Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lent összegzem, milyen férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lent összegzem, milyen férfit keresek. Most komolyan, szerintetek túl nagy igenyeim vannak, vagy ezek normális igények?

Figyelt kérdés

1. Legyen normális! (Legyen rendes és udvarias, álljon normálisan a nőkhöz, legyen humora.)

2. Ne legyen neki idegen a konyhatünderkedés, de a lakás rendbentartása sem!

3. Legyen saját lakása, autója! (Pluszpont, ha nem kapta, hanem vette.)

4. Váltsa ki belőlem azt az érzést, hogy bizsergek, felforrosít a csókja, jó legyen vele a szex!

5. Legyen hűséges!

6. Ne legyen ronda, nézzen ki jól! Legyen magas!


2019. aug. 6. 21:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:
62%

Így van eszköz,de pènzt kell adnod mindenért ami az életben,add egy szabadságot egy választási lehetőséget az életben,pl gondolsz egyet elmentek Prágában vagy mittomén.

De ha nincs akkor akkor sokkal kevesebb ajtó nyílik meg előtted bekorlátozódnak az életben a lehetőségeid.

Pl egészséges életre,vagy sportra,utazásra vagy bármilyen élmènyre.


Igazad van EQ,IQ kell de akinek azok meg vannak és fejleszti is annak automatice jönnek a lehetőségek is a munkájàban is.

Ezek egymàst gerjesztő folyamatok mint Csernobilban amikor elindult a láncreakció és két robbanás sepert végig a 3-as reaktoron.


Itt is ha rendben van az ember akkor nem tudod megállítani egyik hozza a másik dolgot.

2019. aug. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi vagyok, hogyha egy kongói pásztorfaluba születne valaki, akkor ott a magas IQ és EQ-jával vajon milyen lehetőségek jönnének neki...
2019. aug. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 anonim ***** válasza:
87%

"Így van eszköz,de pènzt kell adnod mindenért ami az életben,add egy szabadságot egy választási lehetőséget az életben,pl gondolsz egyet elmentek Prágában vagy mittomén." - igen, a hangsúly az utóbbin:))) Szóval a pénz addig fontos, amíg a pénzen megvehető dolgokról beszélünk... "szabadságot" meg "választási lehetőséget" is csak ezek között ad... azt valóban eldöntheted pénzzel, hogy Prágába mész vagy a Duna-partra... de azt már kevésbé, hogy kivel, azt meg végképp nem, hogy hogyan fogod érezni magad ott.

Röhögni fogsz, de nekem az eddigi két legélménydúsabb évem az volt, amikor abszolút csóró voltam - ugyanis volt időm, és tényleg szabad voltam, pontosan azt csináltam, amit akartam, és nem tartoztam elszámolással senkinek. És mivel az ember közérzete determinálja a viselkedését is, ezekben az években voltam a legsikeresebb a csajozás terén is. (a második ilyen évben jöttem össze a jelenlegi - és remélhetőleg végleges - párommal is)

Szóval minden agymosó reklámmal szemben a szabadság nem a pénzért kapható javak közti választás szabadsága, hanem első sorban a mindenféle elvárásoktól való függés szabadsága. Szabad akkor vagy, hogy ha önmagad lehetsz, és nem akkor ha minél inkább képes vagy megfelelni másoknak.

2019. aug. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 anonim ***** válasza:
86%

"Attól még, hogy az itteni válaszolóknak nincs ilyenje, még nem megy ritkaságszámba."


Mégis honnan feltételezed egy anonim fórumon hogy kinek milyen az anyagi háttere ? Tényleg nem megy ritkaságszámba, ellenben a magadfajta buta Gold digger-ből Dunát lehet rekeszteni.


Vélelmezem hogy neked semmid nincs szó szerint. Van egy szál pinád a lábad között. Az van a többi nőnek is. Tucat termék vagy. Anyuci apuci tart el. Ezért vannak ilyen elvtársaid, asszed te vagy a hercegnő ?


Nőkből a pasiknál ez a réteg a legalja.

2019. aug. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 anonim ***** válasza:
53%

Lemaradtam a hitelnél. Szóval érthető, ha valaki a deviza óta fél, azonban azt azért érdemes számba venni, hogy komoly esély van arra, hogy az életben ne gyűljön ki egy lakásra kp.


A hitel eszköz, akárcsak a pénz. Józan ésszel kell belevágni, és nem hülyeségekre költeni nagyon csábító konstrukciókat.


Azért gondolom később szeretnétek családot, gyerekeket, otthont. Albérletből bármikor ki lehet pakolni az embereket. Nekem is, ha úgy adódik, hogy el kell költöztünk ebből a lakásból, akkor úgy vágom ki az albérlőinket, mint a huzat.

2019. aug. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 anonim ***** válasza:
Azért valljuk be, a bizsergés nem mindig van, ha mindenkinek ilyen igénye lenne, akkor senki sem lenne kapcsolatban. Szerintem az esetek párszázalékában van ilyen, meg a szerelmesregényekben.
2019. aug. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!