy fiatal pasi leadja a szintjét 40-es nőre? Mikre számíthat?

Figyelt kérdés

Sajnos a 20-as nőknek tényleg egetverő, lehetetlen és irreális elvárásaik vannak a legtöbb esetben, a normálisak azok meg mind tartós párkapcsolatban vannak, így egyre jobban belefásul az ember, ha azután a korosztály után fut.

Elgondolkoztam azon, hogy ha átmenetileg is, de leadom az igényeimet 40 éves nőre. Azok igaz, hogy már nem a mai csirkék, nem hamvasak, nem feszesek, sok testi hibájuk van, sokszor ráncosak, de legalább egyrészt elérhetőbbek, másrészt "hálásabbak" az ágyban. Legalábbis is ezt a kifejezést már sok helyről olvastam, hallottam.

Mit takar ez? Mit jelent az, hogy azok a korú nők "hálásak"? Pontosan mi a hála oka? Az, hogy még őt is nőszámba veszik ebben a fiatal nők seggnyalásáról szóló világban?

Nekem is valószínűleg hálásak lesznek az idősödő korú, már zamatosságát vesztett nők, ha esélyt adok nekik?


2019. szept. 12. 11:34
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
95%

Igen, nagyon hálásak lesznek neked, hogy ha ló nincs, akkor megelégszel szamárral is. Legtöbb nő erre vágyik, hogy azért legyenek vele, mert leadtak az igényeikből a férfiak. :)

Hajrá.

2019. szept. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%

😂😂😂

Mi garantálja, hogy ők ennyire leadták a színvonalat, és beérik veled?

2019. szept. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
83%
Egy 40 éves nő,ha csak átlagos külsejű is,azzal szexel akivel csak akar.
2019. szept. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező én a helyedben a 60-as korosztályban probálkoznék. Állítólag ők még hálásabbak. És sok helyen írnak róla, hogy fogsor nélkül csodákra képesek.
2019. szept. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
66%
A hálásabb azt jelenti,hogy a lelked is kikefélik,de ha nem ütöd meg a mércét mész a levesbe.Igaz még nem vagyok negyven,de nem azért udvarol a huszon éves srác,mert nem jut vele egykorú neki,hanem mert szép és jó alakú vagyok.Amúgy meg nekem most is azok az elvárásaim,mint 15 éve.Akkor is magasnak számitott sokak szerint,pedig semmi egetrengető nem volt.
2019. szept. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
98%
A kérdésedet olvasva, szerintem mindenki jobban járna ha az igényeiket, a jobb-bal kéz szintjére csökkentenéd.
2019. szept. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

"de nem azért udvarol a huszon éves srác,mert nem jut vele egykorú neki,hanem mert szép és jó alakú vagyok."

Ez kamu. Mindenki inkább a 20-as korosztályú nőket választaná, ha eleget tudna tenni az elvárásaiknak. Akik nem tudnak, azoknak le kell adniuk a 40-esekre. Rengeteg ilyen rusnya, csóró, a nők szerint undorító 20-as pasi ismerősöm van, aki 40-es nőket baxik, mert a 20-as lányoknak édes kevés. A 40-esekkel akikkel már senki sem akar randizni, főleg a korosztályukból nem, azoknál még ő is jó. Pedig mondom, ilyen 10/1-2 pasik külsőre. Én azoknál jobb vagyok sokkal.

2019. szept. 12. 11:55
 8/43 anonim ***** válasza:
91%

Előnye:40-es nőt dugsz.

Hátránya:nem biztos, hogy egyáltalán akar veled bármelyik is dugni. Főleg, ha megtudják, hogy miként vélekedsz róluk.


Üdv. egy 40-s nő.

2019. szept. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
95%

#7: Külsőre se biztos, hogy jobb vagy, nekem is "fura" ízlésem van.

De belsőre egy ágyi poloska is értékesebb nálad.

2019. szept. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem alacsony-magas szint nem éppen kor-függő. 20-as nők között is vannak szépek, csúnyácskák. Akik jó génekkel vannak megáldva, azok kiskoruktól kezdve idősebb korukig vonzóak, aki ronda, az fiatal korában is az. Tehát elég értelmetlen a kérdés. Ha leadod az igényeidet, akkor kezdj ki ronda nőkkel (kortól függetlenül), ilyenek vannak a te korosztályodban is. Elég idióta elképzelés, ha szerinted bármelyik 40-es nő repdesne az örömtől, hogy te kikezdtél vele. Ez nem így működik.
2019. szept. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!