Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják a férfiak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják a férfiak, hogy normális, szolid nő kell nekik, ha valójában könnyűvérűekkel jönnek össze?

Figyelt kérdés

Kell a hiszti, a műbalhé és a ribizlis viselkedés.

Mellé a gyönyörű külső, hogy legyen kivel villogni a haverok előtt.

Miért nem vagytok őszinték?



2019. aug. 4. 11:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%

Miért nem vagytok őszinték?


-Mert csak hazudni tudnak.


A p|náért bármit.

2019. aug. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
69%
Ma már nem léteznek férfiak, b*lfasz az összes.
2019. aug. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%

Egyetertek ezzel "pnaert barmit".

Egesz kapcsolatokat tudnak szinlelni, csak hogy legyen valakit dugni.

2019. aug. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Barnabas333 ***** válasza:
20%
És nektek hölgyeim miért csak az a 3 jóképű férfi kell? Fürtökben logtók rajtuk a logikátok a nullával egyenlő. Egyszer volt olyan csajom amit írsz,van szüleim ki akartak tagadni. Állandóan félre kefélt, de szex szempontból vissza sír mert az átlag magyar nő csak 1-3évig vagy a gyerekig szexel csak a párjával. Úgyhogy fel is fordulhattok, pedig én nőimádó voltam de már kinyílt a szemem...
2019. aug. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
58%
Minek küzdjek prűd nőért ? Mikor van aki tesz értem.
2019. aug. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
43%
Addig színlelni fogom a kapcsolatot amíg nincsenek normális nők. Akik elvannak szállva maguktól, elhiszik hogy nekik semmit nem kell tenni, heverjen mindenki a lábuk előtt. Ha ők így, én így. Mindenki happy, de akkor ne csodálkozzatok ha félremegy az ember, énis megteszem.
2019. aug. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
64%

Már amelyik. Azért, mert te rosszul jártál kérdező, még nem kell általánosítani.

A nők között is van ugyanilyen hozzáállás, de persze ha erről szó esik, akkor az illető egyből nőgyűlölő ...


Amúgy ezt a külső-nézés miatti elítélést is abba kéne már hagyni, mert baromi nagy csúsztatás. A nőknél ugyanúgy meg van a külső miatti szelekció, pl. hogy magas legyen... De mondok mást. Aki meg udvarolna egy nőnek, csak épp nem olyan letámadó, macsós módon, hanem szolidabban teszi, az töketlen idióta ... pedig ő normális, szolid nőt akart..., csak épp ő le van hülyézve... úgyhogy a barátzónában vannak a "normálisabbak". De ilyenkor meg kiderül, hogy nem is férfi kell, hanem pasi.


Szóval ezt a vitát fordítva is le lehet folytatni. Attól függ ki milyen társat akar, mert ha a rosszfiú a vonzó, akkor nem kell csodálkozni, hogy nincs normális.


Ezt is le lehet szavazni nyugodtan.. :)

2019. aug. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
39%
Adom a 6-ost. El vannak szállva maguktól a "nők".
2019. aug. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
72%

Mit értesz normális alatt? Nézd meg a felettem lévő felpontozott hozzászólásokat: Buta, előítéletes, megkeseredett nők, akik valószínűleg magukat tartják normálisnak. Ha őket érted normális alatt, akkor szerintem érthető, hogy miért nem kellenek...


Amúgy a kérdésed nem igaz. Minden normális nő ismerősöm simán talál pasit. Akkor miről beszélünk? Ha neked ez nem megy, akkor nehogymá' az egész másik nemet húzd be rossznak, mert béna vagy.

2019. aug. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
19%
...
2019. aug. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!