Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A normális emberek általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A normális emberek általában miért találnak nehezebben párt?

Figyelt kérdés
Persze nem mindig igaz ez de legtöbbször aki rendes az nem talál párt aki meg csak kihasználja a másikat meg felszínesek nekik meg könnyen megy. Miért van ez?
2019. júl. 31. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert a társkeresés, szerelem könnyebb az egyszerű embereknek. Akik nem gondolnak túl semmit, nem aggódnak, nem félnek, nem is elégedetlenek "jó az úgy ahogy van", békében megélnek.


Viszont, ha már gondolkodsz, nem tudsz így élni. Ha gondolkodsz, akkor az agyad mindig jár, kombinálsz, aggódsz, túlgondolsz...

2019. júl. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%

Mert normálisak a társadalmi normáknak vagyunk, nem "magunknak vagy egymásnak". Egy kisebb közös halmazon belül, an ormáktól el lehet és bizonyos szinten kell térni, az jelöli ki ezen kis halmaz (kapcsolat/család) célját és irányát a nagyobb halmazhoz (társadalom és normái) képest.

33/f

2019. júl. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

#1

Ha gondolkodsz, az agyad mindig jár, kombinálsz, aggódsz, túlgondolsz... akkor szedj valami gyógyszert, mert ez nem normális.

2019. júl. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

#3


Hallgatom, pontosan milyet. Megyek és megveszem. De antidepresszáns és nyugtató nem játszik, nem kívánok gyógyszerfüggőként vegetálni.

2019. júl. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A nőknek nem szimpi a visszahúzódó, gyámoltalan pasi, azok akik itt a GYK-n önmagukat csak "kedves, normálisnak" definiálják. Többek közt ezért nincs is nőjük.
2019. júl. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Barnabas333 ***** válasza:

Mert idióta a társadalom, minden nőnek ugyanaz a 2-3 férfi kell. A többiek meg fejre is állhatnak.

Nekem volt egy sportos barátnőm egyszer és mondtam neki, hogy szörny fejem van és azt mondta azért nem, de engem meg kell ismerni. És ugye társkeresőn ránéz a fotódra, hmm nem elég jóképű, akkor már megy is a süllyesztőbe a másik...

42F

2019. júl. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom Edricus, nem vagyok orvos. De neked valamilyen szerintem nem ártana, de komolyan.
2019. júl. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig igaza van Edricusnak. Úgy vettem észre én is, (magamat beleértve) hogy aki valóban komolyan veszi a témát, az állandóan gondolkodik, épp ahogy leírta, és végül úgyis rájön valamire, vagy generál magának valamit, ami miatt végül nem lesz semmiből semmi.
2019. júl. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az első válaszoló válaszát telibe és a "normális" - at kijavítanám, intelligensre...
2019. júl. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A dísznövényt miért kell jobban gondozni, mint a gyomot? Az igénytelenebbnek mindig egyszerűbb élete van.
2019. aug. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!